אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

ביקשנו מנציגת השירות נטלי " לדבר עם אחראית משמרת", אבל.. " את אותם דברים אתה תשמע ממנה" השיבה, "בכל זאת התעקשתי, אני רוצה לשמוע את אותם הדברים מאחרית המשמרת", לאחר דו שיח שנמשך דקות ספורות אמרה נטלי "טוב תוך מספר שעות תחזור אליך אחראית משמרת."
 
הלקוח המעצבן
אחד מהדברים "המעצבנים" זה שלקוח חושב שהוא יקבל יותר מאחראי/ת משמרת מאשר מאיש השירות. הדבר נאמר לנו לו פעם בשיחות שקיימנו עם נציגי שירות ושימור לקוחות.
השאלה היא למה להתעצבן אם זה באמת נכון :-) הרי אין פה עניין של כישלון אישי אלה רצון של הלקוח בחווית שירות מאדם בכיר יותר.
 
מה כן "מתגמל" צוות של שירות לקוחות מלבד המשכורת ?
1. החברות בצוות והעזרה ההדדית.
2. סיטואציות משעשעות בזמן עבודה.
3. סיפוק כאשר נפתרה בעיה של אדם שכל עולמו חרב עליו אם בגלל שאין לו קליטה בטלפון הנייד או שלא קיבל עיתון בדיוק בשעה 5.55. 
4. משוב חיובי מנהל/ת המחלקה ומהחברים.
5. סדנאות גיבוש, ערב צוות, ערבי גיבוש, ימי כיף, טקס קבלת עובד מצטיין, פעילות פרידה.
 
לפניכם רשימת סדנאות, פעילויות והרצאות המתאימה למגוון אירועים במחלקה :
.
סדנה משולבת עבור שירות לקוחות – שילוב של שפת גוף, גרפולוגיה, יוגה צחוק, על פי גרפולוגיה נדע לזהות איזה לקוחות הם "חופרים", דרך הציורים נבדוק את מצב היצרים, נבחן את שפת הגוף שבין גברים לנשים, ודרך משחקים ותחרות צחוק נאתר את צוות העובדים.
 
סדנת פיתוח צוות חדש בשירות לקוחות – דגש על הכרות אישית ועבודה בצוות.
משחקי הכרות ויצירתיות, עבודה בזוגות, בקבוצות. שפת גוף לתקשורת בונה, חשיבות עבודת צוות.
 
סדנת פיתוח צוות וותיק בשירות לקוחות - נבדק יחד איתך באיזה שלב צוות השירות נמצא ואז נפיק סדנה המתאימה למצב.
משחקים לשיפור התקשורת הבין אישית, נלמד את שלבי התפתחות הצוות, ביחד עם העובדים נשקף את המצב ונחליט על דרך חדשה.
 
סדנת גרפולוגיה בשירות לקוחות – נצחיק, נפעיל ונעביר תובנות למכביר.
על פי חתימות נראה מי עושה הכי הרבה "רושם" בשירות לקוחות, דרך האותיות הרווחים והמילים נבחין במי שלא הולך על פי הכללים, ניתן לצוות לצייר ציורים ונבדוק למי יש עודף "יצרים", נבדוק על פי כתיבת מילים איזה לקוחות "חופרים"  אם לא יהיו מקרים "סוציאליים קשים" ניתן טיפים על פענוח ציורי ילדים.
 
סדנת יוגה צחוק בשירות לקוחות –נעורר, נצחיק, נפעיל, דרך הרגלים ועד הראש.
תחרויות צחוק, משחקי זוגות, מעגלי צחוק, משחקי כריות, פנטומימה ואלתור, משחקי רגלים ועד תרגיל התרנגולת.
 
סדנת פיתוח מצוינות בשירות לקוחות – החדשנות היא המילה לארגון צמא חיים.
משחקי חשיבה ויצירתיות, מודל FFF, קבלת החלטות, ניהול זמן בשירות לקוחות, פיתוח מנהיגות, עבודת צוות, מדיטציה ותרגלי נשימה, דמיון מודרך, כיצד נותנים משוב.
 
סדנת שירות לקוחות – סדנה לשיפור שירות לקוחות במגוון תחומים
שפת גוף בשירות לקוחות, בירור צרכים, משוב ללקוח, מהי חווית לקוח "וואו", הגדרת לקוח, דגש על מהירות וזמינות הנציגים, איכות הטיפול, מחויבות לארגון, עבודת צוות בשירות לקוחות. קביעת מדדים לאבחון שירות טוב.
 
סדנת שפת גוף בשירות לקוחות – טוב מבחינה מקצועית ומצחיק מבחינה חברתית.
משחקים בזוגות, שפת גוף בין גברים לנשים, רושם ראשוני מול לקוחות, משוב חיובי על פי שפת גוף, פלירטוט מיני, שפת גוף בזוגיות, סימנים לחוסר יושר ועצבנות, עמידה מול קהל לקוחות.
 
סדנת NLP בשירות לקוחות - הסדנה תעסוק באבחון הלקוח/ה דרך "ניתוב לשוני פיזיולוגי". מתאים הן למוקד שעוסק בשיחות נכנסות והן למוקד שעוסק בפגישות פרונטליות. 
 
להזמנת סדנה לשירות לקוחות וכן סדנה לימי כיף,ערב גיבוש, מסיבת פרידה, ערב צוות
טלפון במשרד 03-5590868 או ישירות לנייד 050-5711160 (ניתן להתקשר עד 22:00)
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
יום גיבוש לעובדים- workers DAY party
מנהל/ת רווחה ומשאבי אנוש! הפקת יום גיבוש כיף לעובדים מצריכה בחירת פעילות מחברת ושוברת שגרה, שתשמח ותפנק. לפניך מבחר רעיונות אופטימליים לבחירת הופעה, הרצאה, סדנא, אטרקציה, הפעלה, שיותאמו לקונספט האירוע ולאופי העובדים והמנהלים. חדרי מילוט – אחת מהאטרקציות ליום גיבוש הוא חדר מילוט (אסקייפ רום) שבו העובדים/ות נכנסים לחדר שבו הם צריכים לפתור חידה כדי להימלט. החדר יבחר בהתאם לכמות צוות עובדים, נושא שמעניין אותם והמקום בהתאם לשאר הפעילות באזור. סיור / טיול לעובדים- אין כמו טיול ביום כיף בכדי לגבש צוות סביב חוויה מלהיבה משותפת ומשתפת! רק לאחר אפיון קבוצות עובדים/ות כדאי לבחור במסלול מתאים. טיול לעובדים "מיטבי/ות לכת" - יש לבחור טיול קמפינג שיעשה להם טוב בגוף ובנשמה, אפשר לשלב להם סדנת שטח ODT הישרדות ולאיזון אירוח במאהל בדואי אותנטי. טיול לעובדים/ות "מיטבי לסת" - ניתן לערוך טיול קצר ולעצור במרכז המבקרים, מוזיאונים ומרכזי תרבות שמסמלים את הסצ'נה בישוב. ניתן לבחור נושא לטיול סביב קונספט כמו: מנהיגות, אהבה, מוטיבציה, יצירתיות וחדשנות ולסיים במסעדת גורמה או בתחרות בישול. רכיבה ביום גיבוש - "הן היו אז רוכבות כך ממעל, על סוסי אגודת "השומר" אך כיום- הן רוכבות על הבעל וחמור זה כבר עסק אחר.." כך בשיר המפורסם של יורם גאון "איפה הן הבחורות ההן". אז הגיעו הזמן להחזיר "עטרה ליושנה" ולגבש דרך נסיעה על אופנים, סגווי, ג'יפים, רינג'רים, טרקטרונים, וכמובן רכיבה על סוסים, גמלים וחמורים. שיט ליום כיף – אחד מהטרנדים הוותיקים הוא שייט על יאכטה שבו יש כל הפינוקים האפשריים. מצד שני שיט קייקים יכול להכניס אדרנלין וגיבוש כשרוצים להתמקד בעבודת צוות משותפת או במנהיגות של שייט מפרשיות. אקסטרים ביום גיבוש – לאוהבי/ות אתגרים בטבע שרוצים להתנסות ולהתגרות בחוקי הטבע: טיפוס הרים, טיסה בכדור פורח, סקי בגלבוע, קפיצת בנג'י "על החיים ועל המוות", הישרדות בטבע לצוות שהאדרנלין זורם אצלו חופשי "בדם". תחרויות ליום גיבוש -המירוץ למיליון, הישרדות, מאסטר שף, פיינטבול שיכניסו "פלפל מקסיקני" ויקדמו שיתוף פעולה ועבודת צוות בין העובדים/ות. להזמנת פעילות ליום כיף לעובדים התקשרו: 03-5590868 נייד 0505711160 (עד 20:00 בלילה).
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.