אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
מרצה אלימות במשפחה
 
 
"ההרצאה שלי היא ניתוח בלי הרדמה! מעבר לסיפור שנחשף בתוכנית עובדה יש פה שורדת שכנגד כל הסיכויים חיה"
 
שרונה בן אור- מרצה בתחום אלימות במשפחה. מנחת סדנאות לנשים כולל שימוש בקלפים טיפולים ויש כבר הצגה בהבימה על חלק מהחיים שלה.
 
"ספרי על עצמך" – בת יחידה להורים ניצולי שואה. נשואה 3 פעמים. פעמים לגברים אלימים. כשהתגרשתי מבעלי השלישי התגלה לאחר 15 שנה שהוא רוצח סדרתי.
 
"ספרי על הילדות שלך" – נולדתי בנתניה בת יחידה. הזיכרון הטוב היה ללכת עם אבא שלי לים, מופעים. מעולם לא קיבלתי חיבוק ומילה טובה. הייתה אלימות פיזית ומילולית בבית אבל הורי לא היו הורים מתעללים. את אמא שלי סעדתי בביתי עד יום מותה.
 
"ספרי על מערכות יחסים שלך" – התחתנתי בגיל 19 כי רציתי בית חם. מבעלי הראשון נולדו שני ילדים. מה שקרה שהוא התנהג בצורה אלימה פיזית ורגשית. אז החלטתי להתגרש ממנו כשהייתי בת 24 פלוס 2 ילדים כשההורים שלי גם לא היו בעד.לאחר כשלוש שנים הכרתי בלש במשטרה שלימים הפך להיות מהמר, אלים ותקף אותי עם האקדח שלו ברחוב. היינו 4 שנים יחד וכמה חודשים נשואים ואז התגרשתי ממנו. את בעלי השלישי  קופר (שמעון) הכרתי בשנת 1992 והתחתנו בשנת 1995 והתגרשנו בשנת 1997 לאחר שגיליתי שהוא הונאה אותי זה לא סיפור רגיל על מי שהיא שחותה אלימות זה משהו הרבה יותר גדול וחזק.
 
"תובנות בנוגע לבחירת בן זוג" – התובנה הכי חשובה היא לשמוע לקול הפנימי שלך. לדוגמא בדיעבד מתוך הקול הפנימי שלי חיי ניצלו ממוות מקופר. אין תרופה לפסיכופתיות חובה לשמוע לקול הפנימי.
 
"נקודת מפנה בקשר" - שהרגשתי שאני לא יכולה וזהו! בתקופה ההיא הייתה בושה בכל הקשור לגירושים וכו . זאת נקודה שדווקא מתוך פחד פנימי יש "יתוש" שמפעיל את האינטואיציה ומניע לפעולה שאת אומרת עד לפה! 
 
"איזה סוגי אלימות עברת?" ריגשי (מילים משפילות יותר ולעיתים כואבות יותר מאלימות פיזית), נפשי, פיזי, רוחני עד אונס.
 
 
"איך הייתה היציאה לחרות" – היציאה שלי לחרות הייתה לפני שלושה שבועות במאי השנה. כי  גם כשהתגרשתי לא הייתה באמת יציאה לחרות. זה כמו אדם שיוצא מהכלא ולא מרגיש שיש לו חרות מלאה. כי יש משהו שמעיק. אסביר..
 
ההורים שלי בילדות ניהלו לי את החיים. הם היו איתי בתקופות הקשות בדרך שלהם. "בגלל שאנו עוזרים לך את תלכי בדרך שלנו". ב-2005 הכרתי מישהו ולא סיפרתי לו על העבר שלי. היו לי שנים טובות איתו אבל זה הסתיים בגלל שלא השלמתי עם העבר שלי. היציאה האמיתית לחירות "ורה ארגון מחדש". קרה ב- 1.5.2020 החלטתי להתחיל מאפס. עברתי מנתניה לעיר אחרת כי אני לא פוחדת להתבונן בתוך תוכי.
 
"מה המסר שלך בהרצאה " לקבל את עצמך כפי שאת/ה. לא מעניין מה אומרים אחרים. לא ניתן לרצות את כולם. יש עדין נשים שלא מדברות. לא להתבייש ולא לשתוק! להקשיב לכל הפנימי כי הוא מצפן לחיים!
 
"מי קהל היעד שלך?" – הרצאה על אלימות במשפחה לבני נוער, גברים ונשים, חברות ארגונים, בתי ספר, מוסדות, חוגי בית, מתנ"סים, עיריות, מועצות וסמינרים. 
 
הנושאים שעולים "בהרצאה" :
 
1.חמלה כלפי ההורים
 
2.הטעויות והפשלות שלי בחיים
 
3.אלימות ואונס כפי שאני חוותי
 
4.מקורות לאופטימיות וכוח
 
5.אמונה כזכות קיום
 
 
 
להזמנת הרצאה בנושא אלימות במשפחה 052-8790156
 
https://sharonabenor.co.il/
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
יום גיבוש לעובדים- workers DAY party
מנהל/ת רווחה ומשאבי אנוש! הפקת יום גיבוש כיף לעובדים מצריכה בחירת פעילות מחברת ושוברת שגרה, שתשמח ותפנק. לפניך מבחר רעיונות אופטימליים לבחירת הופעה, הרצאה, סדנא, אטרקציה, הפעלה, שיותאמו לקונספט האירוע ולאופי העובדים והמנהלים..
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.