אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
כשמדברים על קלאסיקו הכוונה בדרך כלל היא למשחק העונה בכדורגל שבין ברצלונה לריאל מדריד.
 
ההתרגשות, המתח, הציפייה לראות את הקבוצה שאתה אוהד מנצחת היא גדולה כאשר השחקנים הטובים ביותר בעולם נמצאים על המגרש. משחק הכדורגל מהווה פורקן לרגש, לחוויה, וללחצים שאנו מתמודדים בעבודה ובחיי היום יום. העיתונים, מדורי הספורט, אתרי הספורט באינטרנט מלאים בכתבות לקראת המפגש ומעוררים ומעודדים באוהדים את הציפייה לקראת המשחק.
 
ערב גיבוש קלאסיקו הינו ערב צוות ייחודי שבו העובדים צריכים להיות שותפים לו. להלן שלבי הפעולה שעל פיהם ניתן לארגן ערב גיבוש
 
שלב ראשון – בדיקת תאריך מוסכם
בודקים את התאריך הטוב ביותר שבו אין חגים, מישהו/ מישהי מתחתנים ושרוב העובדים יכולים להגיע. כדאי מאוד לשתף את הצוות בקביעת התאריך. לאחר שקבעתם חשוב לבקש מהעובדים שיסמנו בעצמם "בoutlook-" את תאריך האירוע.
 
שלב שני – בחירת תכנים לאירוע
התכנים לאירוע צריכים להיבחר על פי השאלה הבאה " מה אתם רוצים לקדם באירוע ומה העובדים שלכם מצפים שיהיה באירוע. אם לדוגמא אתם רוצים לקדם את התקשורת בתוך הצוות אז ניתן להזמין סדנה בתקשורת לא מילולית, סדנת משחק, אם אתם רוצים להדגיש את חשיבות עבודת צוות אפשר להזמין מנחה קבוצות שיערוך תחרויות משעשעות בין הצוותים. מצד שני יש את הציפיות של העובדים.
אם העובדים רוצים להשתחרר וליהנות ניתן להזמין סדנת יוגה צחוק, ערב קריוקי, סדנה בגרפולוגיה וכו'.
חשוב להיות קשובים לצוות העובדים וכן לשתף אותם
 
שלב שלישי – בחירת מקום לאירוע
למקום יש תפקיד ביצירת האינטימיות וכן מבחינת עלויות. היתרון בערב גיבוש המתקיים בבית של אחד מהעובדים / עובדות הוא בכך שיש התחייבות. ככה זה שמישהו נותן אז לצד השני קל יותר לתת.
 
ערב גיבוש בבית יגרום לעובדים להעריך את "ההקרבה" ובכך אתם רותמים את העובדים למען ערב גיבוש. ניתן לבקש מכל אחד ואחת להביא אוכל, לחשוב על משחק מגבש וכו'.
חשוב לבדוק אם האירוע מתקיים בבית, יש לבדוק שהבית יכול להכיל את כל העובדים, שיש מספיק כיסאות, והאם יש מקום לפעילות בעמידה / הליכה.
 
ערב גיבוש במסעדה היא פתרון מעולה לכאב הראש של ארגון ערב גיבוש בבית. אין צורך "לטובה" של אחד מהעובדים, במיוחד אם יש כמה שמתעקשים שהאירוע יתקיים בבית שלהם. גם את הצד הקולינארי חסכתם בזכות המסעדה.
 
חשוב לבדוק אם האירוע מתקיים במסעדה, האם המסעדה כשרה, כשרה למהדרין (במידה ויש אוכלוסיה חרדית/דתית), סוג האוכל שהמסעדה מכינה (בשרית או חלבית), האם יש חדר פרטי, האם הוא יכיל את כל העובדים, האם יש מקום לפעילות בעמידה, עלויות ( כמובן שתיקחו כמה הצעות מחיר), האם המסעדה מציעה דברים נוספים כמו מוזיקה (יכול להפריע). ומילה על אלכוהול, לאלכוהול יש יתרון הוא משחרר חסמים אבל מספיק שאחד שותה יותר מידי כדאי שהוא ייקח את כל תשומת הלב באירוע, ראו הוזהרתם !
 
ערב גיבוש במועדון – היתרון אווירה מאוד פתוחה, ושלל אטרקציות לערב גיבש כמו ריקודים, קריוקי ועוד. המועדון יותר מתאים לחברה צעירים, החיסרון הוא באינטימיות, קשה ליצור קירבה כאשר המוזיקה היא בפול ווליום.
 
שלב רביעי – שיווק ורייטיניג
איזה כיף זה לראות את העובדים מחכים לערב גיבוש, מדברים עליו.. כדי שזה יקרה אתם שמארגנים את האירוע צריכים לחיות את ערב הגיבוש ושהעובדים יראו זאת. אחת מהחברות שעבדתי תלו לוח שנה ובכל יום עובד אחר היה צריך לסמן X עד לערב גיבוש. חשיבה יותר יצירתית היא שליחת SMS ככל שמתקרב האירוע. אם יש לכם יכולת לרתום את ההנהלה הבכירה זה יקפיץ את הרייטניג, ניתן לשחרר הפתעות קטנות כל יום, כמו מי עוד אישר הגעה, כמובן אפשר להפיץ מסרים דרך תקשורת הפנימית של הארגון כמו אי מיילים.
 
שלב חמישי – יום האירוע
לבוא עם מצב רוח הכי טוב, בבוקר לתלות כמה בלונים ועליהם לכתוב נתראה בערב. הבלונים צריכים להיות בצבע אדום, צבע חם. וכמו שנאמר "מה שתבשלו בערב שבת תוכלו בשבת " ב-ה-צ-ל-ח-ה..
 
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.