אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
                                              
הגעו מספר מועמדים ומעומדות למיון הסופי, החברה השקיעה לא מעט זמן, מאמץ וכסף.
.
כיצד בוחרים מבין 2-3 מועמדים אחרונים מאוד קרובים בכל הפרמטרים המקצועיים ?
בדרך כלל נבחר את מועמדים שיש לנו איתם חיבור מסוים, התחושה, האינטואיציה או ההתכוונות לתכנים של המועמד/ת עוזרים לנו ברוב המקרים לבחור את המעומד/ת שבתפיסתנו יהיה לנו נוח לעבוד איתו ואנחנו משדרים איתו על "אותו גל".
.
המחקרים מוכחים שאנו מעדיפים מועמדים שדומים לנו ואנו עושים זאת באופן לא מודע. כאשר אנו מחפשים דברים משותפים דרך שפת הדיבור, בלימודים, בעבר של המועמד/ת משהו "תופס אותנו". כמובן שדרך גרפולוגיה ניתן לבדוק תכונות אופי רק שבסיטואציה הזאת החיפוש הוא אחר "ביחד", נקודות מפגש שעוזרות לכימיה הבין אישית
.
דווקא אנשים שלא דומים לנו ואיתם אנו מרגישים קצת "מוזר" או "לא נעים", הם המעומדים שכדי לחשוב שוב למה כן כדי לקחת אותם.
יש סיכוי טוב שהארגון ירוויח מישהו/י עם תפיסה חדשה שיכול למנף את רווחי החברה.
חזרנו לאותם 2-3 מועמדים אחרונים יש פיתרון פשוט כדי להגיע להחלטה הנכונה וזה לקחת את העובד לסביבה הטבעית שלך.
.
לבלות עם המעומד/ת שעה או שעתיים - אם את/ה אוהב/ת לעשות קניות בדאון טאן קחו את המועמד/ת ותעשו קניות ביחד, מתחברים לספורט? קחו את המועמדים למשחק כדורסל, משחק באוליניג אחרי שעה שעתיים אני מבטיח שתקבל כמה תובנות נוספות שיעזור לך בהחלטה, בכלל ככל "שתבלו" יותר עם המועמד/ת כך תוכל להכיר אותו/אותה יותר טוב ואף יהיה לכם זמן לבחון את שפת הגוף שלו.
.
הרבה פעמים משקעים במבחני מיון והערכה, במבחני חשיבה ואישיות, ובנקודה האחרונה והמכרעת שבה נשארו 2-3 מועמדים אנו משקיעים הכי פחות מאמץ – מסקנה לפני ההחלטה הסופית תפנו זמן ביומן ולכו לבלות עם המעומדים שלכם. 
זכרו !! הארגון מחפש חדשנות, העובד מחפש יציבות, החוכמה היא להיות מודע לכך שיש שני ערכים שלעיתם הם סותרים, ניתן לגשר עליהם על ידי הקנית תרבות ארגונית נכונה ומאוזנת תוך עידוד הפתיחות והיזמות.

*מבצע !! ניתן לקבל אבחון גרפולוגי ראשוני בעלות של 150 ש"ח לפני מע"מ. באבחון יתקבל עד עשרה תכונות דומיננטיות על פי כתב היד.

***לקבלת אבחון תעסוקתי מפי גרפולוג ויעוץ ארגוני ניתן להתקשר לטלפון 03-5590868 או ישירות לנייד 050-5711160
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.