אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
 
לפניך רשימה של פעילויות פסח לעובדים אשר ימחישו עד כמה ההנהלה והוועד מפרגנים ובאמת רוצים להעניק "תחושה של אביב וחופש בחברה". 
 
אירוע חברה לפסח הוא המנוע לחדשנות ולקידום ערכי הארגון. טקס הרמת כוסית  הוא המקום לשמר את מסורת החג גם בעבודה. 
 
חג הפסח מרמז על בואו של האביב, ארגון אשר יודע להתאים את החגים לערכים וליעדים של הארגון ייהנה מעובדים מרוצים יותר ובעלי מוטיבציה גבוהה יותר.
 
לרשותך מספר רעיונות מקורים לשלב בהרמת כוסית כדי ליצור חוויה ואירוע עשיר יותר:
 
 
פעילות לפסח על פי גרפולוגיה – דרך כתב היד ניתן לראות מי מתחיל כבר בפברואר את הניקיונות וההכנות לחג, נגלה מי מהעובדים "חופר", מי החסכנית שאצלה לא כדאי להתאמץ בכדי למצוא את האפיקומן ומי תנצח בתחרות על הבית "המטוקטק"
 
פעילות לפסח על פי שפת גוף – תפקידם של הצבעים בבגדים בכדי ליצור תחושה של חופש, כיצד עורכים רושם ראשוני חיובי, עמידה אפקטיבית מול קהל, משחקים לחיזוק תקשורת בין העובדים. הקשר שבין יציאת מצרים והעצמת תחושת האחדות של הצוות.
 
פעילות לפסח על פי יוגה צחוק - הצחוק משחרר והצחוק טוב לבריאות. נקדם את החופש ואת הנקיונות בצחוק מתגלגל. מעגלי צחוק, תרגילי יוגה צחוק מסורתיים, תיפוף גוף, משחקים והפעלות מצחיקות בזוגות ובקבוצות.
 
פעילות לפסח על פי אימפרוביזציה– אין כמו משחקי תפקידים רק שהפעם פרעה ומשה יהיו במרכז העניינים. נגלה משמעות חדשה למושג ג'יבריש, פנטומימה, ומשחקי אסוציאציה. תחרות בין קבוצות ובין זוגות יהפכו את האירוע למיוחד עד מאוד.
 
פעילות לפסח להורדת הלחץ והשחיקה – חג הפסח הוא חג המשפחה ואיתו מפלס הלחץ עולה. דרך דמיון מודרך והפעלות בקבוצות, כל אחד ואחת יוכלו למצוא את הדברים אשר אותם הם מרגיעים.
 
פעילות לפסח בסגנון משולב – חתימות ויצרים על פי גרפולוגיה, שפת גוף שבין נשים לגברים, ומשחקים משעשעים לפיתוח מצוינות אישית ותרגילים להורדת הלחץ והשחיקה.
 
להזמנת פעילויות לפסח ניתן ליצור קשר בטלפונים הבאים :
במשרד 03-5590868 או ישירות לנייד 050-5711160 (ניתן להתקשר עד 22:00 ).
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
יום גיבוש לעובדים- workers DAY party
מנהל/ת רווחה ומשאבי אנוש! הפקת יום גיבוש כיף לעובדים מצריכה בחירת פעילות מחברת ושוברת שגרה, שתשמח ותפנק. לפניך מבחר רעיונות אופטימליים לבחירת הופעה, הרצאה, סדנא, אטרקציה, הפעלה, שיותאמו לקונספט האירוע ולאופי העובדים והמנהלים..
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.