אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

מה הופך הרצאות טובות למצוינות
כשלומדים לתואר שני בהתנהגות ארגונית או כמנחי קבוצות אחד מהדברים הראשונים שמקבלים הוא את מושג "קמח". הכוונה היא קהל, מרצה, חומר ההרצאה.
ק - כדי שההרצאה תהיה מוצלחת כדאי לתת כמה שיותר פרטים על הקהל. הקהל יכול להיות נשים, גברים, צעירים, מבוגרים, עובדי היי טיק, גננות, מנהלים בדרג ביניים ומנכ"לים.
מ- המרצה צריך לדעת כיצד לסחוף את הקהל. בעצם זהו סוג של עשיית אהבה. המרצה נותן את מרצו למען הקהל שבתמורה יחזיר לו בהקשבה פעילה ובמחיאות כפיים.
ח- החומר. ככול שנושא ההרצאה יעניין את הקהל, כך הקהל יגלה יותר עניין. בחירת הנושא המתאים הוא אחד מהדברים החשובים ביותר להצלחתה של הרצאה.
 
הרצאות לכנסים
ישנם שני סוגים של כנסים אלה המיועדים ללקוחות ואלה המיועדים לעובדים. שילוב הרצאה שהיא מעניינת עם חומר למחשבה יכולה לתת את "האקסטרה" מבחינת חווית הלקוח. בשיחה שתתקיים נציע מגוון הרצאות שיכולות להתאים לכנס כגון : תקשורת בין אישית, אינטליגנציה רגשית, ניהול זמן, צחוק והומור. כאשר מדובר על כנס מקצועי לעובדים כדי לשלב הרצאה קלילה כזאת שתתמקד בגרפולוגיה, פיתוח מצוינות , לחץ ושחיקה, המטרה היא לגרום לעובדים לתחושה טובה כך שהם ירגישו כי ההנהלה דואגת גם לרווחתם האישית אפילו שמדובר בכנס מקצועי.
 
הרצאות מקצועיות
לעיתים דרושה הרצאה בתחום של מכירות, שירות בכדי לתת לעובדים ידע חדש אשר יעצים את היכולות המקצועיות שלהם. בהתאם לצרכים שלכם נציע הרצאה טובה ביותר.
 
הרצאות עבודת צוות
לעיתים נדמה כי הצוות לא מגיע לתפקוד מקסימאלי כך שהתוצאות פחות טובות מהמצופה. סדנת עבדות צוות בשילוב הרצאה משתפת תעזור לצוות "להרים" את עצמו מחדש. ייתכן שישונו נורמות עבודה או נורמות הקשורות ליחסים החברתיים.
 
הרצאות ימי גיבוש
ימי גיבוש נועדו בעיקר לרווחת העובדים. איזון נכון בין סדנאות, הופעות והרצאות וכמובן אוכל משובח יעזרו בהצלחת האירוע. הרצאות ליום כיף וגיבוש נועד גם לחיבור בין העובדים ולשיתוף פעולה ולכן ניתן להזמין הרצאה שתתמקד בחשיבות עבודת צוות, במנהיגות ובשיתוף פעולה. דווקא בימי כיף וגיבוש ניתן להכניס הרצאה שהיא רצינית ומלמדת ובתנאי שרוב הסדנאות והפעילויות יגרמו להנאה והנעת העובדים.
 
הרצאות ערבי צוות
ערב צוות תפקידו לחזק את הקשר בין העובדים ולגרום לצאת מהשחיקה של העבודה היום יומית. זה המקום גם לחיזוק ההכרות בין ראש הצוות לעובדים. הרצאה יכולה להיות בתחום שפת גוף, גרפולוגיה לצד סדנאות בתחום היוגה צחוק, משחקי ילדות וכו..
 
הרצאות ליום המשפחה
יום המשפחה נחגוג בחודש פברואר. הרצאות צריכות להתאים הן לנשים, הן לגברים ולהן לילדים שזהו אתגר לא פשוט כלל. הרצאות מכוונת ליום המשפחה יכולות להיות בתחום של נזקי עישון, איכות הסביבה, הרצאות בתחום הזוגיות, כלכלת בית עם הרבה מאוד הומור.
 
הרצאות ליום האישה
בחודש מרץ מתקיים יום האישה. ההרצאות לנשים שונות מאלה של גברים. יש משהו הרבה יותר אקטיבי כאשר מדובר על הרצאה מול נשים וזה מתוך ניסיון. הרצאות המבוקשות הן בתחום שפת גוף, תדמית, גרפולוגיה, אינטליגנציה רגשית, אסרטיביות, מנהיגות אישית, קיר הזכוכית שנסדק ועוד..
 
הרצאות לחגים
חברות רבות עורכות מסיבות לעובדים הקשורות לחגים בישראל. מסיבת פורים, מסיבת חנוכה, מסיבה סוף שנה, מסיבה לשנה חדשה. הרצאה יכולה להתמקד בחג הספציפי או בשילוב עם רוח החג.
 
הרצאות לפתיחת שנת הלימודים
בין אוגוסט לספטמבר תפתח שנת הלימודים. זאת תהיה השנה השנייה לרפורמת אופק חדש. הרצאה מהנה שתתמקד בחידוש ההכרות ושיתוף הפעולה בין המורות למורים, לצוות הפדגוגי, לגננות והסיעות תיתן זריקת אנרגיה חיובית.
 
הרצאות להורים
וועד ההורים בבתי הספר צריך מפעם לפעם לארגן פעילות הן למורים (יום המורה) והן ליום המשפחה ועוד. ההרצאה יכולה להיות על חשיבות האימפרוביזציה והמשחק בחיים שלנו לצד הרצאות על הומור, זוגיות, גרפולוגיה וכו..
 
רשימת הרצאות לבחירתכם
איכות הסביבה – כל מה שקשור לפסלות, צרכנות נבונה, שימוש חוזר, מחזור, חור באוזן.
אינטליגנציה רגשית – החיבור ליתרון היחסי דרך סגנונות האינטליגנציה הרגשית.
אסרטיביות – הדרך להגיד את המילה "לא" ועדין לתת תחושה טובה לצד השני.
אימפרוביזציה – חשיבות המשחק בחיים. השחקן אצל כל אחד בשילוב הפעלות.
גרפולוגיה – סוד הקסם של אבחון האותיות והציורים. על זוגיות, סקס, בגידות וחפירות.
גישור – הרצאה מרתקת על עולם הגישור כיצד הדברים נראים אחרת מלמעלה.
הומור וצחוק – חשיבות ההומור במסע ההישרדות בחיים. למה חובה לצחוק על עצמנו.
זוגיות – ההבדלים בין גברים לנשים, למה גברים יכולים להיות מאוד מוגבלים בתקשורת.
לחץ ושחיקה – הלחץ שמוביל למתח שמוביל לשחיקה. דרכים להתמודדות.
מכירות – למה למוכר אסור למכור ולמה חשוב לדעת לפתח "סמול טוק"
מנהיגות – כל אחד יכול להיות מנהיג בזמן נתון. מה הופך כאלה למצליחים יותר.
ניהול זמן – הסמארט פון שמנהל את החיים שלנו במקום שאנחנו ננהל אותו.
עבודת צוות – השלבים שבהם צוות נבנה, מה הופך צוות טוב לצוות מעולה.
פיתוח מצוינות – לצאת מגבולות הקופסה ואזור הנוחות שלנו. גישה חיובית לחיים.
פענוח ציורי ילדים – על איזה דברים כדאי וחשוב לשים דגש כשילד/ה מציירים.
שפת גוף – מדוע כששני אורחים מגיעים לבית הכלב נובח על אחד מהם.
שרות לקוחות – מחוות גופניות שיגרמו לקרבה ולריכוך של הלקוח / לקוחה.
שיפור זיכרון – מדוע כשילד מגיע הביתה הוא לא אומר "הזיכרון שלי זה לא מה שהיה פעם".
שלושת המימדים - שילוב בין שלושה נושאים שונים של הרצאות בהתאם לקהל היעד.
תקשורת בין אישית – איך נותנים משוב מעצים, הלבוש שלנו, משחקים לקירוב לבבות.
 
התקשרו ויחד איתכם נחשוב על הפתרון הטוב ביותר ובמחיר המשתלם ביותר בשבילכם משרד -  03-5590868 או 050-57811160
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
ערבי גיבוש / ערב גיבוש - פעילות משחררת מחברת ומצחיקה מאוד
ערבי גיבוש לצוות, לקבוצות, לחברות. רעיונות, הרצאות, סדנאות, אטרקציות, הופעות, 050-5711160 יובל בן בסט. משחק אלתור, גרפולוג לערב גיבוש, מפעיל סדנת צחוק, שפת גוף בזוגיות, תיפוף, אימפרוביזציה ויצירתיות, משחקי חברה, פיתוח עבודת צוות, תחרויות, פעילויות. אין כמו ערבי גיבוש לקבוצות להדגיש את החזון המטרות והיעדים (בקצרה) לצד ערב שכולו חוויה וכיף לעובדות ולעובדים. כאשר החזון הוא למען מטרה נעלה, כזה שיכול לעזור לאנשים אחרים, ההתגייסות של הצוות וההשקעה הפיזית והנפשית שהם יסכימו להשקיע תהיה רבה לאין ערך מתוספת משכורת. ערב חברתי לעובדים יכול לקדם את המוטיבציה מול ראש הצוות. כאשר העובדים/ות יראו וירגישו עד כמה המנהל/ת עשו הכל כדי שהאירוע יהיה מוצלח. הזמנת הרצאה או סדנה בנושא מוטיבציה יכולה להתאים במיוחד אם יש סקרנות בקרב העובדים/ות לתחום זה. יש לשקול ולהתייעץ אם זה באמת התוכן המתאים עבור ערב גיבוש, כי בסוף המטרה היא החוויה, השחרור, הכיף, הצחוק, "ותחושת הביחד".
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.