אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

ביקשנו מנציגת השירות נטלי " לדבר עם אחראית משמרת", אבל.. " את אותם דברים אתה תשמע ממנה" השיבה, "בכל זאת התעקשתי, אני רוצה לשמוע את אותם הדברים מאחרית המשמרת", לאחר דו שיח שנמשך דקות ספורות אמרה נטלי "טוב תוך מספר שעות תחזור אליך אחראית משמרת."
 
הלקוח המעצבן
אחד מהדברים "המעצבנים" זה שלקוח חושב שהוא יקבל יותר מאחראי/ת משמרת מאשר מאיש השירות. הדבר נאמר לנו לו פעם בשיחות שקיימנו עם נציגי שירות ושימור לקוחות.
השאלה היא למה להתעצבן אם זה באמת נכון :-) הרי אין פה עניין של כישלון אישי אלה רצון של הלקוח בחווית שירות מאדם בכיר יותר.
 
מה כן "מתגמל" צוות של שירות לקוחות מלבד המשכורת ?
1. החברות בצוות והעזרה ההדדית.
2. סיטואציות משעשעות בזמן עבודה.
3. סיפוק כאשר נפתרה בעיה של אדם שכל עולמו חרב עליו אם בגלל שאין לו קליטה בטלפון הנייד או שלא קיבל עיתון בדיוק בשעה 5.55. 
4. משוב חיובי מנהל/ת המחלקה ומהחברים.
5. סדנאות גיבוש, ערב צוות, ערבי גיבוש, ימי כיף, טקס קבלת עובד מצטיין, פעילות פרידה.
 
לפניכם רשימת סדנאות, פעילויות והרצאות המתאימה למגוון אירועים במחלקה :
.
סדנה משולבת עבור שירות לקוחות – שילוב של שפת גוף, גרפולוגיה, יוגה צחוק, על פי גרפולוגיה נדע לזהות איזה לקוחות הם "חופרים", דרך הציורים נבדוק את מצב היצרים, נבחן את שפת הגוף שבין גברים לנשים, ודרך משחקים ותחרות צחוק נאתר את צוות העובדים.
 
סדנת פיתוח צוות חדש בשירות לקוחות – דגש על הכרות אישית ועבודה בצוות.
משחקי הכרות ויצירתיות, עבודה בזוגות, בקבוצות. שפת גוף לתקשורת בונה, חשיבות עבודת צוות.
 
סדנת פיתוח צוות וותיק בשירות לקוחות - נבדק יחד איתך באיזה שלב צוות השירות נמצא ואז נפיק סדנה המתאימה למצב.
משחקים לשיפור התקשורת הבין אישית, נלמד את שלבי התפתחות הצוות, ביחד עם העובדים נשקף את המצב ונחליט על דרך חדשה.
 
סדנת גרפולוגיה בשירות לקוחות – נצחיק, נפעיל ונעביר תובנות למכביר.
על פי חתימות נראה מי עושה הכי הרבה "רושם" בשירות לקוחות, דרך האותיות הרווחים והמילים נבחין במי שלא הולך על פי הכללים, ניתן לצוות לצייר ציורים ונבדוק למי יש עודף "יצרים", נבדוק על פי כתיבת מילים איזה לקוחות "חופרים"  אם לא יהיו מקרים "סוציאליים קשים" ניתן טיפים על פענוח ציורי ילדים.
 
סדנת יוגה צחוק בשירות לקוחות –נעורר, נצחיק, נפעיל, דרך הרגלים ועד הראש.
תחרויות צחוק, משחקי זוגות, מעגלי צחוק, משחקי כריות, פנטומימה ואלתור, משחקי רגלים ועד תרגיל התרנגולת.
 
סדנת פיתוח מצוינות בשירות לקוחות – החדשנות היא המילה לארגון צמא חיים.
משחקי חשיבה ויצירתיות, מודל FFF, קבלת החלטות, ניהול זמן בשירות לקוחות, פיתוח מנהיגות, עבודת צוות, מדיטציה ותרגלי נשימה, דמיון מודרך, כיצד נותנים משוב.
 
סדנת שירות לקוחות – סדנה לשיפור שירות לקוחות במגוון תחומים
שפת גוף בשירות לקוחות, בירור צרכים, משוב ללקוח, מהי חווית לקוח "וואו", הגדרת לקוח, דגש על מהירות וזמינות הנציגים, איכות הטיפול, מחויבות לארגון, עבודת צוות בשירות לקוחות. קביעת מדדים לאבחון שירות טוב.
 
סדנת שפת גוף בשירות לקוחות – טוב מבחינה מקצועית ומצחיק מבחינה חברתית.
משחקים בזוגות, שפת גוף בין גברים לנשים, רושם ראשוני מול לקוחות, משוב חיובי על פי שפת גוף, פלירטוט מיני, שפת גוף בזוגיות, סימנים לחוסר יושר ועצבנות, עמידה מול קהל לקוחות.
 
סדנת NLP בשירות לקוחות - הסדנה תעסוק באבחון הלקוח/ה דרך "ניתוב לשוני פיזיולוגי". מתאים הן למוקד שעוסק בשיחות נכנסות והן למוקד שעוסק בפגישות פרונטליות. 
 
להזמנת סדנה לשירות לקוחות וכן סדנה לימי כיף,ערב גיבוש, מסיבת פרידה, ערב צוות
טלפון במשרד 03-5590868 או ישירות לנייד 050-5711160 (ניתן להתקשר עד 22:00)
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.