אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

משפט עבודה חל באם קיימים יחסי עובד מעביד.
על פי החוק אין הגדרה למושג יחסי עובד מעביד. ההגדרות הן סקטוריאליות (כמו בדיני מיסים).
  1. מבחני מרות ופיקוח.
  2. מבחני הקשר האישי.
  3. מבחני ההשתלבות.
  4. מבחני המשתתף החופשי.
  1. חיובו של החיצון להתאגד פורמאלית לעולם יהא עובד יחיד. מעביד יכול שיהא תאגיד אם אני מקבלת שירותים מחברה אין אפשרות לטעון שהיא עובדת אצלי. בהלכת עמתק דובר על נותני שירות לרשות השידור והטלוויזיה החינוכית על ידי יחידים שהיו חברה. בתביעה לבית המשפט להכרה כעובדי רשות השידור הם זכו השופט הצדיק זאת בשל העובדה שנתנו שירותיהם עוד לפני שהתאגדו.
  2. קביעות חוזיות -שלושת האלמנטים הבאים יחדיו יהוו כיסוי :
הגדרת היחסים באופן ברור כלומר, ציון מפורש כי אין יחסי עובד מעביד. יש להדגיש כי קביעה זו בפני עצמה אינה תופסת, אך עדיין היא הכרחית.
 
ציון השוואתי של שכר עבודה לשעה לפי שכיר/עצמאי כלומר אפרט בחוזה מהו השכר המגיע לעצמאי למול השכר המגיע לשכר, כאשר היחס המועדף הינו 1:10.
.
קביעת חובת השבה חוזית לפי סעיף ב יפורט כי שכיר מקבל 20 ₪ לשעה בעוד יועץ מקבל 200 ₪ לשעה. באם יחליט היועץ לתבוע יחסי עובד מעביד הרי שאבקש בכפוף לסעיף זה שישיב לי קודם את ההפרש הקבוע לפי החוזה: כלומר מספר שעות העבודה כפול 180 ₪ נוספים שקיבל כיועץ בתוספת ריבית והצמדה ורק אז יוכל לתבוע את המגיע לו כעובד.
 
לפרטים נוספים בתחום גרפולוגיה , ייעוץ תעסוקתי
התקשרו ל 03-5590868 או 050-5711160
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
ערבי גיבוש / ערב גיבוש - פעילות משחררת מחברת ומצחיקה מאוד
ערבי גיבוש לצוות, לקבוצות, לחברות. רעיונות, הרצאות, סדנאות, אטרקציות, הופעות, 050-5711160 יובל בן בסט. משחק אלתור, גרפולוג לערב גיבוש, מפעיל סדנת צחוק, שפת גוף בזוגיות, תיפוף, אימפרוביזציה ויצירתיות, משחקי חברה, פיתוח עבודת צוות, תחרויות, פעילויות. אין כמו ערבי גיבוש לקבוצות להדגיש את החזון המטרות והיעדים (בקצרה) לצד ערב שכולו חוויה וכיף לעובדות ולעובדים. כאשר החזון הוא למען מטרה נעלה, כזה שיכול לעזור לאנשים אחרים, ההתגייסות של הצוות וההשקעה הפיזית והנפשית שהם יסכימו להשקיע תהיה רבה לאין ערך מתוספת משכורת. ערב חברתי לעובדים יכול לקדם את המוטיבציה מול ראש הצוות. כאשר העובדים/ות יראו וירגישו עד כמה המנהל/ת עשו הכל כדי שהאירוע יהיה מוצלח. הזמנת הרצאה או סדנה בנושא מוטיבציה יכולה להתאים במיוחד אם יש סקרנות בקרב העובדים/ות לתחום זה. יש לשקול ולהתייעץ אם זה באמת התוכן המתאים עבור ערב גיבוש, כי בסוף המטרה היא החוויה, השחרור, הכיף, הצחוק, "ותחושת הביחד".
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.