אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
אטרקציות בתל אביב
 
אוי תל אביב כמה הכל יפה לך שרים סטטיק ובן אל. ארגון חופשה בתל אביב לקבוצות עובדים, ימי גיבוש, ימי כיף בגלל המלונות, המועדונים, המורשת, המסעדות, הטיולים, סדנאות, הרצאות, אטרקציות  שהופכות אותה לאחת מהערים האטרקטיביות בארץ ובעולם.
 
מאות חברות וארגונים מפיקים מידי שנה חופשה בתל אביב לקבוצות עובדים במרכז בגלל כמות האטרקציות, מרכזי המבקרים, אתרי בילוי, מגוון המסעדות, פעילות בחופים, פעילות אתגר ואקסטרים.
 
הזוהר שלה גורם לה להיות אחת מהערים שבהם יש כמות גדולה של תיירים/ות במהלך כל השנה. בכל נופש בתל אביב ניתן לגלות מקומות ואתרים חדשים בגלל הגיוון וגודלה של העיר. כמובן שגם קבוצות הספורט הפועל ומכבי תל אביב מושכות הרבה מאוד עניין וכן היותה מקור לפתיחות וקבלת השונה. 
 
הכתבה פורסת מגוון רעיונות אולטימטיבים עבור חופשה בתל אביב לקבוצות כולל אטרקציות, טיולים, מסעדות, הופעות, מועדונים, סדנאות, הרצאות, מוזיאונים, מרכזי מבקרים ובילוי המלצה על בית מלון, ספא בתל אביב ועוד... 
 

 
חנופש בתל אביב לעובדים - מלון מטרופלוטין
 
רעיונות הפקת חופשה בתל אביב לקבוצת עובדים
 
הפקת נופש / חופשה בת"א ב-10 צעדים: 
 
1.קבעו מה מטרת נופש בתל אביב לקבוצות עובדים-  האם להנאה ופינוק, לגבש ולחבר בין וותיקים לחדשים, למתן קונפליקטים, לשפר עבודת צוות, לתגמל. שאלה מכוונת. אם מה היית/ה רוצה שקבוצת העובדים תצא בסיום האירוע?. 
 
2. ערכו בירור לגבי התקציב- חברות הפקת אירועים צריכים לדעת מה התקציב לאדם או לכלל האירוע (במיוחד אם מדובר על שכירת חדר בבית מלום עם מספר ימי חופשה). הדבר יקצר את זמן קבלת הצעת המחיר לשני הצדדים. אם החלטתם להפיק בעצמכם נופש לעובדים למספר הימים שבהם תתקיים חופשה / נופש לצוות / מחלקה קבלת הצעת המחיר מבית המלון תיגזר בהתאם לכמות העובדים/ות ודירוג בית המלון.
 
4.עשו אפיון של קבוצת העובדים/ות – קהילות שמיוצגות בין העובדים. היחס בין נשים לגברים, גילאים, ייצוג לדתות,זרמים בקהילה החרדית, בעלי/ות מוגבלות, רגישות לגלוטן, טבעונים/יות, צמחונים/יות וכו.. כל אלה ישפיעו גם על הזמנת הכיבוד לחופשה, סוג הכשרות, ועל בחירת הפעילות.
 
5.עכשיו קבעו מה הקונספט לחופשה- צריכה להעשות ע"פ חשיבה משותפת של נציגי העובדים/ות וההנהלה. (נופש רגוע- באקסטרים) כדאי לערוך גישור במידה ויש פער בין רצון העובדים בנופש למטרות שלך כמנהל/ת משאבי אנוש ורווחה. חשוב לברר מה הן מגבלות התקציב. גם אם אתם חברת היי-טק מצליחה לא אומר שאתם חייבים להשקיע סכום גבוה יותר ממה שהשקיע חברה מתחרה.
 
6.בחירת חברת הפקה לנופש עובדים – הדבר חוסך הזעה והתרוצצות של מנהל/ת משאבי אנוש ורווחה. במקומות מסוימים חברות הפקה לנופש יכולים להוזיל מחירים. בדרך כלל חברות הפקה מעדיפות קבוצות גדולות של עובדים.
 
7.קביעת תאריך ופרסום לוחות זמנים –  קביעת תאריך לנופש או חופשה לעובדים צריכה להיות ריאלית כמו שלחתונה 10 אחוזים לא יכולים להגיע כך גם לנופש. חשוב לבדוק שהתאריך לא נופל על חגי ישראל או חגים של עובדים מקהילות והמגזרים בארץ ובעולם. חשוב מאוד לפרסם לו"ז מפורט הדבר ייתן מוטיבציה להגיע וימעיט פחדים.
 
8.הרשמה לחופשה בתל אביב  – אחד מהיתרונות של חברת ההפקה שהם יעשו זאת במקומך. אם לא טופס הרשמה בגוגל דוק שיכול לעשות את העבודה. הכלל הידוע כמו באירוע חתונה 10 אחוזים לא יוכלו להגיע ברגע האחרון. 
 
9.הלו שר / שרת התחבורה? יש משהו מגבש מאוד בזה שמזמינים מחברת הסעות אוטבוס/ים. הדבר תורם לגיבוש וליצירת מינליניג ואפילו מפחית את זיהום האוויר. כשיש עשרות עובדים/ות ניתן לשלוט יותר בכמות הנכנסים/ות לפני היעד הבא על ידי ספירה של התורן/ית.
 
10.יש רופא או סוכן ביטוח בקהל? במוסדות החינוך כמו בתי ספר יש צורך בחובש. במקומות מרוחקים כדאי לבדוק אם יש צורך במאבטח. חובש/ת תמיד טוב לקבוצה ולכן חשוב לבדוק מי עבר/ה קורס מד"א או היה חובש/ת בצבא אחרת ההזמנה כרוכה בעוד עלות. לגבי ביטוח בדקו האם פוליסת ביטוח של החברה מחסה את הטיול / סיור או את פעילות החוץ. 
 
 
רעיונות לטיולים / סיורים בתל אביב במהלך חופשה לקבוצות עובדים
 
אטרקציות כמו סיורים / טיולים בתל אביב לקבוצות בגלל הגיוון של העיר וגדולה. לפניך טיפים לבחירת סיור / טיול בתל אביב עם מדריך/ת טיולים לקבוצות בתל אביב:
 
1.שתפו בציפיות והמטרות שאתם מציבים סביב הסיור / טיול.
 
2.תנו כמה שיותר רקע על הקבוצה כולל שמות של "טלנטים". איזה מגזרים מיוצגים בקבוצה. מה הגילאים ויכולות ההליכה בקצב ובמאמץ. שתפו האם יש בקבוצה כאלה שמדברים/ות בשפה לועזית. מה מצחיק אותם, מה מלחיץ אותם. העבירו מספר מילים מקצועיות שעושים בהם שימוש במהלך העבודה להוסיף "פלפל".
 
3.לאור זאת שאלו איזה סיור / טיול לקבוצה בתל אביב כדי לעשות.
 
4.שימו את הקלפים על השולחן ושאלו האם יש קבוצות בעלי מאפיינים דומים שנערכו להם סיורים עם אותה מדריך/ה טיולים ובקשו לדבר עם ממליצים/ות ולראות סרטונים.
 
5.שווה לבדוק ברשתות החברתיות לגבי המדריך/ה כמו דף עסקי וכו..
 
6..בקשו לקבל מספר מסלולים לטיולים בתל אביב ותנו לעובדים לבחור.
 
7. אחד מהדברים החשובים זה לבדוק עם עצמכם האם יש כימיה בינך לבין המדריך/ת סיורים
 
8.אם האינטואיציות שלך בדרך כלל נכונות אפשר לקבל החלטה לפיהם.
 

 
 
 
טיול / סיור בדרום מזרח תל אביב- שכונת התקווה, רחוב המסעדות באצ"ל, שוק התקווה, המסעדות מסביב, שכונת הארגזים, הסיפורים מאחורי האנשים בתחנה המרכזית, ציורי גרפיטי, בית דני. 
 
 
טיול / סיור בדרום תל אביב–  מתחם התחנה, שכונת נווה צדק, בית אהרון שלוש, סיפור כולבו שלום, אחד העם, שוק לוינסקי, מתחם המסעדות והבילוי ברוטשילד, מונטיפיורי, שנקין, שוק הכרמל / שוק בצלאל, מדרחוב נחלת בנימין, אלנבי ובית הכנסת הגדול, בית קברות טרומפלדור.
 
 
טיול / סיור ביפו העתיקה – כיכר השעון, בית המשטרה לשעבר הזכור מהסרט "השוטר אזולאי" , סיור בעיר העתיקה, "שוק הפשפשים", רחוב המסעדות, הטיילת, הגלריות בנמל יפו, הפחממות אצל אבולפיה....שדרות ירושלים וסיפורי החניות והמסעדות, נמל יפו והגלריות.
 
 
טיול / סיור במרכז תל אביב – מבית המלון במתחם עזריאלי, רחוב מנחם בגין, שרונה ומתחם הטמפלרים,  אבן גבירול, הבימה, מוזיאון תל אביב, ספריית בית אריאלה, משכון לאומניות הבמה, הקאמרי, כיכר דיזינגוף, בן יהודה, נורדאו ועד המלונות ברחוב הירקון שעל חוף הים.
 
 
טיול / סיור בצפון הישן  - בית דוד בן גוריון, בית ההגנה, נורדאו, בית החייל, חוף מציצים, רידינג, המפגשים בגן העצמאות, נמל תל אביב, שוק הנמל. היכן היה "הדרייב אין", פארק הירקון.
 
 
טיול / סיור בצפון תל אביב– מתחם אקספו, ביתם של רבין ופרס, בית התפוצות, מוזיאון הטבע, האוניברסיטה ומצד שני שכונת רמת החייל שכולל מתחום מסעדות ובית מלון.
 
 
טיול/ סיור "בתל אביב של מטה" - אחד הטיולים הנפוצים הוא ללכת בעקבות "סיפורי פשיעה". מרחוב העליה השניה ועד סלמה והתחנה המרכזית החדשה - ישנה. 
 
 
טיול / סיור טעימות בתל אביב - לווינסקי, שוק הכרמל, שוק התקווה, שוק הפשפשים, שוק האיכרים.. 
 
 
 
טיול / סיור "בשכונת פלורנטין" בתל אביב – בשנות התשעים הייתה את  הסדרה פלורנטין. ככה שאם העובדים/ות הם בני 40 פלוס הם ייהנו מהסיור הזה אבל לא רק הם. זה המקום לדבר על הבדל שבין הצפון לדרום.
 
 
 
טיול / סיור בין בתי הבאוהאוס לבתי הטמפלרים בתל אביב-  אונסק"ו כבר הכריזה עליהם ועכשיו אפשר לחשוף אותם לעובדים/ות ובמיוחד למהנדסים/ות הבניין ולמי שחובב/ת אסתטיקה.
 
 
טיול / סיור בין מנשיה למתחם התחנה בתל אביב – אחת הנקודות הכואבות שבו שכונה שלמה נהרסה כמה פעמים לאחר מלחמת השחרור ומצד שני הסיפור על מתחם התחנה. 
 
 
טיול / סיור בשבילי הטבע התל אביבים –  בדומה "להסנטרל פארק" במנהטן ניו יורק, לעיר תל אביב יש את "פארק הירקון" ששטחו 3500 דונם ובו מסתתרים 4 מסלולי הליכה ולא מעט תחנות קמח ואטרקציות מסביב.
 
 
טיול / סיור בין יצחק רבין לדוד בן גוריון – על מנהיגים שהשפיעו על אומה שלמה על היתרונות והחסרונות כולל המנהיגות של בוני העיר תל אביב.. (במידה ורוצים להכניס נושא של מנהיגות לחופשה). 
 
 
טיול / סיור בין גלריות ואומנות רחוב בתל אביב – לקבוצת עובדים שאוהבים אומנות וישמחו לגלות את השילוב שבין גרפיטי ואומנות רחוב לבין גלריות עם אומנים חדשים ומפתיעים.
 
 
טיול / סיור בעקבות חייו של אריק אינשטיין – תרומתו של אריק אינשטיין לתרבות הישראלית הינה אדירה. זאת הזדמנות ללכת ולגלות שבילים בחייו כולל בית האלמין הישן בתל אביב.
 
לקבלת רעיונות על טיולים מקוריים בתל אביב פנו אל מדריכת הטיולים של תל אביב לילך שלום בנייד 054-754-7466
 

 
נופש בתל אביב -מלון מטרופוליטן
 
חופשה בבית מלון לקבוצות בתל אביב
 
מלון לנופש / חופשה לקבוצות עובדים בתל אביב עם מיקום מצוין הוא מלון מטרופוליטן הוותיק שנמצא ברחוב טרומפלדור 11.
 
למלון יש מספר חדרי הרצאות / סדנאות / הופעות לעובדים. צמוד אליו שוכן מלוןmuse  שגם שייך לרשת ובו חדרי אירוח בוטיק חדשים בעלי "חזות הייטיקיסטית" וניהול החדר מתקיים בלחיצות כפתור. האוכל כיום מוגש בצלוחיות אישיות בגלל "משבר הקורונה" מה שהופך את המנות לטעימות ואסטטיות בצורה בלתי רגילה. להזמנת חדרים ניתן להתקשר למספר 03-5430580.  
 
המלון מטרופולטין במיקום אסטרטגי מרחק מטרים סופרים מחוף ירושלים. אם הולכים ממנו לכיוון מזרח ניתן להגיע ולצפות בכיכר דיזינגוף החדשה.. כדאי לבדוק מול המסעדה הצמודה איך אפשר לקבל "סלסלת ערכת ישיבה" ולשבת בכיף על הכיכר. לאחר מכן להמשיך אל מתחם בית הקאמרי המחודש, לפגוש את חנות סטימצקי הוותיקה ולהצטלם היכן שצולם הסרט "אלכס חולה אהבה בקולנע שכבר לא קיים. 
 
כידוע בארץ ישנה שיטת דירוג אירופאית שהיא וולנטרית. לכן חשוב מאוד למצוא המלצות על בית המלון באינטרנט, כדאי לשאול ולבדוק דרך רשתות החברתיות כמו פיסבוק, אינסטגרם בקבוצות ווטס אפ ואפילו לתאם סיור במקום. רוב בתי המלון נמצאים לאורך חוף הים כך שברגע שיוצאים מהמלון לים תחושת החופשה מושלמת.

 
אטרקציות לחופשה בתל אביב
 
אטרקציות לחופשה בתל אביב
 
טיפולי ספא בתל אביב – אחת מהדרכים לגרום לעובדים/ות להרגיש בחופשה מושלמת הן טיפולי ספא מפנקים. מסג' ואבנים חמות, שיאצו, רפלקסולוגיה, הילינג, טיפולי פנים, טווינה ועוד. מלון דן תל אביב מספק שירותי ספא אבל לא רק הוא. ברחבי תל אביב פזורים בתי מלון שיכולים להעניק שירותי ספא ופינוק לעובדים/ות. 
 
חדרי בריחה בתל אביב – לאורכה ולרחובה של העיר תל אביב- יפו ישנם חדרי בריחה מגוונים. חדר בריחה משלב עבודת צוות וגיבוש, מפתח חשיבה מחוץ לקופסה ומעודדת יצירתיות ותחרותיות.
 
טיולי סגוואי בתל אביב – ניתן להשכיר סגוואי ולנסוע לאורך החוף עד בואך ליפו
 
טיול "ב-תל אופן" – אופציה מקורית וזולה היא להשכיר אופניים דרך פרויקט "תל אופן" בו שוכרים אופניים ממסוף השירות דרך כרטיס האשראי של העסק על פי בסיס יומי כשאתם מגדירים. על פי האתר עד 30 דקות זה ללא שימוש.
 
טיולי אופניים בתל אביב - אחת מהאטרקציות הן טיולי אופניים ברחבי העיר. משכירים אופניים לעובדים/ות ומתחילים לדווש בהתאם ליעד הנבחר..
 
טיסה בכדור פורח – בגני יהושוע ישנו כדור פורח המותאם עד לשלושים איש. לקבלת מידע נוסף ניתן להתקשר 03-5589722
 
אטרקציות בלונה פארק – נכון זה מיועד לילדים אבל כולנו נשארנו איפה שהוא שם... הגברים..
 
הפלגה על יאכטה בתל אביב – במרינה תל אביב תוכלו להפליג ליום התיכון. אל תשכחו לקחת כדור נגד בחילה וכדאי לחכות עם האוכל.
 
שייט אתגרי בתל אביב– ניתן להשכיר סירה / קייק ולשוט לאורך הירקון, אופציה נוספת היא להדרים לפארק מנחם בגין עם "שייט בננה" בסופי שבוע.
 
צלילה במימי הים התיכון  - אחד מהחלומות הכמוסים הוא לצלול בים בלי "שנורקל" הים התיכון הוא לא הים האדום אבל יש לך הזדמנות להגשים חלום לעבדים/ות.
 
צניחה חופשית בתל אביב – לעובדים שהאדרנלין זורם להם בדם.  הרגע המרגש בו קופצים מהמטוס כשלוקח קרוב לחמישים שניות עד שהמצנח נפתח.
 
קיר טיפוס בתל אביב - אחד מהדרכים לאתגר את העובדים/ות הוא לקחת אותם לקיר טיפוס בסגנון מסלול נינ'גה.
 
חדרי קריוקי בתל אביב – למי שאוהב לשיר ולזייף. מי שחושב/ת שהוא הכוכב הבא בשירה בעבודה זה הזמן. חלק מהמקומות נותנים גם ארוחה ושתייה קלה.
 
לרוץ למיליון בתל אביב - אחד המטרנדים שמגיחים כל פעם שהסדרה "עולה באוויר". 
 
מאסטר שף בתל אביב- ישנם מקומות בתל אביב שבהם הקבוצה מבשלת יחד ואוכלת את "מה שבושל". 
 
מוזיאונים בתל אביב - למעלה מעשרים מוזיאונים קיימים בתל אביב. כיצד לבחור מוזיאון שירתק את העובדים. תנו להם רשימה של 5 מוזיאונים ושידרגו לאן הם היו רוצים ללכת. בחירת מוזיאון צריכה להעשות בהתאם לסקרנות והתעניינות של העובדים/ות.
 
לפניך רעיונות לביקור במוזאונים בעיר ת"א- מוזיאון ארץ ישראל, מוזיאון העם היהודי בית התפוצות, מוזיאון תל אביב, מוזיאון נחום גוטמן לאומנות, מוזיאון הטבע ע"ש שטיינהרדט, מוזיאון הפלמ"ח, בית ראובן, בית ביאליק, ביתן הלנה רובנשטיין, מוזיאון אילנה, מוזיאול הלח"י, מוזיאון ההגנה, מוזיאון לח"י, מרכז יצחק רבין, בית בן גוריון בתל אביב, מוזיאון בתי האוסף לתולדות צה"ל, מוזיאון בית העיר, בית יוסף באו, בית העצמאות במגדל שלום, מוזיאון בית הפסיפס יפו, המוזיאון לעתיקות יפו..
 
רשימת מרכזי מבקרים בתל אביבהחוויה האולימפית, מרכז מבקרים שרונה הקריה, מילק אנד האני, מרכז באוהאוס תל אביב, מרכז מבקרים תמונות יפואיות, החברה לפיתוח יפו העתיקה, בית בן גוריון, תפיסת עולם, מרכז המבקרים של בנק ישראל, המוזיאון הישראלי במרכז יצחק רבין, בית התפוצות, אייסקייט, מצפה עזריאלי.
 
בואו לעשות קריקטורה לקבוצות עובדים/ות בתל אביב - כמו למשל להזמין צייר למלון או לאחד הרחובות ועובד/ת שירצו יוכל/ תוכל לקבל ציור קריקטורה של הפנים. 
 
לופט לקבוצות עובדים בתל אביב – השכרת לופט שבתוכו תוכלו למצוא ג'קוזי מפנק, שולחן סנוקר, מערכת שמע ועוד.
 
ווילה לעובדים בתל אביב– בתל אביב פרוסות מספר ווילות שניתן להשכיר אותם לטובת חופשה חלומית בתל אביב

 
 
חופשה בתל אביב בגלל המסעדות והשווקים
הסצ'נה הקולינארית בתל אביב היא אחת המגוונות ביותר בישראל. השפיים לעתיד מתחילים בהם וחלקם כבר הפכו לשפים מובילים. אחד מהסיפורים היפים הוא של ארי מילר שהיה טבח בשוק הכרמל והפך לשף בפילדלפיה. אומרים שאם האוכל בא התיאבון וזה כל כך נכון. חופשה בתל אביב עם המסעדות הנחשבות והמוערכות. יתרמו לחוויה טעימה וייחודית.
 
מספר מסעדות שקנו להם מקום של כבוד כמוסדות קולינריים ברחבי העיר: מסה,  אואזיס, בית תאילנדי, הלנה בנמל,  הבסטה בצמוד לשוק בצלאל, שילה, הסלון, יפו תל אביב של , חדרי VIP, מסעדת גשן. סנטה קטרינה, טאיזו. אורי בורי וגם מסעדות פועלים כמו כתר המזרח או מסעדת הקשת.
 

 
הופעות בתל אביב - צלם ארז עוזיר
קרדיט -צלם ארז עוזיר 
 
מופעי בידור בחסות העירייה - נופש חוויתי בתל אביב
עיריית תל אביב במהלך השנה עורכת מגוון אירועים במהלך השנה כמו "מירוץ לילה", "עיר לבנה" ועוד.. מומלץ מאוד לבקר באתר העירייה ולראות איזה הופעות, אירועים יתקיימו בזמן נופש / חופשה בתל אביב לעובדים ומנהלים ואז פשוט בחרו אירוע שיכול להוסיף לחוויה.  הגדילה בכמות של חופשות או נופשים לעובדים הם חלק מכמות האירועים, הקרבה לים, מרכזי הספורט והנופש הפזורים לאורכה ולרחובה של העיר.

 
 
 
נופש בתל אביב בגלל הבארים- הפאבים והמועדונים
 
חופשה בתל אביב לקבוצה זה לחוות את העיר בבוקר ובלילה. המושג "פיק בר" הידוע מקבל תפנית בעיר. "המתקלטים" שמגיעים מרחבי הארץ ומחו"ל רוצים להגיע למועדונים הנחשבים שנפתחו בהשקעה מאוד גדולה. קבלו שלושה רעיונות למועדונים נחשבים:
 
1."מועדון הבלוק" בתחנה המרכזית שהפך להיות לאחד המועדונים בעלי הסאונד הטוב בישראל.
 
2."מועדון הסטורי" שבו יש סיכוי שהעובדים/ות יראו סלב חוגג יום הולדת. מועדון "ארט קלאב" שבו יש מגוון אירועים במהלך השבוע ומנעד רחב של מבלים שלא רואים בכל מקום. מועדון "אלפאבית" שבו יש שלוש רחבות ריקודים. מועדון "מונדו 2000" על גגות תל אביב מסתתרת מסיבה פרטית.
 
3.מועדון "הבוטלוג" ליד האוזן השלישית הוא מקום שתופס מקום נכבד בסצ'נת המיינסטרים כולל אירועים שהם מיוחדים. לעובדים שלא הולכים לישון קחו אום למועדון "ברקפסט" שהמסיבה שם מתחילה רק מאחת בלילה. .

 
 
 
הפעלה / סדנה לנופש בתל אביב לקבוצות עובדים
ההבדל בין הרצאה לסדנה שסדנה היא הרבה יותר אקטיבית! העובדים/ות הם שותפים/ות פעילים/ות בעוד הרצאה היא הרבה יותר סטטית. השינוי, המקום של ההנאה והעצמה היא דרך הקשבה. בחירת סדנה עבור חופשה בתל אביב  צריכה לעשות בהתאם למטרה המרכזית או היעדים המשניים של הנופש.
 
טיפ להזמנת סדנה לעובדים – חשוב לשלב אותה בבוקר, אחרי ארוחת בוקר ולפני ארוחת צהרים כך שהעובדים/ות רובם יהיו בשיא הערנות.  חשוב מאוד לערוך תאום ציפיות עם מנחה הסדנה ובו לתת כמות גדולה של פרטים לגבי הקבוצה או צוות המנהלים/ות ומה הציפיות שלכם, כלומר לאן הייתם רוצים שהסדנה תוביל אותם. לפניך מספר רעיונות לסדנאות
 
1.סדנת צחוק לעובדים-  בכל מצב ובגיל גיל כדאי לצחוק. הצחוק חוצה מגזרים ומגדרים, קהילות בארץ ובעולם. ההפעלה היא דינאמית , משולבים משחקים מעולם התיאטרון כמו אימפרוביזציה, אלתור, מעגל צחוק, תרגילי נשימה ועוד..
 
2.סדנת עבודת צוות – אחת מהסדנאות שמשלבות בין חיזוק תקשורת בין אישית ושיתוף פעולה כדי להגיע לתוצאות גדולות יותר. בסדנה שמים דגש על תחרות, מוטיבציה, הכרות, וגיבוש דרכי עבודה ותקשורת חדשות. מתאים בעיקר לצוותים שיש בהם שחיקה, עייפות, קונפליקטים אבל לא רק.
 
3.סדנת סקסולוגיה – אין ספק שהעובדים/ות ילמדו דברים חדשים. אבל מאוד תלוי מי נמצא בקבוצה, יש לשאול איזה עובד/ת זה לא ידבר כלל.
 
4.סדנה שפת גוף ותקשורת בין אישית -  ניתן להזמין סדנאות שיתמקדו על שירות ומכירה אבל גם על זוגיות ודייטים. סגנונות תקשורת שישפרו את האווירה בצוות או בזוגיות. טיפים לתדמית ורושם ראשוני. משמעות הצבעים, כיף ללמוד NLP.
 
5.סדנת סטילינג – למה לא לפנק את העובדים/ות בסדנה שבה ילמדו איך להתלבש כך שיחמיאו להם יותר. טרנדים באופנה של קיץ או חורף, חשיבות האקססוריז ובקיצור "שיק או שוק".
 
6.סדנת ריקוד- אפשר להזמין רקדנית בטן שתעשה כיאוגרפיה לשיר מסוים וכל הקבוצה תרקוד אותו אבל לא רק. זומבה, פסדובלה, ריקוד אפריקאי, ריקודי שורות או ריקודי זוגות. אין ספק שזה יאתגר את המוכשרים/ות שלא יודעים לרקוד.
 
7.סדנת אפיה/ בישול/ שוקולד לעובדים – הסצ'נה הקולינארית יושבת בול על צוות העובדים/ות? הזמינו להם סדנה לבישול / אפיה /צליה. ישנם סדנאות להכנת ממתקים, סדנאות לגידול ירקות בבית, בישול אוכל טבעוני, סדנה להכנת סלטים, או פירות, בישול יפני, מקסיקני, בישול בלי גלוטן. ישנם סדנאות פסטה או בשר אדום, אפיית לחם, פרעצל, קדרות למרקים, סדנת שמרים ופשטידות, סדנת סושי או פיצה. חשוב להתכוונן למה שהעובדים/ות אוהבים/ות להכין או היום רוצים ללמוד.
 
8.סדנאות למודעות עצמית לעובדים – לצוות שיש לו צד רוחני או סקרן. סדנה לשיפור זיכרון או דמיון מודרך ומדיטציה, יוגה, שיטת אלכסנדר, אסרטיביות, יאנטליגנציה רגשית, פאנג שוואי, פלדנקרייז, סדנה לאילוף כלבים, לעשות שינוי בהרגלים ובדפוסי חשיבה, טקס אינדיאני, סדנה לאיפור, כיצד לעשות עיסוי נכון, ניתוח של זיכרונות ילדות ופענוח חלומות, פוטותרפיה, כתיבת פרוזה, פיתוח קול, נימוסים והליכות.
 
9.סדנאות העשרה לעובדים – קבלת החלטות, ניהול זמן, לחץ ושחיקה, מוטיבציה, יצירתיות, ניהול כספים (כלכלת בית), כתיבה פמיניסטית, צילום במצלמה של פעם או צילום בנייד, ניהול קונפליקטים, גישור, מנהיגות ומנהיגים פורצי דרך. סדנאות יין או סדנת דייג. 
 
10.סדנאות מיסטיקה לעובדים – טרנד שלא חולף. מכדור בדולח דרך, קריאה בכף היד, קריאה בקפה, נומרולוגיה, אסטרולוגיה ...
 
11.סדנאות אומנות לעובדים – פעילות שעוברת דרך הידיים, ומתאים לנשים וגברים שבשבלם החלפת צמיג בגלגל זה כמו הכנת חביתה.לפניך מספר רעיונות:
 
סדנאות עיסת נייר, ניפוח חרוזים מזכוכית, גילוף באולר, ציורי קרמיקה, תפירה, קליעת סלים, הכנת בלונים, חרוזים, אלבומי סקראפ, מנדלות, רישום, חימר, פיסול, צילום, בניית אדנית, צורפות, שזירת פרחים, מקרמה, קרמיקה, נגרות, ציור אינטואיטיבי, גילגולי נייר, קליגרפיה, דפוס משי, עיצוב תיק, עשיית צמות לנכדות והנכדים, גילוף חותמות, הפקת כרטיסי ברכה, יצירת קישוטי ורהיטי קיר, ציור בספריי, הכנות מוצרי ספא, הכרות עם הסימנים הסיניים, צביעה של בד יפני, סדנת כתיבה יוצרת, ציור על חולצות, ציור על רימונים,(מתאים לקראת ראש השנה), וואשי טייפ, הזמנת סופר סת"ם, פסיפס ועיצוב במוזאיקה, עיצוב תחפושות, זרי ראש, ללכת על חבלים, ללקט ענפי צבר..
 
12.סדנאות אלכוהול ובירה לעובדים– אומנם אלכוהול ועישון מגבירים את הסיכון לחלות בסרטן אבל סדנת אלכוהול / בירה יכולים בהחלט ללמד הרב אפילו ברמת הכוסות שצריך להגיש עם השתייה. במיוחד היום כשהתחממות כדור הארץ פוגעת בשתילי הגפן תעשיית היין יש הרבה מה ללמוד.
 
13.סדנת פאנג שוואי "ועיצוב לפנים" – כיצד לעצב את הבית בעצמך. איך ניתן לחסוך בכסף.  סדנת פאנג שוואי מתמקדת בשינוי והזזת חפצים כחלק משינוי בתפיסה ההוליסטית לגבי הבית וזימון שפע. דרך נוספת היא להזמין סדנה לבניית מנורת שולחן, יצירת גופי תאורה, יצירת קישוטי ורהיטי קיר, סדנה לשיפוץ הרהיטים, (למי שיש 2 ידיים שמאליות), סדנת ריפוד, הכנת סבונים טבעיים, צמחי סוקולנטים, וכמובן סדנה המסבירה איך לבנות בלי הרבה דאגות.
 
14.סדנה "טכנולוגית" לעובדים –  טיפים סביב עולם הטיק טוק, אינסטגרם, פיסבוק, לינקדאין, ווטס אפ, טויטר,  והסייבר, צילום ווידאו ותמונות בסמארט פון, פוטושופ, פסקול לסרטים, בניית אתר WIX, אנימציה, סדנת קומיקס, בניית פרופיל, באתרי הכרויות סדנאות איך להיות DJ, ואפילו סדנה להטסת מטוס. ונהיגת מרוצים,
 
15.סדנת הישרדות בתל אביב בג'ונגל העירוני של תל אביב בין רחוב שלמה המלך לרחוב העליה השנייה, בתחנה המרכזית החדשה- ישנה ניתן ללמוד איך להתמווד בג'ונגל אורבני. 

 
 
 
רעיון ל-אומן / אומנית למופע בתל אביב
רעיון לבחירת אומן / אומנית להופעה מול קבוצה. חופשת בתל אביב לקבוצת עובדים יכולה "לשדרג" את האירוע. מופע טוב יהיה כזה שיותאם לטעמם של העובדים/ות. לפניך עצות לבחירת מופע / הופעה / אומן / אומנית לאירוע::
 
1.שאלו כיצד המופע יותאם לקבוצת העובדים/ות
 
2.בקשו לקבל ניידים של ממליצים וממליצות שהייתה להם קבוצה דומה.
 
3.צפו בסרטי יוטיוב או באינסטגרם, פיסבוק
 
4.שאלו ברשתות החברתיות רק אם אתם כבר יודעים מי יופיע ושם המופע.
 
5.ערכו תאום ציפיות והגדירו מה מטרת ההופעה עבורכם.
 
5.תנו כמה שיותר מידע על העובדים/ות.
 
6. בקשו לעשות ההכרות במהלך המופע בין האורחים/ות במידה וצריך.
 
7.על תהססו להיפגש לפני אם האינטואיציה שלכם מורה לכם.
 
8.שאלו אם איזה חוויה יצאו העובדים/ות בסיום המופע.
 
 
בחירת מופע / הופעה בנופש תל אביבי
 
ישנה חשיבות להופעה של אומן / בדרן מתאים. זהו אחד מהסמלים החשובים לעוצמה של כל חברה / ארגון. 
 
אחת מהאטרקציות לעובדים הן הופעות שמתקיימות בלילה. אופציה אחת היא לבדוק איזה אומנים יגיעו בתאריך של החופשה ולשריין לעובדים/ות כרטיסים מראש. אופציה שניה היא להזמין מופע לעובדים עם אומן חושים או סטנדפיסט שיעביר הופעה שבחיים העובדים לא ישכחו "וייקחו את המופע" יחד איתם להמשך החיים. רעיון להופעה שונה ומיוחדת הוא עם גרפולוג שישלב בין מופע קליל ומצחיק אבל כזה שגם יחבר ויעצים את הקבוצה..
 
מופע סטנד אפ לחופשה בתל אביב – אחת מהדרכים שמופע סטנד אפ יצליח זה אם תתנו כמה שיותר חומר לסטנדפיסט/ית כמו מילים מהז'רגון המקצועי, מילות "סלנג", מילות "קוד" סיטואציות מצחיקות או מלחיצות בעבודה, משפטים שעובדים/ות חוזרים/ות עליהם או מנהלים, תחביבים מוזרים של מנהלים/ות ... המחיר יקבע בהתאם לגודלו ומעמדו של הסטנדפיסט/ית ומיקום המופע.
 
אומן חושים – הטרנד שמובילים מספר אומנים ידועים מטלפתיה ועד קוסם. מופע קוסמות או הופעה של אומן חושים שידהים את העובדים/ות
 
מופע דראג קווין - כשגבר מתחפש לאישה ולא פורים יכולים לקרות דברים משעשים. ההופעה בשיתוף הקהל ויכולה להיות קצת וולגרית.
 
מספר / מספרת סיפורים - משחר ההיסטוריה האדם אהב לשמוע סיפורים שמפעילים את הדמיון ומסתיימים בסוף טוב. מגורי אלפי הבן ועד יוסי אלפי האב.מתאים לעובדים/ות  שרוצים/ות להקשיב ופחות להיות מופעלים. יכול להתאים לאירוע בבית מלון בערב לאחר יום עמוס פעילות.
 
זמר / זמרת לנופש בתל אביב - ערב שירה בציבור יכול להתאים למי שגדלו על שרלה שרון וענת שרוף. כיום יש הרכבי ג'אם מדליקים שניתן ללכת להופעה כשמעל הכוכבים. האירועים נערכים בתל אביב תחת כיפת השמים. מצד שני זמרים/ות מהשורה הראשונה בארץ ובעולם שיגיעו לחופשה של העובדים ויעניקו להם  מופע בלתי נשכח. (יש צורך ליצור קשר עם חברות ההפקה שמייצגות אותם). 
 
תקליטן/ D.J לחופשה בתל אביב  - בשנת 2019 אלה הם 10 הדי גיי הטובים ביותר שדורגו בעולם: 
 
10. STEVE AOKI

9. AFROJACK
8. TIËSTO
7. OLIVER HELDENS
6. DON DIABLO
5. MARSHMELLO
4. ARMIN VAN BUUREN

3. DAVID GUETTA
2. MARTIN GARRIX
1. DIMITRI VEGAS & LIKE MIKE

ערב קריוקי לחופשה בתל אביב -  מצריך תקליטן / תקליטנית מהארץ  שיודעים "לווסת" מצד אחד את אלה שלא רוצים לרדת מהבמה ואלה שרוצים לעלות על הבמה. אופציה שניה להביא די גיי "מהכבדים" "שיתקלט"
 
 
מופעי רוק של להקות בתל אביב - טרנד וותיק שבו לא מסתפקים בזמר/ת אלה מביאים להקת רוק מהוותיקות או החדשות להופעה בפני מאות עובדים/ות.  . 

 
 
 
מרצה / הרצאה לנופש עובדים
 
בחירת מרצה בזמן חופשה בתל אביב -  ישנם מגזרים כמו המגזר החרדי כשיש רק נשים העדפה היא למרצה שהיא אישה. יש לקחת בחשבון האם מין המרצה זה יתרון או חיסרון או שאין לזה משמעות. טיפ לבחירת מרצה מתאים לעובדים/ות. צפו בסרטונים אבל  לכו גם עם האינסטינקט שלכם ברוב המקרים זה עובד. שאלו לגבי הרקע של המרצה. איך הוא יכול להתאים או יתאים את עצמו לקבוצה שתגיע לנופש. בקשו לדבר עם שניים / שלושה ממליצים וממליצות ואם אתם לא בטוחים גם לראות הרצאה עם המרצה לקבוצה דומה לקהל היעד שלכם. שאלו מהיכן באותו יום האירוע המרצה מגיע לנופש של העובדים .
 
בחירת הרצאה בזמן חופשה בתל אביב–  חשבו מה יעניין וירתק את העובדים/ות ומה מבחינתך המטרה של ההרצאה. שילוב בין השניים יהפוך את ההרצאה ליותר "נגישה" ומתאימה. אם לא תשתפו איזה הרצאה בחרתם אתם יכולים לשחרר "ספוילר" לקראת האירוע. לדוגמא אם בחרתם סקסולוגית אפשר לרשום בקבוצת הווטס אפ  "הולכת להיות הרצאה מאוד חמה".

 
 
 
רעיונות להרצאות "בחופשה בעיר הגדולה"
 
הרצאה אורח חיים בריא – הידעתם שגם וויסקי מקטין את הסיכוי לחלות באלצהיימר? לחיות נכון ולאכול נכון ולעשות ספורט. רובינו זוכרים אבל לא מיישמים.
 
הרצאה על אלימות במשפחה – מרצה שתעורר הרבה הערצה ותיתן טיפים לעובדים/ות כיצד לאבחן אלימות במשפחה ומה ניתן לעשות.
 
הרצאה על איכות הסביבה –  התחממות כדור הארץ או G5 הנושאים החשובים לעובדים/ות.
 
הרצאה על אומנות השכנוע –  איך להעביר מסר בצורה פשוטה ומשכנעת ולעמוד נכון מול קהל.
 
הרצאה על אפריקה היבשת – המקומות שכדאי לראות בדרום אפריקה ולא רק. מדוע יבשת אפריקה עדין לא התעוררה. מקומות "שמאסט" להגיע אליהם.
 
הרצאה על אתיקה בעסקים– על מוסר וקוד אתי והיכן זה פוגש אותנו בעבודה ובזוגיות.
 
הרצאה אקטואליה- התקופה שבין בחירות, הנושאים החמים של השולחן הפוליטי.
 
הרצאה אינטליגנציה רגשית – ההתפתחות בכל מה שקשור לבדיקת אינטליגנציה רגשית, החשיבות של שליטה על הרגשות, סגנונות אינטיליגנציה.
 
הרצאה על אסרטיביות – הדרך להגיד דברים מבלי לפגוע. הקשר בין אסרטיביות למנהיגות. מה חשובים על נשים אסרטיביות.
 
הרצאה בין ימין ושמאל – על ממש ופוליטיקה. בין צד ימין כלכלי לצד שמאל כלכלי, בין ימין מדיני לשמאל מדיני וכל מה שבאמצע.
 
הרצאה בנושאי ביטחון – תמיד מרתק לשמוע על איראן או חיזבאללה, חמאס או הג'יהד האיסלמי אבל גם כיצד נבנת תפיסת ביטחון צבאית, מדינית וכלכלית.
 
הרצאה על דרום אמריקה  בין ניקרגואה, ברזיל, פרו, ארגנטינה, אורוגואי ועוד.. לעובדים/ות שמתכננים את הטיול "אחרי העבודה", תרבויות בנות אלפי שנים שטוב להכיר אותם.
 
הרצאה על חשיבות ההומור – כיצד להכניס את ההומור לחיים בעבודה בזוגיות ועם הילדים. סגנונות של הומור. ועוד.
 
הרצאה על העצמה למצוינות –כיצד לעורר כפתורי מוטיבציה. איך הופכים מטוב/ה למצוין/ית. מה עובד על הילדים/ות שלנו. טיפים ועוד..
 
הרצאה על העצמת נשית ומגדר – למה הילרי קלינטון לא ניפצה את תקרת הזכוכית בארה"ב. הרצאה שנועדה לשים את האמת בפרצוף על מצב הנשים בארץ ובעולם.
 
הרצאה בנושא הורים וילדים –כשדור ודור Y כבר "מזמן כבר לא איתנו"  לפעמים דווקא הרצאה כזאת יכולה לתת הרבה מאוד כלים להתמודדות עם ילדים או נוער מתבגר.
 
הרצאה בנושא חינוך וחברה – זוכרים את נושא "הדתה"?  הקשר בין פעילות חברתית לחינוך. סגנונות הוראה כיום בארץ ובעולם. כיצד ניתן לעשות שינוי כמורים/ות מחנכים/ות ולא מלמדים/ות.
 
הרצאה כיצד לצאת מחוץ לטאבלט – כיצד לחשוב יצירתי, אינך ניתן לצאת מההגבלות וסיפור החיים שבנינו לעצמנו כדי להצליח בכל תחום.
 
הרצאה על כלכלת בית וצרכנות חדשה – בעידן שבמקום לגהץ אנו מעבירים כסף בנייד. "מביט" ועד  "פייבוקס". למה חשוב לעשות צוואה ואיך זה קשור "לכלכלה". האם בית מוגן הוא כלכלי ?
 
הרצאה על המזרח הרחוק –  הקשר בין המזרח הרחוק לבין ישראל. מה ניתן ללמוד על המנהגים, הסמלים. בין תאילנד לטיבט, הודו וסין הם מקומות עם תרבות מרתקת.
 
הרצאה בתחום המוזיקה – למי שחובב מוזיקת עולם, מג'ז ועד רוקנרול. אפשר להזמין מרצה או אומן נגינה ולקבל הרצאה בשילוב הופעה.
 
הרצאה בתחום משפט וצדק –  פסקת ההתגברות או ההתבגרות. היחסים שבין בית המשפט העליון לכנסת מאז ועד היום. חשיבותו של  משפט שלמה, למה חשוב לכתוב צוואה, המשפטים החשובים במאה האחרונה ששינו מציאות.
 
הרצאה על מסע מסביב העולם-  המרצים שייקחו את העובדים/ות למסע סביב העולם בשעה עד עשעה וחצי. המדינות שתמיד רוצים להגיע אבל אין את הזמן.
 
הרצאה בתחום סטייל וסטליינג – שיק או שוק. משמעות הבגדים שאנו לובשים. מה יותר יחמיא לך. ז'אנרים החדשים בעולם האופנה.
 
הרצאה מפי סופר / סופרת – אין כמו להזמין סופר/ סופרת שייתנו הרצאה מדהימה על כתיבת הספר שהכי נקרא. רצוי לקנות את הספר קודם לעובדים/ות.
 
הרצאה על ספורט בארץ ובעולם –  מיהו איש/ת הברזל. חשיבות הספורט לחיים ולבריאות. ספורטאים שעשו את זה בענק. מה מבדיל בין קבוצה טובה לקבוצת ספורט מעולה.
 
הרצאה על סייבר בישראל ובעולם –  הסייבר בתחום הביטחוני ובתחום העסקי פרטי. לאן עוד אפשר להגיע. ההתפתחויות בתחום.
 
הרצאה בתחום קבלת החלטות –   מאיזה צד אנו מקבלים החלטות מהאונה הימנית או השמאלית? קבלות החלטות בזמן משבר.
 
הרצאה בתחום קריירה ומשפחה וניהול זמן – איך בכלל אפשר לחלק את הזמן בין משפחה לקריירה. מתי המהפכה של העבודה מהבית מעבר לפינה.
 
הרצאה על שיפור זיכרון – איזה מאכלים משפרים את הזיכרון. ואיזה משקה אלכוהולי עושה הפוך. טכניקות לשיפור זיכרון. זיכרון למועד קצר או ארוך? סוגי זיכרונות.
 
הרצאה על התקשורת הישראלית–  כיצד התקשורת משפיע על דפוסי הבחירה שלנו. מה השתנה בעולם התקשורת בעשור האחרון לאומת העשור הקודם.
 
תרבויות וקריאת שפה חוצה גבולות –השפעתם של תרבויות זרות. על שפות חדשות וישנות. האם השפה משפיעה על תודעה של עם שלם? המהפכה החינוכית של סטלין ועוד.
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
סדנת הומור לעובדים ומנהלים ! הלקוחות יצאו עם חיוך על הפנים
אחד הכלים הכי חזקים היום לקבלת שת"פ בצוות ומלקוחות עוברת דרך סדנת הומור לעובדים ומנהלים ! ברגע שתשלבו הומור בשיחות שלכם ובפגישות שלכם -הם יהיו יותר נעימות כפיות גם לכם וגם לצד השני, שת"פ יגדל והתקשורת ביניכם תהיה מהנה ומוצלחת יותר. מה מיוחד בסדנה זו ? מעביר את הסדנה סטנדאפיסט ותסריטאי קומי המשלב בסדנה קטעי סטנד-אפ מתוך הופעות מקצועיות -כך שצחוק והנאה מובטחים לכם ובנוסף הכלים המעוברים בסדנה מגיעים ממקור ראשון ומניסיון של 15 שנה בהופעות סטנד-אפ על במה ברחבי הארץ, תכניות טלוויזיה ואירועים פרטיים. סוג האירוע- סדנה מגבשת המתאימה לתחום המכירות והשירות, פיתוח צוותים, כנסים עסקים, ימי כיף לעובדים, טקסי עובד מצטיין, מסיבות פרידה. קהל יעד – עובדים מכלל שכבות הארגון וותיקים וחדשים, מנהלים בכירים ועד עובדי היצור. מטרות הסדנא – קבלת כלים בסיסיים איך לשלב הומור בתקשורת מול: עובדים, מנהלים, לקוחות ואפילו החמות האישה והילדים בשיחות, פגישות כנסים, ישיבות. במקום העבודה ומחוצה.
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.