אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

מתאים עבור : ערבי נשים, ימי כיף, יום האשה, יום המשפחה, כנסים, מסיבות

אנו עורכים סדנאות לנשים במגוון תחומים: אסרטיביות, אינטליגנציה רגשית, גישור,  גרפולוגיה, הומור, יוגה צחוק, לחץ ושחיקה, ניהול זמן, פיתוח עבודת צוות, פיתוח מצוינות, פענוח ציורי ילדים, שפת גוף ותקשורת לא מילולית. 


סדנאות אסרטיביות לנשים - בסדנה נלמד את ההבדלים בין תקשורת אסרטיבית לתקשורת אגרסיבית, כיצד ניתן לעמוד על שלנו בלי לפגוע בצד השני. 

סדנאות אינטילגנציה רגשית לנשים - סוגי אינטליגנציה, התפתחות האינטיליגנציה הרגשית, ניהול רגשות, פיתוח אינטילגנציה רגשית.

סדנאות גישור לנשים - גישור הינו כלי נהדר להבין איך אפשר להפגיש בין שני עולומות דרך עולם שלישי. נבחין בין תפקיד האינטרס לתפקיד העמדה, גילוי אמפטיה לצד השני. 

סדנאות גרפולוגיה לנשים - דרך 
גרפולוגיה ננסה להבין האם יש הבדלים בכתב בין גברים ונשים, נחווה את היצרים דרך ציורים, נבחן איזה גברים הם "חסכנים" ודרך כתב יד נחשוף מי שכלתנית ומי יותר רגשית, מי אוהבת "אקססורי" ומי צריכה ביטחון ב"פראנש".

סדנאות הומור לנשים  הצחוק טוב להרזיה ולכן נצחק על ההבדלים בין גברים לנשים, נדבר על זוגיות, נישואים, גירושים תוך שילוב של בדיחות וסיפורים מצחקים.

סדנאות  יוגה צחוק לנשים - דרך מעגלי צחוק, משחקים, הפעלות, אילתור, קומדיה, גיבריש,פנטומימה, משחקי אסוציאציה נגרום לצחוק להתפרץ החוצה.

סדנאות לחץ ושחיקה לנשים - נבין את ההבדלים בין לחץ למתח, נלמד כיצד ניתן להלחם במתח, טכניקות משחרורות, מהו תפקידו החיובי של הלחץ ועוד.

סדנאות ניהול זמן לנשים - אחד המשאבים החשובים ביותר שלנו הוא הזמן. ניהול נכון תוך הקפדה על סדר יום מתוכנן יהפוך את ההתמודדות היום יומית לאפקטיביות במיוחד.

סדנאות פיתוח עבודת צוות לנשים - כלי נהדר לפיתוח של צוות נשים. דרך תחרות ומשחקים נלמד כיצד ניתן לשתף פעולה ביחד אף על פי שיש חילוקי דעות.

סדנאות פענוח ציורי ילדים לנשים - דרך ציורי ילדים נלמד על ההתפתחות הציור. נתעקב על סימנים המעידים על אלימות. המשפחה כפי שהיא מוצגת בציור. 

סדנאות פיתוח מצוינות לנשים  - חיזוק החוזקות, נתינת משוב, הגישה הנרטיבית ותפקידה, אינטילגנציה רגשית ומודעות עצמית ועוד. 

סדנאות שפת גוף לנשים - רושם ראשוני, פלרטוט מיני, עמידה מול קהל, שפת גוף בתרבויות, סימנים לעצבנות וחוסר יושר, שפת גוף בין גברים לנשים.

לקבלת רעיונות עבור סדנאות לנשים ניתן ליצור קשר באמצעים הבאים :
עד 22:00 לנייד 050-5711160 בבוקר בטלפון/פקס 03-5590868

__________________________________________________________

לסדנת נשים משולבת

במסגרת הפמיניזים נגלה את החוזקות וההבדלים שבין נשים וגברים.
אם יש אמהות ניתן קפיצה אל פענוח ציורי ילדים, ונדגים מהם דברים שלא מקובלים.  נשתמש בהומור ובמספר בדיחות ונמשיך למספר חוויות נוספות...נבדוק האם החברות באמת  "מפרגנות". נפענח את שפת הגוף ונגלה את הקשר לפלרטוט. על פי גרפולוגיה נדגים כיצד משתקפת המיניות והרצון בתקשורת, 
לצד גברים "חסכנים" שהדלת לעיתים צריכה להיסגר להם בפנים. זוגיות ואהבה עליהם נדבר, ונספר איך נראה כתב יד של גברים שמתקשים לתקשר.ניתן להכניס גם שימוש בקלפים כדי שיהיה יותר קל לשתף בדברים כנים. יוגה צחוק הינו כלי נהדר, לצחוק,להנות ולהשתחרר ודרך הפעלות ומשחקים לכייף.
________________________________________________________
נשים והכנסה בארה"ב
.
במחקר שנערך באוניברסיטה בשיקגו שבארה"ב על בוגרי ובוגרות בתי ספר למנהל עסקים נמצא כי בשנים הראשונות גברים ונשים קיבלו הכנסה ושעות עבודה זהות כמעט לחלוטין. הפער נוצור כאשר נשים לקחו חופשות גדולות יותר לאורך השנים. התוצאה שכעבור חמש עשרה שנים גברים הרוויחו קרוב לשבעים וחמש אחוז יותר מנשים. השוויון נשאר במידה ונשים לא הולידו ילדים ולא יצאו לחופשות בתשלום. 
את המחקר ערכו לורנס כץ, קלודיה גולדין, ומריאן ברטרנד והוא פורסם בעיתון הארץ מוסף דה מארקר - גלובל על ידי דיוויד ליאונהרדט " שוק שמעניש אמהות" עמוד 26 ב- 12.8 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
שלחו בקשה וקבלו תשובה
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לעובדים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.