אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

לפני מספר חודשיםהצטלבה דרכי עם הפרופסור שלמה בן עמי . 
פרופסור שלמה בן עמי הוא היסטוריון אשר חקר את תולדותיה של ספרד ושל האינקוויזיציה.

בשלהי הכנסת ה15 היה שר החוץ של מדינת ישראל, וחלק מהעיתונאים ניבעו כי הוא וסילבן שלום יתמודדו על רשות ההנהגה בעתיד. לאחר פרישתו מהחיים הפוליטים הוא הקים את מכון טולדו לשלום וכיום עורך מחקרים ומארגן כנסים בין לאומים.לפרופסור שלמה בן עמי גם תדמית של איש צנוע ולכן הסתקרנתי לבדוק את חתימותו. 

הפגישה איתו הייתה מקרית לחלוטין, במסעדה בהרצליה, ישבנו סמוכים בשלחנות, ניגשתי, הצגתי את עצמי, אמרתי שאני גרפולוג וביקשתי את חתימתו, לקח לו מספר שניות להבין מה אני רוצה.. ואז הוא נענה לבקשתי
היום בחברה המערבית נהוג להציג ראשית את שמך ולאחר מכן את שם המשפחה. הסיבה נעוצה בתרבות המערבית המייחסת חשיבות להצלחה האישית.

על פי גרפולוגיה, בחתימת השם הפרטי מציין הכותב/ת את הדימוי העצמי והאגו והרושם הראשוני כלפי חוץ. החתימה גם מייצגת את הפוטנציאל שלו. כאשר שם המשפחה מודגש כך הדבר מלמד על הקשר וההזדהות עם המשפחה וגם על התדמית הציבורית.

במידה ושם משפחתו של החותם היא מלאה הדבר המדגיש את החשיבות המשפחתית, החשיבות למוצא, וכן את הרצון לשרת את הציבור (דוד בן גוריון היה חותם ד בן גוריון)

בחתימתו של שלמה בן עמי מודגשת רק האות "ש" דבר המלמד על צניעותו של הכותב, הרצון לשלוט באגו, יחד אם זאת האות גדולה, והיא כן מרמזת על נוכחות. לולאת השין אוואלית מלמדת על עולם החשיבה של הכותב והיא נתחמת במסגרת של הקוו העולה, מה שמעיד על ריסון . הקער בבסיס האות רומזת על גמישותו.
הנקודה לאחר מכן מסמלת את הארגון והסדר והמעבר לשם משפחה.

האות "ב" היא קטנה יחסית לאומת האות "ן" שיורדת מטה ועלה מעלה בקשר אורירי מעידה על הרצון לבסס את הדברים. 
המילה "עמי" כתובה כך שהאות "ע" והאות "מ" מתחברות תווך שהאות "מ" יוצרת קמר. והאות "ע" קער באזור העליון האות "י" מסתימת בזווית כהה קלה. 
החיבור בין האותיות מעיד על זריזות מחשבתית, יכולת דיפלומטית, יכולת לקצר הליכים, סקרנות אינטלקטואלית,  וגם על יכולת לשמור סוד.

נפח האותיות להוציא את האות "ש" הוא קטן, הדבר מבטא אנרגיה שזורמת לכיוונים החשבתים ופחות לכיוון הרגשי. הרווח בין המילים מעיד על הצורך בשמירה על הפרטיות. הקוו הדק מעיד על רגישות ועוררות של הכותב

לאבחון של כתב יד מפי גרפולוג  ניתן ליצור קשר ל 03-5590868 
או ישירות לנייד 050-5711160 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
ערבי גיבוש / ערב גיבוש - פעילות משחררת מחברת ומצחיקה מאוד
ערבי גיבוש לצוות, לקבוצות, לחברות. רעיונות, הרצאות, סדנאות, אטרקציות, הופעות, 050-5711160 יובל בן בסט. משחק אלתור, גרפולוג לערב גיבוש, מפעיל סדנת צחוק, שפת גוף בזוגיות, תיפוף, אימפרוביזציה ויצירתיות, משחקי חברה, פיתוח עבודת צוות, תחרויות, פעילויות. אין כמו ערבי גיבוש לקבוצות להדגיש את החזון המטרות והיעדים (בקצרה) לצד ערב שכולו חוויה וכיף לעובדות ולעובדים. כאשר החזון הוא למען מטרה נעלה, כזה שיכול לעזור לאנשים אחרים, ההתגייסות של הצוות וההשקעה הפיזית והנפשית שהם יסכימו להשקיע תהיה רבה לאין ערך מתוספת משכורת. ערב חברתי לעובדים יכול לקדם את המוטיבציה מול ראש הצוות. כאשר העובדים/ות יראו וירגישו עד כמה המנהל/ת עשו הכל כדי שהאירוע יהיה מוצלח. הזמנת הרצאה או סדנה בנושא מוטיבציה יכולה להתאים במיוחד אם יש סקרנות בקרב העובדים/ות לתחום זה. יש לשקול ולהתייעץ אם זה באמת התוכן המתאים עבור ערב גיבוש, כי בסוף המטרה היא החוויה, השחרור, הכיף, הצחוק, "ותחושת הביחד".
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.