אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
מסיבת יום נישואים צריכה להיעשות מתוך מטרה לציין את הרגע המיוחד שהתחיל בחתונה והמשיך עד היום. זה המקום גם לתת השראה לזוגות אחרים שבתחילת דרכם ולהעניק להם כמה טיפים.
 
הפקת הטקס בפועל – אפשר להתחיל עם הכיבוד והאוכל. לתת חצי שעה עד ארבעים וחמש דקות שאנשים יוכלו וידברו. יש לאתר 2-3  האנשים שירצו לברך נסו להגביל בזמן בכל דרך.. אם יש יותר ניתן לפזר אותם על פני האירוע. לאחר מכן ניתן להראות את המצגת. ומשם להמשיך לפעילות החברתית כפי שהוצגה בסעיפים שש ושבע. ואז אפשר לבחור מרצה ליום נישואים או מפעיל ליום נישואים או הופעה ליום נישואים. חשוב לעשות סיפור מסגרת של התחלה אמצע וסוף למסיבת יום נישואים.  לא לשכוח בסוף להודות לכל מי שהגיע וטרח לטובת האירוע. אפילו עשו רשימה למי להודות במידה והיו הרבה כאלה. חשוב להתחיל בתכנון מוקדם של האירוע רצוי כמה שבועות. לפניך מספר רעיונות וטיפים להפקת המסיבה עצמה:
 
1.רשימת מוזמנים/ות – אפשר למצוא חברי/ות ילדות שהיו איתם בחתונה. בכל מקרה רצוי שיהיה מישהו אחד שהכיר אותם לפני החתונה או שהיה בחתונה. כמובן שחברים/ות שהיו איתם במקומות משותפים כמו בצבא, באוניברסיטה, בעבודה וכו.. בנוסף חשוב להביא את "התוצרת המשפחתית" נינים/ות, נכדים/ות וכמובן את המשפחה עצמה. כדאי לפתוח קבוצת ווטס אפ משפחתית.
 
2.קביעת יום ושעה – על פי רוב כדי מאוד לאתר יום שבו רוב המשפחה יכולה להגיע. זה הבסיס. לאחר מכן גם החברים/ות שיוזמנו. אתם בסוף תעשו את השיקול המכריע לגבי התאריך. בנוגע לשעה רצוי לעשות את האירוע בערב אלה אם ממש אתם רוצים להפתיע ואז אפשר לעשות סיור בצהרים לקבוצה או להיפגש ביום שישי בבוקר לארוחת בוקר מפנקת ופחות רשמית.
 
3.איתור מקום – כדי לחגוג יום נישואים צריך מקום. בימי הקיץ אפשר לעשות זאת בחצר, בפארק ואילו בחורף אפשר להתחיל בסלון ועד להשכיר אולם אירועים. בהתאם לכמות המוזמנים/ות יש לבחור את המקום. כאשר בוחרים אולם או מסעדה אחד מהיתרונות זה שניתן לקבוע תפריט וכך אין צורך להתעסק עם הכיבוד. מוזיקה ותאורה נכונה בהחלט יכולים להפוך את האווירה כך לדוגמא אם לפני שנים הזוג אהב לשמוע אלוויס פרסלי ניתן להשמיע את שיריו עד תחילת הטקס.
 
4.הכנת כיבוד – אם מחליטים על הזמנת קייטרינג חשוב לעשות השוואת מחירים. במידה והוחלט שכל אחד יביא דבר מה ערכו רשימה מראש פרסמו אותה בקבוצה המשפחתית ושכל אחד ייקח עליו להביא דבר מה.
 
5..הבאת איש מגנטים – היום הדבר מאוד רצוי שכן תמנוה עם מגנט תישאר לזמן רב על המקרר ואלי תעזור לכם "לקבל את הירושה".
 
6..קינוחים ועוגות תה וקפה – בסיום ניתן להוציא את הקינוחים. לא לשכוח שיהיה סוגר וגם סוכרזית
 
7.הכנת מצגת – כדאי לתת לעשות מצגת למורה או לאחד מהחברה הצעירים שנמצאים במשפחה. נסו על סמך רשימת המוזמנים/ות לאתר חברי ילדות שהקשר איתם התנתק מסיבות טובות שיפתיעו. שלוו תמונות לאורך השנים. חשוב שיהיו גם כתוביות. לפעמים הסאונד לא נשמע חזק ולכן דווקא הכתוביות יכולות להציל את המצב. חשוב לבדוק שבמסעדה לפני שאכן המצגת עובדת. במידה ויש לך מתאמים בין המקרן ללפ טופ הביאו.  
 
8.הבאת חפץ – אפשר לבקש מכל חבר/ה מהילדות להביא איזה חפץ שקשור לבני הזוג ולספר עליו.
 
9.בניית שאלון טריוויה – אפשר לעשות ראיון עם חתן השמחה וכלת השמחה ומתוך זה לעשות להציג להם תחרות שאלות מול האורחים/ות. דרך נוספת היא להפנות את השאלון לאורחים/ות ולראות מי יודע/ת לענות.
 
10..הזמנת מופע / הופעה למסיבת יום נישואים – ניתן להזמין גרפולוג לאירוע שיערוך מופע משעשע דרך כתב היד על החוגגים ויצחק על זוגויות ויצרים דרך שרבוטים.
 
11.הזמנת מפעיל/ה / סדנה למסיבת יום נישואים – ניתן להביא הפעלה שתחבר ותקליל את האירוע כמו סדנת שפת גוף ותקשורת בין אישית עם משחקי אלתור ואפילו משחק ילדות או שניים.
 
12. הזמנת מרצה / הרצאה למסיבת יום נישואים – אפשר לבחור מרצה בהתאם להעדפה של בעל/ת השמחה. זה יכול להיות בתחום ההומור, הידע, הספורט וכו..
במידה ותרצו דברים לקבל עצות נוספות. אולי לעשות משהו בסגנון של חיים שכאלה או בכלל מוזמן/נת להשאיר את הפרטים.
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.