אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
 
"בעלי צועק עלי ומקלל אותי אבל הוא לא מרביץ מה אני אגיד למשטרה?" מה את היית עושה?
 
אורלי קאופמן מעבירה הרצאה על אלימות במשפחה מתוך נקודות מבט כפי שהיא חוותה: כלכלית, נפשית, פסיכולוגית ומינית. 
 
 
"ספרי משהו טוב" – הייתה לי ילדות מאושרת. משפחה נורמטיבית. הורים עם משרות בכירות  כילדה גרנו בבית פרטי עם חצר גדולה. לא היה חסר לי שום דבר. בגרות מלאה, צבא, תואר ראשון במדעי ההתנהגות.
 
"משהו על הזוגיות שלכםהייתי מאוד תמימה, הכל היה נראה הכי ורוד. היה ביננו הפרש של עשר שנים. הרגשתי שמצאתי את  הגבר של חיי חייכן, אוהב, מפנק ומפרגן. 
 
"נקודות משמעותיות בקשר" – כשאמרתי לו "בואי נעשה על האש עם חברים" הוא אמר לי בואי נעשה בבית..אף אחד מתוך המעגל הקרוב והרחוק לא ראה את זה. הסבתא היחידה שאמרה שהחיוך שלי לא אמיתי. אף אחד במעגל החברתי והמשפחתי לא ראה את זה או רצה להתערב!!!
 
"איזה אלימות חווית"? נפשית ופסיכולוגית ("את לא שווה, את חרא של אימא, את חולת נפש") כלכלית ומינית. דוגמא לאלימות כלכלית "קחי 200 ₪ ותרשמי בפנקס". הוא לא היה מוכן שאני אעבוד.
 
 
"מתי הייתה נקודת מפנה" – בשנה האחרונה הילדה שלי לא הבינה למה אבא צועק ואמא שותקת. היא הייתה עונה לו כשהיא רק בת 8. ברגע שהבנתי שהוא עלול להיות אלים כלפי הילדה לא רציתי שהיא תעבור את מה שאני עוברת. פניתי למחלקת הרווחה בנתניה. שם אחרי טיפול של 4 חודשים החליטו לפנות אותי ללכת עם ילדי למקלט של נשים נפגעות אלימות. 
 
"מה המסר שאת מעבירה בהרצאה" - שקרובי/ות משפחה חברים/ות חייבים/ות להבין שאישה שנמצאת בסיטואציה הזאת לא תפנה לרווחה או למשטרה וצריך לעזור לה. אשה מוכה לא צריכה פנס בעין כדי להיות אישה מוכה. במקלט מקבלים כלים לניהול החיים וכך זכיתי במשפחה שלי מחדש.
 
"מי קהל יעד להרצאה"– כל מי שרוצה הרצאה בתחום של העצמה נשית. בעלי/ות מקצוע בתחום. אני רוצה להראות שאפשר אחרת ואפשר לצאת מזה בחיים. גם לבני נוער מחטיבות בינים, תיכונים, חברות וארגונים, מועצות ועיריות. רק תזמינו.
 
הרצאה על אלימות במשפחה- הנושאים
 
1.ההתאהבות
 
2.ההתדרדרות
 
3.הנפילה
 
4.השיקום
 
5התקומה
 
אי מייל noga18315@gmail.com
 
נייד 053-3016088
 
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.