אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
סדנת גיבוש אחת ממוקדת תוצאות תהיה הרבה יותר אפקטיבית מבחירה אקראית. איך תבחרו פעילות מתאימה לצוות / לחברה שלך. טיפ ראשון לבחירת סדנה אפקטיבית תכתבו איזה אפקט על הצוות פעילות גיבוש תעשה בסיום.  
 
סוף מעשה במחשבה תחילה
רובכם הגדול מכירים את הביטוי וזה נכון גם לבחירת סדנת גיבוש. הקליטו את עצמכם בווטס אפ או כתבו לעצמכם אם איזה תוצאות תרצו שהסדנה תסתיים.
 
1.שהסדנה תגרום לחיזוק החיבור בין העובדים ותעצים אותם.
 
2.שהעובדים/ות יצאו עם תחושה של שחרור וכיף.
 
3.שהסדנה תגרום למוטיבציה ושיתוף פעולה בצוות.
 
4.שהסדנה תגרום להעלאת מצב הרוח ותחושת שייכות לצוות ולחברה.
 
5.שהסדנה תיתן כלים פרקטיים בתחום המקצועי (שהפעילות תיתן ערך מוסף).
 
על פניו תרצו לממש את כל "חמשת הדיברות" בסדנה אחת זה אפשרי העניין הוא שאם אתם רוצים לבחור סדנה ממוקדת בתוצאות יש צורך שתעשו את הרשימה שלכם מאחד ועד חמש.
 
מה הדבר שלדעתכם הכי חשוב לצוות שלכם היום. לפעמים דברים קוראים במהלך הזמן עד לתאריך של סדנת גיבוש ולכן צריך לגלות ראיה רוחבית ואם יש מקום לעשות שינוי תעשו.
 
השלב הבא הוא הקריטי וזה מציאת הסדנה המתאימה. כמובן שנושא התקציב הוא חשוב, ויש אין ספור סדנאות עם כל כך הרבה אפשרויות. התמקדו במה שיעשה טוב לצוות שלכם בהתאם לקריטריונים שקבעתם. ולאחר שתקראו על הפעילות ערכו תאום ציפיות עם המפעיל/ה לאירוע. שתפו אותם בציפיות שלכם. בקריטריונים שבחרתם ובמידה והתקציב מתאים וסגרתם יש לתת רקע לגבי הצוות, העבודה שלו ביום יום, דברים שמלחיצים, מרגיזים, מצחיקים שקוראים ביום יום. שיתוף כזה יכול להביא את הסדנה לרמה אחת יותר גבוה. בסיום הסדנה חשוב לעשות בקרת תהליכים. מה עבד טוב, מה הייתם רוצים שיהיה אחרת בסדנת גיבוש הבאה.
 
התחמקות מעובדות לגבי ביצועים מחשש שעובדים יפגעו או שישפטו אותם לחומרה מתאים למצב שבו חברה עושה מהלכים לא נכונים שגורמים להפסדים. הצלחות נבנות על ניתוח מהלכים שמצליחים לצד כאלה שפחות ונתין משוב.
 
כאן תוכלו לקבל מגוון של סדנאות והרצאות ששווה "לישון עליהם" או לצאת איתם לסדנה
 
1.סדנה ראשונה היא סדנת גרפולוגיה קבוצתית שבה הצוות יכיר אחד את השני דרך סיפור החיים על פי הכתב. בנוסף אפשר להתמקד בתכונות שגורמות לכולנו לצחוק החל מחסכנות, קמצנות, בזבזנות, סטריליות, אופטימיות כשבמקביל ניתן להכניס תכנים מעולם של עבודת צוות ופיתוח מצוינות.
 
2.סדנה שניה היא סדנת שפת גוף ותקשורת בין אישית ושם אפשר לעבוד על חיזוק הקשרים בין העובדים/ות. היא מתאימה מאוד לצוות חדש או כאשר נעשו שינויים פרסונליים בחברה ולחילופין לצוות וותיק לגרום לו לאלתר ולתקשר "בדרכים לא קונבנציונליות". צוותים בתחום שירות מכירות, שירות לקוחות יקבלו ערך מוסף.
 
3.סדנה שלישית – סדנאות צחוק שגורמות לצוות להשתחרר ולצאת עם אנרגיות של צחוק וכמה טיפים על חשיבות ההומור והצחוק לחיים שלנו.
 
4.סדנה רביעית – סדנאות בתחום עבודת צוות. זה היא סדנה שמשלבת תקשורת בין אישית, היכן המקום של העובד/ת בעבודת צוות ובכלל ומטרתה לפתור חסמים, זהירות  (לא תמיד ניתן במפגש אחד).
 
5.סדנה חמישית – סדנת פיתוח מצוינות וחדשנות – דב מורן אמר פעם שצריך להתאהב בבעיה. סדנת פיתוח מצוינות היא דרך להסתכל על הדברים בצורה אחרת. יצירתית יותר.
 
בואו לבחור סדנת גיבוש אחת ממוקדת תוצאות לצוות או לחברה שלך. השאירו פרט מזהה בחזרה כדי שנעשה משהו טוב לצוות שלך!
 
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
סדנת הומור לעובדים ומנהלים ! הלקוחות יצאו עם חיוך על הפנים
אחד הכלים הכי חזקים היום לקבלת שת"פ בצוות ומלקוחות עוברת דרך סדנת הומור לעובדים ומנהלים ! ברגע שתשלבו הומור בשיחות שלכם ובפגישות שלכם -הם יהיו יותר נעימות כפיות גם לכם וגם לצד השני, שת"פ יגדל והתקשורת ביניכם תהיה מהנה ומוצלחת יותר. מה מיוחד בסדנה זו ? מעביר את הסדנה סטנדאפיסט ותסריטאי קומי המשלב בסדנה קטעי סטנד-אפ מתוך הופעות מקצועיות -כך שצחוק והנאה מובטחים לכם ובנוסף הכלים המעוברים בסדנה מגיעים ממקור ראשון ומניסיון של 15 שנה בהופעות סטנד-אפ על במה ברחבי הארץ, תכניות טלוויזיה ואירועים פרטיים. סוג האירוע- סדנה מגבשת המתאימה לתחום המכירות והשירות, פיתוח צוותים, כנסים עסקים, ימי כיף לעובדים, טקסי עובד מצטיין, מסיבות פרידה. קהל יעד – עובדים מכלל שכבות הארגון וותיקים וחדשים, מנהלים בכירים ועד עובדי היצור. מטרות הסדנא – קבלת כלים בסיסיים איך לשלב הומור בתקשורת מול: עובדים, מנהלים, לקוחות ואפילו החמות האישה והילדים בשיחות, פגישות כנסים, ישיבות. במקום העבודה ומחוצה.
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.