אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
 
הרצאה בגרפולוגיה הומוריסטית, סוחפת, משחררת, מגבשת לאירוע מושלם. הרצאות בגרפולוגיה יכולות להתאים: אירוע השקה, הרמת כוסית, יום הערכות, ימי כיף לעובדים, ימי עיון, כנסים מקצועים, סמינרים, מסיבת סיום, יום גיבוש, ערב חברה, אירוע חברה ועוד.
 

 

הרצאות בגרפולוגיה "מסביב לפונט"
 
1.נחבר בתיפוף של עטים על דפים להמחשת "אנרגיה קבוצתית".
 
2.נמצא היכן האופטימיות והשמחה מסתתרים בכתב.
 
3.נחשוף מחסכנות ועד חפרנות ולמי אין טיפת סבלנות.
 
4.נפעיל במשחק משעשע הבודק מי מסוגל/ת לעשות 2- 4 דברים במקביל.
 
5.נצחק על זוגיות, יצרים ואהבה דרך האותיות והמילים.
 
6.נפתיעה בהכרות מעצימה ונגלה מה מסתתר מאחורי החתימה
 
7.נעצים במשחקי כתיבה משעשעים לפיתוח מצוינות וקבלת תובנות חיים. 

 
מכתב תודה והמלצה על הרצאה בגרפולוגיה 
 
המלצה הרצאה גרפולוגיה
 
 
 
הרצאה בגרפולוגיה לעובדים ומנהלים
 
 
לכל חברה יש את ה-DNA שלה. יש נציגות ממגזרים מסויימים. ככול שהשונות יותר גבוה יש סיכוי טוב יותר להצלחה בגלל הגיוון הבין אישי ודורי. הרצאות בגרפולוגיה יכולות להתמקד בהכרות חדשה ומפתיעה, בחיבור בין העובדים/ות למנהל/ת. יש בה צד מעצים כי דרך שינוי כתב אפשר להתחיל לעשות שינוי בחיים. ההרצאה מלמדת יכולה להתמקד בפענוח ציורי ילדים אם מדובר בסייעות, גננות, ומורות. הרצאה הומוריסטית תתמקד בשמחה ובאופטימיות וכיצד היא מופיעה בכתב היד לצד התמקדות בתוכונות מרגיזות שדרך הכתב יהפכו משעשעות. אם אירוע חברה הוא עם בני ובנות זוג החוויה תהיה כפולה לשני הצדדים
 
 
הרצאה בגרפולוגיה לנשים 
 
 
הזמנת גרפולוג לערב נשים יכולה להיות "השוס החברתי". ניתן לדבר בחופשיות על כל נושא ממיניות ויצרים דרך זוגיות ועד ילדים וכיצד הדברים מתבטאים בכתב היד ובציורים כולל פענוח ציורי ילדים. מה מעקב בלמצוא זיווג מתאים. ההרצאה מותאמת לקהל יעד מחסידות גור ובלז, דרך נשות הציונות הדתית, המגזר הרוסי, הערבי והאתיופי. כמו כן ניתן להזמין סדנת גרפולוגיה גם למורות, סייעות, גננות בשילוב תכנים המתאימים. 
 
לפניך הצעה לעריכת סדנה, הרצאה, הופעה בגרפולוגיה  במרכז, בצפון, בדרום מי אילת, ים המלח, ירושלים ועד טבריה וקריית שמונה בהתאם לתוכן הנבחר: 

 
רעיון להרצאה בגרפולוגיה במרכז 
 
"לא נרדמת ת"א" שר הזמר דני רובס. "עולה לי עולה לי עולה ולא יורד לי" שר הזמר עומר אדם שמתכוון ליוקר המחיה בת"א. 
 
אין ספק כי המרכז מהווה חלק גדול מהפעילות הכלכלית, חברתית, תרבותית במדינת ישראל. במרכז יש מגוון עצום של הפעלות, ואטרקציות לאירועים. מקומות הבילוי מספקים אפשרויות רבות לעריכת סדנאות בבתי מלון, מסעדות, לופט, חדרי קריוקי,  ומועדונים. בין חולון לראשון לציון ונס ציונה בין פתח תקווה, רמת גן, גבעתיים קריאת אונו וראש העין ניתן לעשות הרצאות גרפולוגיה.  
רעיון להרצאה בגרפולוגיה בדרום
 
בין בערב שבע, ים המלח, אילת, אשדוד, דימונה, ערד, שדרות, נתיבות פרוסות עשרות מסעדות עם חדרים פרטים. בתי מלון עם אולם הרצאות. אולמות וגני אירועים. בחודש שבט כלניות אדומות מבשרות את בו האביב. ניתן לשלב הרצאה גרפולוגיה בטבע. המדבר הוא מקום לסדנאות מדיטציה. השקט הביטחוני בדרום מביא לשגשוג ולפריחה וזה המקום לבוא ולעודד עם תיירות פנים ארגונית. הרצאה או סדנה בדרום הארץ יכולה להפוך כל אירוע לדבר משמעותי יותר. 


 
 
רעיון להרצאה בגרפולוגיה בצפון
 
גם לצפון יש הרבה מה להציע מבחינת יום גיבוש, נופש לעובדים, אירוע חברה, ערב צוות, כנסים, ימי עיון וסמיניר.  בין זכרון יעקב, קיסריה, דליית אל כרמל, יפה, עכו, טבריה, קריית שמונה, חרמון ישנם הרבה מאוד מקומות בילוי, אטרקציות במים, מסעדות VIP, מקומות שבהם יש שפע של מים וכל מה שצריך זה רק להגיע וליהנות מהטבע. הרצאה בצפון יכולה להיות תרפיה מרעננת, מעצימה ומחברת. חשוב רק להתאים אותה לסגנון האנשים. לסיכום בחורף ובקיץ לצפון יש המון מה להציע. כי יש לנו ארץ נהדרת.


 
 
רעיון להרצאה בירושלים
 
אין כמו להזמין הרצאה בירושלים. קודם כל עצם הבחירה לערוך פעילות גיבוש לעובדים בעיר הבירה של מדינת ישראל כשלעצמה מאפשרת טווח רחב של אטרקציות קולניאריות לצד טיול לעובדים בכנסת ועד שער האשפתות. לצד טיולים של מוקשת קרב כמו גבעת התחמושת המתחדשת ניתן להזמין הרצאת גרפולוגיה בירושלים או כל סדנה אחרת שתשחרר ותכניס נופך חדש ליום גיבוש או אירוע חברה. 


 
רעיון להרצאה בים המלח 
 
כשמזמינים הרצאה גרפולוגית מתוקה למלון בים המלח אין ספק בכלל שזה ימתיק כל יום כיף לעובדים או ערב חברה. ים המלח הוא המקום הנמוך ביותר בעולם ומשם אפשר רק לעלות. סדנאות מוטיבציה, אימפרוביזציה, מדיטציה לצד הרצאות בגרפולוגיה נותנת ערך מוסף אדיר מלבד אמבטיות טיפולי ספא שיוסיפו טעם של פינוק מיוחד לכל עובד/ת. 
 
 
רעיונות להרצאות העשרה בתחומים נוספים
 
הומור וצחוק, יצירתיות, זוגיות, אינטליגנציה רגשית, ניהול זמן, אסרטיביות, לחץ ושחיקה, מנהיגות, עבודת צוות, מצוינות, תקשורת בין אישית.
לפרטים נוספים לחצו כאן 
 
הרצאות אינטליגנציה רגשית – סדנה שבה נעבור על שלבי התפתחות האינטליגנציה הרגשית. מודעות עצמית, ניהול רגשות, אמפטיה, כישורים חברתיים, חלון גיואריס.
 
הרצאות אסרטיביות - הסדנה מבקשת להעביר את המסר כי מותר לעמוד על שלנו בלי לפגוע בצד השני. נתמקד במושגים של מודעות עצמית, אינטרסים, נבדיל בין הטיפוס האגרסיבי, האסרטיבי, והפסיבי
 
סדנאות "סטאנד אפ" –  בסדנה נשלב נושאים מעולם הזוגיות, עבודה, סקס, דרך הפעלות של יוגה צחוק, גרפולוגיה, שפת גוף בין גברים לנשים, אילתור, פנטומימה ומשחקי קבוצה.
 
סדנאות פיתוח צוותים – סדנה שבה נעבוד על פיתוח עבודת צוות עלי פי מספר המרכבים הבאים.שלב התפתחות הצוות, סינרגיה, חוק הכלים השלובים, תחרויות ומשימות בין צוותים להמחשה. תקשורת בין אישית. חשיבות המשחק הקבוצתי בעבודה.
 
הרצאות גרפולוגיה – סדנה מצחיקה, מלמדת ומגבשת והכול דרך כתב היד. הנושאים שיכולים לעלות, תקשורת בין אישית, זוגיות, יצרים, גרפולוגיה בעסקים, אבחון גרפולוגי, זיוף חתימות, ציורים.
 
הרצאות גישור - הגישור תופס מקום חשוב מאוד בפתרון של בתי המשפט לבעיות העומס. בסדנה נלמד מהו תפקיד המגשר, מהות הגישור, אינטרסים, עמדה, התמונה השלמה, סגנונות טיפוסים, תקשורת בין אישית.
 
הרצאות הומור וצחוק  – סדנה שבה נדגים את חשיבות ההומור בחיים בשילוב של בדיחות, משחקים, מעגלי צחוק, פנטומימה, משחקי אסוציאציה, תחרויות, תפקיד האופטימיות בחיים.
 
הרצאות לחץ ושחיקה במרכז – בעידן שבו הכול הופך להיות מהיר לחוץ השחיקה היא התוצאה. לחץ, מתח, חרדה, סגנונות טיפוסים "F", דמיון מודרך, תרגילי נשימות, התמודדות אישית.
 
הרצאות מנהיגות – פעם המנהל נדרש להיות מנהיג היום המנהיג נדרש להיות מורה.
תפקיד המנהל, תפקיד המנהיג, תפקיד המורה, סגנונות ניהול על פי מודל הטווח, נתינת משוב בונה, תקשורת בין אישית, אמפטיה, תפקידי הדמיון.
 
הרצאות ניהול זמן  – היום כמות המידע, האירועים, המשימות גדלה לעין שיעור.
סוד ניהול הזמן נעוץ בגורם החשוב ביותר שהוא התכנון. דרך הפעלה קבוצתית לצד עבודה אישית נדגים את חשיבות התכנון.
 
הרצאות פיתוח מצוינות – מתנה לכל עובד. סדנה שניתן לשלב בה מספר נושאים על פי בחירה. אסרטיביות, אינטליגנציה רגשית, אופטימיות, גישור, גישה נרטיבית לחיים טובים, דמיון כמקור העוצמה, ההומור והצחוק, מנהיגות, שיפור תקשורת בין אישית.
 
הרצאות פענוח ציורי ילדים – סדנאות שבהם נלמד על ההתפתחות של ציורי הילדים. סגנון הציור בכל גיל, ציור עצמי, ציור משפחה, ציורי עצים, שרבוט, סימני מצוקה.
 
הרצאות שירות לקוחות  – הסדנה מתמקדת במספר גורמים כדי להפוך שירות לטוב למצויין.
זיהוי טיפוסי לקוחות, משפטים לשירות מצוין, הדגשת עבודת צוות, שיקוף שפת גוף והקול של הצד השני.
 
הרצאות שפת גוף  - הסדנה תעלה למודעות את חשיבות שפת גוף מול לקוחות פוטנציאלים.רושם ראשוני, לחיצות ידיים, תפקיד המבט, שפת גוף נרכשת או נלמדת, אסרטיביות בשפת גוף, תוקפנות בשפת גוף, גברים ונשים על פי שפת גוף, פלרטוט מיני, סימנים לחוסר יושר ועצבנות, עמידה מול קהל. 

להזמנת הרצאות בגרפולוגיה ובכלל ניתן ליצור קשר בטלפונים הבאים : במשרד 03-5590868 או ישר לנייד 050-5711160 (עד 22:00 בלילה).
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.