אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

משפט עבודה חל באם קיימים יחסי עובד מעביד.
על פי החוק אין הגדרה למושג יחסי עובד מעביד. ההגדרות הן סקטוריאליות (כמו בדיני מיסים).
  1. מבחני מרות ופיקוח.
  2. מבחני הקשר האישי.
  3. מבחני ההשתלבות.
  4. מבחני המשתתף החופשי.
  1. חיובו של החיצון להתאגד פורמאלית לעולם יהא עובד יחיד. מעביד יכול שיהא תאגיד אם אני מקבלת שירותים מחברה אין אפשרות לטעון שהיא עובדת אצלי. בהלכת עמתק דובר על נותני שירות לרשות השידור והטלוויזיה החינוכית על ידי יחידים שהיו חברה. בתביעה לבית המשפט להכרה כעובדי רשות השידור הם זכו השופט הצדיק זאת בשל העובדה שנתנו שירותיהם עוד לפני שהתאגדו.
  2. קביעות חוזיות -שלושת האלמנטים הבאים יחדיו יהוו כיסוי :
הגדרת היחסים באופן ברור כלומר, ציון מפורש כי אין יחסי עובד מעביד. יש להדגיש כי קביעה זו בפני עצמה אינה תופסת, אך עדיין היא הכרחית.
 
ציון השוואתי של שכר עבודה לשעה לפי שכיר/עצמאי כלומר אפרט בחוזה מהו השכר המגיע לעצמאי למול השכר המגיע לשכר, כאשר היחס המועדף הינו 1:10.
.
קביעת חובת השבה חוזית לפי סעיף ב יפורט כי שכיר מקבל 20 ₪ לשעה בעוד יועץ מקבל 200 ₪ לשעה. באם יחליט היועץ לתבוע יחסי עובד מעביד הרי שאבקש בכפוף לסעיף זה שישיב לי קודם את ההפרש הקבוע לפי החוזה: כלומר מספר שעות העבודה כפול 180 ₪ נוספים שקיבל כיועץ בתוספת ריבית והצמדה ורק אז יוכל לתבוע את המגיע לו כעובד.
 
לפרטים נוספים בתחום גרפולוגיה , ייעוץ תעסוקתי
התקשרו ל 03-5590868 או 050-5711160
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
סדנת הומור לעובדים ומנהלים ! הלקוחות יצאו עם חיוך על הפנים
אחד הכלים הכי חזקים היום לקבלת שת"פ בצוות ומלקוחות עוברת דרך סדנת הומור לעובדים ומנהלים ! ברגע שתשלבו הומור בשיחות שלכם ובפגישות שלכם -הם יהיו יותר נעימות כפיות גם לכם וגם לצד השני, שת"פ יגדל והתקשורת ביניכם תהיה מהנה ומוצלחת יותר. מה מיוחד בסדנה זו ? מעביר את הסדנה סטנדאפיסט ותסריטאי קומי המשלב בסדנה קטעי סטנד-אפ מתוך הופעות מקצועיות -כך שצחוק והנאה מובטחים לכם ובנוסף הכלים המעוברים בסדנה מגיעים ממקור ראשון ומניסיון של 15 שנה בהופעות סטנד-אפ על במה ברחבי הארץ, תכניות טלוויזיה ואירועים פרטיים. סוג האירוע- סדנה מגבשת המתאימה לתחום המכירות והשירות, פיתוח צוותים, כנסים עסקים, ימי כיף לעובדים, טקסי עובד מצטיין, מסיבות פרידה. קהל יעד – עובדים מכלל שכבות הארגון וותיקים וחדשים, מנהלים בכירים ועד עובדי היצור. מטרות הסדנא – קבלת כלים בסיסיים איך לשלב הומור בתקשורת מול: עובדים, מנהלים, לקוחות ואפילו החמות האישה והילדים בשיחות, פגישות כנסים, ישיבות. במקום העבודה ומחוצה.
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.