אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
 
יער בן שמן משתרע על פני 30,000 דונם. וודאי רבים מהעובדים/ות מכירים את הפארק בזכות יום העצמאות, פסח או ראש השנה. יום גיבוש בבן שמן יכולה להיות אטרקציה נהדרת לעובדים/ות ושיכירו את המקומות שם ולא רק את שולחן הפיקניק. ויש גם ציונות. תחילתו של הפארק בקניית חלקו על ידי יהושע חנקין בשנת 1905 ולאחריו רכישתו על ידי קק"ל.  
 
 
 
תכנון המסלול –  בימי הקיץ מומלץ להתחיל את המסלול מוקדם ככול האפשר החל משבע בבוקר ועד 11:00 ויש להצטייד בכובע, קרם הגנה, מים וכו...  בחורף כמובן שניתן "לשחק" יותר עם השעות.  בחירת המסלול  צריכה להיות מותאמת לקבוצה "ספורטיבית" או לקבוצה  "נחותה"  יש להתאים את המסלולים בהתאמה לקבוצות עובדים / מנהלים לדוגמא יש מסלול מקסים  ללקויי ראיה. האחריות היא עליך למיפוי נכון של צוות או הקבוצה.
 
 
 
אטרקציות ביער בן שמן – קבורת המכבים מתאים להגיע לקראת חג חנוכה,  אנדרטת ההגנה השראה לעבודת צוות,  תל חדיד, מצפה אמיר,  במידה ויש דתיים במקום העבודה ניתן להגיע אל אנדרטת חללי הפלוגה הדתית, במידה ויש נציגות לקהילה הרוסית אז אפשר להגיע אל "חניון פעילי העליה הרוסית"  ורצוי לא לוותר על תצפית ספורטאי מינכן.
 
 
 
אטרקציות בתשלום ביער בן שמו- פארק הקופים אומנם הכניסה בתשלום אבל בהחלט זאת יכולה להיות חוויה מושלמת בעיקר למי שלא אוהב ללכת כל כך הרבה ברגל. כמו כן גם נאות קדומים וכפר החשמונאים בשילת הם בתשלום.  אבל בואו קודם כל נלך על מה שלא בתשלום שמתאים לצוות קטן או לקבוצה לא גדולה.
 
 
פעילות ODT בבן שמן -  ניתן להזמין חברת הפקה שתארגן פעילות ODT ביער בן שמן. הטבע מכניס תחושה של חופש אבל אם המטרה היא לשפר את עבודת צוות או לפחות לגבש לו רק מתוך חוויה של טיול בבקעת הנזירים אלה מתוך התמקדות דרך תהליך מכוון סדנאות או די טי יכולות להתמקד ביחסי אנוש.
ובתקשורת בצוות או בקבוצה. לפניך מספר רעיונות:
 
1.סדנת תקשורת בין אישית בטבע – מתאימה לחיזוק גיבוש והכרות תוך מתן טיפים בתחום השירות והמכירה ואפילו לדייט עם בן זוג.
 
2.סדנת עבודת צוות – משימות קבוצתיות אבל בלי להתרחק יותר מידי. המטרה היא למקד את חשיבות של שיתוף הפעולה להשגת יעדים.
 
3.סדנת גרפולוגיה – לצחוק להכיר דרך סיפור החיים של כתב היד. ניתן להתאים תכנים בהתאם למקום וסוג העבודה
 
4.פעילות ספורטיבית - אתגרית – לטפס על סולם חבלים, טיולי אתגרי ועד  נסיעה על רכבי שטח.
 
5.סדנת צחוק – משחקים ותחרויות צחוק שישאירו את העובדים/ות המנהלים/ות כך שיצאו מי יום גיבוש בבן שמן עם חיוך ענק בפה בלי לפחד שיראו את הסתימות!!
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.