אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

סקר אינטרנטי אישי שנערך בקרב מנהלי משאבי אנוש בשיתוף חברת המחקר ZETA- TOOLS ואתר אול גיוב ובו 184 מנהלי משאבי אנוש בישראל קבע כי ששה אחוזים ממנהלי משאבי אנוש והמגייסים משתמשים באבחון גרפולוגי לסינון מועמדים  (1)

במצב הכלכלי והגיאו פולטי של היום, כאשר החלטות צריכות להעשות במהירות, עובד/ת עוזב/ת, מפוטר/ת וצריך למצוא מועמדים מתאימים, האבחון הגרפולוגי הוא פיתרון נהדר..
תוך מספר שעות ניתן לקבל דו"ח אבחוני הכולל בתוכו את המבנה האישיותי של המועמד, האם תחום העיסוק המתאים לו, מהו יחסי התקשורת שלו, סוג חשיבה ועוד..
 
מבנה האישיותי - כולל מאפיינים כמו ביטחון עצמי, דימוי עצמי, הפנמה, החצנה וכדומה

תחום העיסוק – מהו הכיוון התעסוקתי של המועמד/ת בדגש לסוג המשרה המבוקשת .

סוג החשיבה – חשיבה אסוציאטיבית, חשיבה שיורדת לפרטים, איטית, מהירה ועוד.

היחס לחברה – יצירת קשרים בין אישיים, הסתגלות לחברה ועוד.
 
גרפולוג שיקבל ממנהל/ת משאבי אנוש את פרופיל האישיות של המועמד וכן יקבל בידיו את דרישות התפקיד יוכל לאבחן ביתר דיוק בהתאם למשתנים שעודכן עליהם.
אנו ממליצים שלכל תפקיד יבנה "תיק תפקיד" עם תיאור הדרישות מהמועמד/ת, כך אפשר להבטיח כי הידע שנצבר בארגון ישאר לאורך זמן.

גרפולוגיה מתבוננת בנפשו של הכותב/ת, בדיוק כמו זכוכית מגדלת שמעלה דברים שהעין הרגילה לא מסוגלת לתפוס. לחילופין ניתן לראות בה סוג של MP4 שבו הקול  נשמע שונה לאחר שהוא מוקלט. על פי האבחון הגרפולוגי ניתן "לגעת" ברבדים הסמויים והגלויים כגון : דימוי עצמי, שאיפות, יחס לעבר, חברתיות, דחפים, ועד "חפרנות"...
אבחון כתב יד יחד בשילוב ציורי עצים ייתן לגרפולוג/ית  יותר אינפורמציה.

אבחון גרפולוגיה ראשוני - ניתן לקבל אבחון ראשוני הכולל עשרה תכונות דומיננטיות של המועמד/ת. הייתרון הוא בעיקר כאשר יש מספר מועמדים ואתם צריכים עזרה בהחלטה. בעלות כספית לא גבוה אנו נקבע יחד איתכם מהם עשרת התכונות הנדרשות ואז ננתח את כתבי היד ובכך נעזור לכם לקבל את ההחלטה הרצויה. 

לקבלת ייעוץ חינם אודות אבחון תעסוקתי מפי גרפולוג ניתן ליצור קשר למשרד 
טלפון 03-5590868 או ישירות דרך הנייד למספר 050-5711160

*מבצע !! ניתן לקבל אבחון גרפולוגי ראשוני בעלות של 150 ש"ח לפני מע"מ. באבחון יתקבל עד עשרה תכונות דומיננטיות על פי כתב היד
_________________________________________________________.
1. מתוך עיתון הארץ מוסף דה מארקר עמוד 38  מעת עידו סלומון. 5.8.2010
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
יום גיבוש לעובדים- workers DAY party
מנהל/ת רווחה ומשאבי אנוש! הפקת יום גיבוש כיף לעובדים מצריכה בחירת פעילות מחברת ושוברת שגרה, שתשמח ותפנק. לפניך מבחר רעיונות אופטימליים לבחירת הופעה, הרצאה, סדנא, אטרקציה, הפעלה, שיותאמו לקונספט האירוע ולאופי העובדים והמנהלים. חדרי מילוט – אחת מהאטרקציות ליום גיבוש הוא חדר מילוט (אסקייפ רום) שבו העובדים/ות נכנסים לחדר שבו הם צריכים לפתור חידה כדי להימלט. החדר יבחר בהתאם לכמות צוות עובדים, נושא שמעניין אותם והמקום בהתאם לשאר הפעילות באזור. סיור / טיול לעובדים- אין כמו טיול ביום כיף בכדי לגבש צוות סביב חוויה מלהיבה משותפת ומשתפת! רק לאחר אפיון קבוצות עובדים/ות כדאי לבחור במסלול מתאים. טיול לעובדים "מיטבי/ות לכת" - יש לבחור טיול קמפינג שיעשה להם טוב בגוף ובנשמה, אפשר לשלב להם סדנת שטח ODT הישרדות ולאיזון אירוח במאהל בדואי אותנטי. טיול לעובדים/ות "מיטבי לסת" - ניתן לערוך טיול קצר ולעצור במרכז המבקרים, מוזיאונים ומרכזי תרבות שמסמלים את הסצ'נה בישוב. ניתן לבחור נושא לטיול סביב קונספט כמו: מנהיגות, אהבה, מוטיבציה, יצירתיות וחדשנות ולסיים במסעדת גורמה או בתחרות בישול. רכיבה ביום גיבוש - "הן היו אז רוכבות כך ממעל, על סוסי אגודת "השומר" אך כיום- הן רוכבות על הבעל וחמור זה כבר עסק אחר.." כך בשיר המפורסם של יורם גאון "איפה הן הבחורות ההן". אז הגיעו הזמן להחזיר "עטרה ליושנה" ולגבש דרך נסיעה על אופנים, סגווי, ג'יפים, רינג'רים, טרקטרונים, וכמובן רכיבה על סוסים, גמלים וחמורים. שיט ליום כיף – אחד מהטרנדים הוותיקים הוא שייט על יאכטה שבו יש כל הפינוקים האפשריים. מצד שני שיט קייקים יכול להכניס אדרנלין וגיבוש כשרוצים להתמקד בעבודת צוות משותפת או במנהיגות של שייט מפרשיות. אקסטרים ביום גיבוש – לאוהבי/ות אתגרים בטבע שרוצים להתנסות ולהתגרות בחוקי הטבע: טיפוס הרים, טיסה בכדור פורח, סקי בגלבוע, קפיצת בנג'י "על החיים ועל המוות", הישרדות בטבע לצוות שהאדרנלין זורם אצלו חופשי "בדם". תחרויות ליום גיבוש -המירוץ למיליון, הישרדות, מאסטר שף, פיינטבול שיכניסו "פלפל מקסיקני" ויקדמו שיתוף פעולה ועבודת צוות בין העובדים/ות. להזמנת פעילות ליום כיף לעובדים התקשרו: 03-5590868 נייד 0505711160 (עד 20:00 בלילה).
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.