אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

סקר אינטרנטי אישי שנערך בקרב מנהלי משאבי אנוש בשיתוף חברת המחקר ZETA- TOOLS ואתר אול גיוב ובו 184 מנהלי משאבי אנוש בישראל קבע כי ששה אחוזים ממנהלי משאבי אנוש והמגייסים משתמשים באבחון גרפולוגי לסינון מועמדים  (1)

במצב הכלכלי והגיאו פולטי של היום, כאשר החלטות צריכות להעשות במהירות, עובד/ת עוזב/ת, מפוטר/ת וצריך למצוא מועמדים מתאימים, האבחון הגרפולוגי הוא פיתרון נהדר..
תוך מספר שעות ניתן לקבל דו"ח אבחוני הכולל בתוכו את המבנה האישיותי של המועמד, האם תחום העיסוק המתאים לו, מהו יחסי התקשורת שלו, סוג חשיבה ועוד..
 
מבנה האישיותי - כולל מאפיינים כמו ביטחון עצמי, דימוי עצמי, הפנמה, החצנה וכדומה

תחום העיסוק – מהו הכיוון התעסוקתי של המועמד/ת בדגש לסוג המשרה המבוקשת .

סוג החשיבה – חשיבה אסוציאטיבית, חשיבה שיורדת לפרטים, איטית, מהירה ועוד.

היחס לחברה – יצירת קשרים בין אישיים, הסתגלות לחברה ועוד.
 
גרפולוג שיקבל ממנהל/ת משאבי אנוש את פרופיל האישיות של המועמד וכן יקבל בידיו את דרישות התפקיד יוכל לאבחן ביתר דיוק בהתאם למשתנים שעודכן עליהם.
אנו ממליצים שלכל תפקיד יבנה "תיק תפקיד" עם תיאור הדרישות מהמועמד/ת, כך אפשר להבטיח כי הידע שנצבר בארגון ישאר לאורך זמן.

גרפולוגיה מתבוננת בנפשו של הכותב/ת, בדיוק כמו זכוכית מגדלת שמעלה דברים שהעין הרגילה לא מסוגלת לתפוס. לחילופין ניתן לראות בה סוג של MP4 שבו הקול  נשמע שונה לאחר שהוא מוקלט. על פי האבחון הגרפולוגי ניתן "לגעת" ברבדים הסמויים והגלויים כגון : דימוי עצמי, שאיפות, יחס לעבר, חברתיות, דחפים, ועד "חפרנות"...
אבחון כתב יד יחד בשילוב ציורי עצים ייתן לגרפולוג/ית  יותר אינפורמציה.

אבחון גרפולוגיה ראשוני - ניתן לקבל אבחון ראשוני הכולל עשרה תכונות דומיננטיות של המועמד/ת. הייתרון הוא בעיקר כאשר יש מספר מועמדים ואתם צריכים עזרה בהחלטה. בעלות כספית לא גבוה אנו נקבע יחד איתכם מהם עשרת התכונות הנדרשות ואז ננתח את כתבי היד ובכך נעזור לכם לקבל את ההחלטה הרצויה. 

לקבלת ייעוץ חינם אודות אבחון תעסוקתי מפי גרפולוג ניתן ליצור קשר למשרד 
טלפון 03-5590868 או ישירות דרך הנייד למספר 050-5711160

*מבצע !! ניתן לקבל אבחון גרפולוגי ראשוני בעלות של 150 ש"ח לפני מע"מ. באבחון יתקבל עד עשרה תכונות דומיננטיות על פי כתב היד
_________________________________________________________.
1. מתוך עיתון הארץ מוסף דה מארקר עמוד 38  מעת עידו סלומון. 5.8.2010
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
ערבי גיבוש / ערב גיבוש - פעילות משחררת מחברת ומצחיקה מאוד
ערבי גיבוש לצוות, לקבוצות, לחברות. רעיונות, הרצאות, סדנאות, אטרקציות, הופעות, 050-5711160 יובל בן בסט. משחק אלתור, גרפולוג לערב גיבוש, מפעיל סדנת צחוק, שפת גוף בזוגיות, תיפוף, אימפרוביזציה ויצירתיות, משחקי חברה, פיתוח עבודת צוות, תחרויות, פעילויות. אין כמו ערבי גיבוש לקבוצות להדגיש את החזון המטרות והיעדים (בקצרה) לצד ערב שכולו חוויה וכיף לעובדות ולעובדים. כאשר החזון הוא למען מטרה נעלה, כזה שיכול לעזור לאנשים אחרים, ההתגייסות של הצוות וההשקעה הפיזית והנפשית שהם יסכימו להשקיע תהיה רבה לאין ערך מתוספת משכורת. ערב חברתי לעובדים יכול לקדם את המוטיבציה מול ראש הצוות. כאשר העובדים/ות יראו וירגישו עד כמה המנהל/ת עשו הכל כדי שהאירוע יהיה מוצלח. הזמנת הרצאה או סדנה בנושא מוטיבציה יכולה להתאים במיוחד אם יש סקרנות בקרב העובדים/ות לתחום זה. יש לשקול ולהתייעץ אם זה באמת התוכן המתאים עבור ערב גיבוש, כי בסוף המטרה היא החוויה, השחרור, הכיף, הצחוק, "ותחושת הביחד".
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.