אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

סקר אינטרנטי אישי שנערך בקרב מנהלי משאבי אנוש בשיתוף חברת המחקר ZETA- TOOLS ואתר אול גיוב ובו 184 מנהלי משאבי אנוש בישראל קבע כי ששה אחוזים ממנהלי משאבי אנוש והמגייסים משתמשים באבחון גרפולוגי לסינון מועמדים  (1)

במצב הכלכלי והגיאו פולטי של היום, כאשר החלטות צריכות להעשות במהירות, עובד/ת עוזב/ת, מפוטר/ת וצריך למצוא מועמדים מתאימים, האבחון הגרפולוגי הוא פיתרון נהדר..
תוך מספר שעות ניתן לקבל דו"ח אבחוני הכולל בתוכו את המבנה האישיותי של המועמד, האם תחום העיסוק המתאים לו, מהו יחסי התקשורת שלו, סוג חשיבה ועוד..
 
מבנה האישיותי - כולל מאפיינים כמו ביטחון עצמי, דימוי עצמי, הפנמה, החצנה וכדומה

תחום העיסוק – מהו הכיוון התעסוקתי של המועמד/ת בדגש לסוג המשרה המבוקשת .

סוג החשיבה – חשיבה אסוציאטיבית, חשיבה שיורדת לפרטים, איטית, מהירה ועוד.

היחס לחברה – יצירת קשרים בין אישיים, הסתגלות לחברה ועוד.
 
גרפולוג שיקבל ממנהל/ת משאבי אנוש את פרופיל האישיות של המועמד וכן יקבל בידיו את דרישות התפקיד יוכל לאבחן ביתר דיוק בהתאם למשתנים שעודכן עליהם.
אנו ממליצים שלכל תפקיד יבנה "תיק תפקיד" עם תיאור הדרישות מהמועמד/ת, כך אפשר להבטיח כי הידע שנצבר בארגון ישאר לאורך זמן.

גרפולוגיה מתבוננת בנפשו של הכותב/ת, בדיוק כמו זכוכית מגדלת שמעלה דברים שהעין הרגילה לא מסוגלת לתפוס. לחילופין ניתן לראות בה סוג של MP4 שבו הקול  נשמע שונה לאחר שהוא מוקלט. על פי האבחון הגרפולוגי ניתן "לגעת" ברבדים הסמויים והגלויים כגון : דימוי עצמי, שאיפות, יחס לעבר, חברתיות, דחפים, ועד "חפרנות"...
אבחון כתב יד יחד בשילוב ציורי עצים ייתן לגרפולוג/ית  יותר אינפורמציה.

אבחון גרפולוגיה ראשוני - ניתן לקבל אבחון ראשוני הכולל עשרה תכונות דומיננטיות של המועמד/ת. הייתרון הוא בעיקר כאשר יש מספר מועמדים ואתם צריכים עזרה בהחלטה. בעלות כספית לא גבוה אנו נקבע יחד איתכם מהם עשרת התכונות הנדרשות ואז ננתח את כתבי היד ובכך נעזור לכם לקבל את ההחלטה הרצויה. 

לקבלת ייעוץ חינם אודות אבחון תעסוקתי מפי גרפולוג ניתן ליצור קשר למשרד 
טלפון 03-5590868 או ישירות דרך הנייד למספר 050-5711160

*מבצע !! ניתן לקבל אבחון גרפולוגי ראשוני בעלות של 150 ש"ח לפני מע"מ. באבחון יתקבל עד עשרה תכונות דומיננטיות על פי כתב היד
_________________________________________________________.
1. מתוך עיתון הארץ מוסף דה מארקר עמוד 38  מעת עידו סלומון. 5.8.2010
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.