אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

                                        דמיון מודרך

לכל המחפשים סדנה חווייתית, מהנה ומרגשת- סדנת דמיון מודרך ככלי לגיבוש קבוצות, שיפור עבודת צוות והעלאת המודעות לכוח היצירה הטמון בכל אחד מאיתנו...
 
לרובינו דמיון מודרך נתפס כמו הרגע שבו אנחנו מתבקשים לעצום עיניים, להירגע ו..."לדמיין חוף שקט ועץ קוקוס בהוואי"! ובכן, מדובר בהרבה מעבר לזה... דמיון מודרך הוא טכניקה שימושית ללמידה וחקירה של כל החבוי מתחת לפני השטח- עמוק בתת המודע.
 
מדובר בכלי רב עוצמה לצמיחה אישית וקבוצתית, בעזרתו נלמד כיצד לשפר את התקשורת בינינו, את עבודת הצוות ולהכיר טוב יותר את השותפים שלנו. כל אילו יוכלו להוביל ליצירת הצלחה ושפע.
 
הסדנה תתמקד בשלושה היבטים :
.
*דמיון מודרך כדרך חיים- הדרך לשמור על הרוגע והשפיות בשיגרת היום.
 
*דמיון מודרך ככלי חקר- לשיפור היכולות שלנו כאנשי צוות וכיוצרים בחברה.
 
דמיון מודרך כמקור לשינוי - דמיון מודרך הוא דרך קלה להביא שינוי לחיינו.
 
הסדנה מאפשרת להתבונן מנקודת מבט חדשה על המציאות היום יומית. הסדנה היא מפגש חווייתי באווירה קלילה, הומוריסטית ומשוחררת, לצד גילויים מפתיעים ומרגשים. במפגש זה, נכיר את המושגים מעולם הדמיון המודרך, אדגים את השימוש בטכניקה ויחד נתנסה בכמה מהתרגילים הבולטים והאפקטיבים בתחום.
 
את טכניקת דמיון מודרך פגשתי בקורס "לימודי התמקדות ודמיון מודרך" במכללה לרפואה הוליסטית בכרכור, בהנחיית נורית שני. הקורס העניק לי ארגז כלים שימושי ומגוון, אותו אני חולקת בשמחה בסדנאות אותן אני מנחה. הסדנה מתקבלת באהדה רבה בקרב קבוצות ממסגרות שונות.
 
אשמח לשתף גם אתכם ולהציג בפניכם חוויות שונות מעולם דמיון המודרך
 
נופר בן אריה
מדריכת סיורים וסדנאות בנושאי אמנות, אקולוגיה, חינוך וסביבה
054-7393-006
Nofar.ba@gmail.com
http://ein-hod.info/nofar_workshops/index.html
 
.
 
סדנת מנדלות
מותאם לגיבוש קבוצות
 
איך ציור כל-כך פשוט יכול לשנות את חיינו?
הצטרפו לסדנת גיבוש חווייתית המציגה את העולם באור חדש ומרגש.
 
קצת על הסדנה ועל מנדלות:
ציור מנדלות נחשב בתרבויות שונות לכלי ריפוי ואיזון המאפשר לנו לחוות שקט והרמוניה. הנזירים במזרח מציירים מנדלות תוך כדי מדיטציה.
בדרום אמריקה ציורים בסגנון המנדלות שימשו כדרך לפאר את המקדשים, לתעד את ההיסטוריה של המקומיים ולהנציח סיפורי מיתולוגיה.
הסדנה פותחת בפנינו עולם שלם של קלילות ויצירתיות, בסופה מתקבלות תוצאות מפתיעות ויוצאות דופן.
כל משתתף יוצא מן הסדנה עם מנדלה צבעונית שנכתבה בה ברכה מחבריו לקבוצה. למי מתאימה הסדנה:
.
קבוצות עסקיות
קבוצות של אנשי צוות או קבוצת עובדים לימי כיף וגיבוש. בסדנה נקיים מפגש אוטנטי המאפשר למשתתפים הזדמנות לנשום אויר, לשבור שיגרה ולהעמיק את התקשורת בין אנשי הצוות בקבוצה בדרך חווייתית ומהנה.
תופתעו בוודאי לגלות כיצד ציור פשוט, יכול להאיר מחדש את מקום העבודה או הפעילות הקבוצתית שלכם!
 
קבוצות נשים ומסיבות רווקות
מפגש בין נשים הוא תמיד מפגש עוצמתי ויוצא דופן. שילוב יצירה במפגשי נשים מעודד העצמה נשית ויוצר מימד של שפע, נתינה וקבלה. הסדנה היא הזדמנות להכיר את כוחות הבריאה והיצירתיות הטמונים בכל אחת ואחת מאיתנו, ליצירת חוויה מלאת צחוק. בסדנה משולבים אלמנטים של דמיון מודרך, משחק והרפיה
 
סדנאות מנדלה וסיור בכפר האומנים עין הוד
תוכלו לשלב את סדנת המנדלות יחד עם סיור חוויתי בכפר האומנים עין הוד- (מקום הולדתי) לחוויה אמנותית באווירה יצירתית. סיור בסמטאות הכפר המציג יחד עם סיפורים אוטנטיים המספרים את תולדות הכפר, ביקור בסדנאות ומפגש אישי עם האמנים.  אשמח להיפגש ולהציג בפניכם הזדמנות לחוויה יוצאת דופן !
 

נופר בן אריה
מדריכת סיורים וסדנאות בנושאי אמנות, אקולוגיה, חינוך וסביבה
054-7393-006
Nofar.ba@gmail.com

http://ein-hod.info/nofar_workshops/index.html

ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.