אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
גיבוש חברה או בעצם גיבוש חברתי הוא אחד מהסממנים לשינוי שהתחולל בשנים האחרונות במקומות העבודה בישראל. אם פעם המנהל היה מזמין את העובדים למסעדה או אליו הביתה הרי היום יש המון אופציות פתוחות לגיבוש מחדרי בריחה, מפגשים בזום עם מרצה ידוע ועד HAPPY HAOUR לשבירת שגרה שבו צוות העובדים "יוצאים" במהלך השבוע לגינה או לאולם ההרצאות ומקבלים סדנאות / הרצאות / הופעות מגבשות ומרענוות.
.
ישנים חברות הפקה שיכולות לארגן גיבוש חברה על פני יום שלם עם פעילות לעובדים כשהמציאות עולה על כל דמיון. מסע על גמלים במדבר, נהיגה בטרקטורון, לא נקפח את טיולי הג'יפים הישנים והטובים, שיט קיאקים. לצד פעילות רגועה יותר כמו טיול עם מדריך. לאחרונה התווספו לימי גיבוש חברה פעילויות בסגנון הישרדות או "האח הגדול". כאן מדבר גם "הכסף הגדול".  ניתן היום לעשות גיבוש במגוון דרכים. לפניך מספר  משחקים לגיבוש חברתי אקטיבי
 
1."מחבואים" – לוקחים מכל חדר חפץ ומחביאים אותו בחדר אחר. המטרה למצוא במהירות הרבה ביותר. ניתן לחלק לקבוצות
 
2."הרצאה מקולגה" – כל שבוע חבר/ת צוות נותנים הרצאה מתוך טד או מתחביב.
 
3."משחקי השף" -  נותנים לכל קבוצה מוצרים / פרודוקטים מירקות, פירות, לחמניות עם גבינות והקבוצה צריכה להכין אוכל יצירתי.
 
4."משחק טריוויה"  - נכנסים לאתר של קהוט, מחברים שאלות אמרקאיות עם ארבע תשובות ולאחר מכן עושים תחרות דרך הניידים.
 
5."החבילה עוברת" – כל עובד/ת בחדר מקבלים משימה דרך חבילה שעטופה בעיתון ולאחר מכן החבילה עוברת לבא בתור.
 
6."איקס עיגול" – טורניר של המשחק הידוע. ההרשמה מראש
 
7."קלף מנצח" – כל עובד/ת גוזרים את הדף בצורת קלף ורושמים תכונת אופי שהיא הכי דומיננטית. לוקחים את כל הקלפים, מערבבים וכל אחד/ת בוחר/ת קלף ואז מנסים לנחש מי כתב את הקלף.
 
8."לשתות עד דלא ידע" – תחרות שתייה של מים רגלים. קונים מספר בקבוקים, מאתרים שני עובדים/ות שמוכנים להתנדב ולנצח במשימה.
 
9."בואו נתווכח" -  בוחרים זוג בעל יכולת וויכוח מרשימה המשימה שלהם לדבר ולענות רק דרך שאלות. למשל מה שלומך? בסדר איפה היית אתמול? ..."
 
10."שיר בהפתעה" – מבקשים מכל עובד להקדיש שיר למישהו מהצוות, מצלמים ועוברים לעובד/ת הבאה. בסוף מעלים באירוע את השירים שהוקדשו.
.
כיום במצב בו המשק והחברה הישראלית נמצאת נראה שהחברות הולכות להשקיע פחות משאבים כלכלים לארגן גיבוש חברתי. ללא ספק הישרדות הפכה לחלק לא מבוטל של עובדים שפרנסתם לא מובטחת, שלא לדבר על הטיקונים שגם מצבם מסתבר לא מזהיר. יחד אם זאת, יעשה טוב הארגון דווקא עכשיו, אם יעלה את המורל והלכידות בקרב העובדים.
.
גיבוש חברתי בערב צוות שבו העובדים יהיו ביחד כאשר כל אחד יביא כיבוד או שתייה הינו פתרון מצויין. מספיק אדם אחד שייקח על עצמו את התפקיד של "מארגן הפעילות החברתית". אפשר למלא את הערב במשחקי חברה וילדות כגון "משחק הכיסאות", "אמת או חובה"," או אפילו להשחיל נר קשור לבקבוק, משחק "אמת ושקר", "עץ או פלי","תחרויות בין קבוצות" - איזה קבוצה מסתדרת הכי מהר בסדר כרונולוגי על פי גיל, גובה, משקל, שמות משפחה וכו..
.
נשמח לתת לכם רעיונות, סדנאות, הרצאות, הפעלות לאירוע גיבוש "פרימיום" לעובדים/ות מנהלים/ות.
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
סדנת הומור לעובדים ומנהלים ! הלקוחות יצאו עם חיוך על הפנים
אחד הכלים הכי חזקים היום לקבלת שת"פ בצוות ומלקוחות עוברת דרך סדנת הומור לעובדים ומנהלים ! ברגע שתשלבו הומור בשיחות שלכם ובפגישות שלכם -הם יהיו יותר נעימות כפיות גם לכם וגם לצד השני, שת"פ יגדל והתקשורת ביניכם תהיה מהנה ומוצלחת יותר. מה מיוחד בסדנה זו ? מעביר את הסדנה סטנדאפיסט ותסריטאי קומי המשלב בסדנה קטעי סטנד-אפ מתוך הופעות מקצועיות -כך שצחוק והנאה מובטחים לכם ובנוסף הכלים המעוברים בסדנה מגיעים ממקור ראשון ומניסיון של 15 שנה בהופעות סטנד-אפ על במה ברחבי הארץ, תכניות טלוויזיה ואירועים פרטיים. סוג האירוע- סדנה מגבשת המתאימה לתחום המכירות והשירות, פיתוח צוותים, כנסים עסקים, ימי כיף לעובדים, טקסי עובד מצטיין, מסיבות פרידה. קהל יעד – עובדים מכלל שכבות הארגון וותיקים וחדשים, מנהלים בכירים ועד עובדי היצור. מטרות הסדנא – קבלת כלים בסיסיים איך לשלב הומור בתקשורת מול: עובדים, מנהלים, לקוחות ואפילו החמות האישה והילדים בשיחות, פגישות כנסים, ישיבות. במקום העבודה ומחוצה.
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.