אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

אירועים עסקיים הינם מוקד חשוב בשיווק מסר של הארגון! תחת השם אירוע עסקיאו אירוע חברה תמצאו: אירוע קונספט, אירוע השקה, הרמת כוסית, טקס סיום, יום גיבוש לעובדים, יום עיון, ימי כיף, כנסים, סדנאות גיבוש, ערב צוות, קד"מ.
 
הפקת אירועים עסקיים מצריך עבודת תיאום מול כל הגורמים, המקום, האמנים, הקהל, המנהלים/ות. יש לבחור את הכיבוד / קייטריניג בהתאם למגזרים המיוצגים, רק מי שהפיק אירוע עסקי בבנייני האומה יכול להבין עד כמה התיאומים הקטנים הינם קריטיים להצלחת האירוע בשלמותו ! 
 
אירוע קונספט הינו אירוע חברה ייחודי ומבדל שבו מתרכזים בנושא אחד. ניתוח אופי החברה, הלקוחות, סוג האירוע ומטרת האירוע תעזור לקבל החלטה על סגנון אווירה מתאימה מבחירת המקום, אטרקציות, והארוחה ועד לוח הזמנים. אנו מאמינים כי שתי רגלים צריכות להיות נטועות בקרקע ולראש מותר לחלום ולפנטז. 
 
יש להבדיל מאירוע קונספט חברה לאירוע פרטי של חתונה, בר/בת מצווה או הצעת נישואין במגרש כדורגל. כך לדוגמא בהצעת הנישואים בדרבי בבלומפילד היה צורך בתאום בין מנכ"ל האצטדיון אז ניר פרצלינה, לבין יונית לנקרי מנהלת השיווק של מכבי תל אביב, ועד הצטיידות בבלונים ובחולצה מתאימה להצעה ששודרה בשידור חיי בערוץ אחד.
 
אירוע השקה – יריית פתיחה שיווקית למוצר החדש. זה הרגע שבו צריך לתת את הכול. רשימת המוזמנים, מיקום האירוע, צורת הישיבה, בחירת התפריט, הגשת האוכל, מוזיקה, אטרקציה והופעה לצד רשימת הדוברים/ות, בחירת חברת יחסי ציבור, הקשר מול צוותי העיתונות הרדיו והטלוויזיה יש להתכונן לאירוע מקודם ככול האפשר ולתכנן יחד עם אדם בעל ניסיון בחברה או אדם שמתמחה בהפקת אירוע השקה.
 
אירוע הרמת כוסית - יכולה להתקיים בכל סוג של אירוע חברתי, חגים, מסיבת פרידה לעובד/ת, יום הולדת לאחד מהמנהלים/ות, טקס לעובדים מצטיינים ועוד.  טקס הרמת כוסית מתבצע בעיקר שלוש פעמים בשנה:  בראש השנה, בפסח, חנוכה או כאשר חברה עשתה אקזיט. ניתן לשלב בהרמת כוסית אטרקציה כמו הרצאה או סדנה לעובדים/ות. 
 
יום עיון - נועד לספק אינפורמציה חדשה במגוון תחומים מקצועיים .כיום מנהלי/ות משאבי אנוש מבינים את הצורך "אתנחתה קומית" ובבחירת הופעה שוברת שגרה. ניתן לקבל סדנא על מהות הצחוק וההומור לשחרור לחצים. במשך שעה קלה העובדים/ות ולקוחות האירוע ייהנו מהרצאה העשרה או סדנה חוויתית ומעצימה שלא קשורה למקום עבודתם. בעולם המכירות יש כלל ידוע שכאשר אתה עושה משהו לא מובן מעליו בשביל הלקוח שלך אתה קונה את ליבו להרבה יותר זמן. זה בדיוק מה שצריך לעשות ביום עיון. לתת את "האקסטרה". 

מסיבת סיום פרידה ופרישה - טקס סיום נותן מענה להוכרה של ההנהלה בצוות העובדים. מסיבת סיום מתקיימות בבתי הספר בסוף שנה בחודשי יולי. ובחברות בין לאומיות בעיקר בחודש דצמבר.(מסיבת סילבסטר).
 
ישנה מסיבת פרידה ופרישה שבה הארגון מכיר בתרומתם של העובד/ת שפורשים/ות או שעברו תפקיד ומקום. בחירת מצגת לאירוע פרידה, הפקת סרט ווידאו מרגש, בחירת סדנה, הרצאה, הופעה מתאימה יעניקו מימד איכותי לאירוע.
 
יום גיבוש – הינו יום כיף לעובדים שבו הם נהנים "מחופשה פעילה". הכוונה היא להפעלות משחקים, סרטים, סנפלינג, קריוקי, טיולי אתגר, פיינטבול, תחרויות. אנו יכולים להציע לכם מגוון גדול של סדנאות עבור העובדים, מתחרויות ומשחקים, ועד הרצאות מרתקות בתחום שפת גוף, תקשורת בין אישית, משחקי שכונה ועוד.
 
ניתן לבחור גם הרצאה או סדנה בהתאם למטרה של יום גיבוש לעובדים כמו: שפת גוף, תקשורת בין אישית, משחקי שכונה, סדנת צחוק, סדנת אימפרוביזציה, הרצאה על מוטיבציה, חדשנות ויצירתיות...
 
חשוב להתאים את הסדנאות וההפעלות באותו יום בהתאם לרמת ההכרות ןהלכידות בין העובדים/ות. אם העובדים/ות לא מכיר מספיק יש צורך לשים דגש על פעילות הכרות ותקשורת בין אישית. ככל שהעובדים מכירים יותר אחד את השני כך יש צורך להתמקד גם בהפעלות משתפות. סדנת עבודת צוות, תחרויות בין קבוצות וכו..
 
ימי כיף לעובדים חשובים בגלל המשמעות של השם "ימי כיף" ומטרתם היא לאוו דווקא לגבש אלה פשוט להוציא את העובדים ליום שבו הם יהנו מסרט, הצגה, מופע סטנדאפ, אימפרוביזציה, ארוחה טובה, טיול מהנה, קבלת מתנות, הדגש הוא על החוויה והוויה. ויש חברות שאת ימי הכיף לא עושות בארץ אלה בחו"ל. 
 
כנסים הינם מקום מצוין לעלות חזון חדש לארגון, הרבה ראשי ממשלה השתמשו בכנסים כמקפצה לקידום רעיונות חדשים. לכן חשוב לארגן מראש "בריף" ובו לוח זמנים שצריך לעמוד בו, המנכ"ל או המנהל הבכיר ידעו מתי הם צריכים בדיוק לעלות על הבמה. הדבר יעזור להם בהכנה הפסיכולוגית לפני הנאום וכך הדוברים באירוע יוכלו "לכוון" את הכתבים והעיתונאים לרגע הגדול. בכנס שנערך ביולי במלון דן הרצנו על חשיבות סדנאות לקידום יעדי הארגון. 
                                                                                                                        
      .
מבצעי קידום מכירות עוזרות בשיווק המוצר עד קנייתו, קודמים לו סקרי שוק שבו נבדקים השאלות כמו מי קהל היעד של המוצר וכו'.. חברה יכולה לקיים מבצע קידום מכירות ובמהלכו להעניק גם סדנה או הרצאה חוויתית לקהל הלקוחות. הרצאה יכולה להיות בתחום פיתוח מצוינות בו יוצגו חברות וארגונים שהצליחו בכך שעודדו חדשנות בין העובדים וכן מנהלים שהצליחו להחזיר לחיים חברות שעמדו על סף פשיטת רגל.
 
סדנאות גיבוש הינם "הבייבי שלנו", מטרת סדנאות גיבוש הוא לאחד בין העובדים, לשפר את "רוח הצוות". באירועים עסקיים נתמקד בסדנה לתקשורת בין אישית בין באי הכנס. חברת ב.ב. קשרים שיווק ומסחר בע"מ נעזרה בשירותנו למספר מפגשים יומיים  בכנס שערכו למוצרי תינוקות וילדים. במשך שלושה ימים הופענו בפני מנהלים ועובדים בכירים של שילב, טויזאראס מכל רחבי הארץ, לכן חלק מהסדנא שמה דגש על פעילות הכרות.
 
ערב צוות מופק על ידי ראשי הצוותים, תפקיד של ערב צוות לגבש בין העובדים דרך הכרות יותר אישית. הרבה פעמים מפגשים הלא פורמאליים מולידים תובנות וחדשנות ארגונית. אנו ממליצים בחום לעשות ערב כזה בבית של אחד מהעובדים ובכך תחושת הקשר של העובדים לערב החברה תהיה הרבה יותר משמעותית כאשר כל אחד יצטרך להביא דבר מה, שתייה, אוכל, או להכין הפעלה. עבור ערב צוות אנו יכולים לספק סדנאות גרפולוגיה. זאת היא סדנה ייחודית שבה משולבים טיפוסים שונים בכתבי יד, מוצגים נושאים מתחום הזוגיות, היצרים, התקשורת, הסדנה טובה לצוות שעובד הרבה זמן יחד.
 
אנו מציעים מגוון עשיר של סדנאות, הרצאות, לעובדים, מנהלים, לקוחות. 
 
סדנה משולבת - סדנה המותאמת לכל סוג של אירוע, כנס, יום כיף, ערב חברה ועוד. בסדנה נשלב מיניות, זוגיות, והחלטות עסקיות על פי גרפולוגיה, נערוך משחקי חברה על פי יוגה צחוק, ניתן טיפים בשפת גוף לרושם ראשוני טוב ונדגים  ההבדלים בשפת גוף שבין גברים לנשים בשילוב קטעי אימפרוביזציה מצחיקים.

 
סדנת גרפולוגיה – בסדנאות אלה נציג את משמעות החתימה בעסקים, נציג את ההבדלים בין כתב יד של גברים "חסכנים" לבין "לארגיים". דרך כתב יד נגלה את מצב היצרים של העובדים. נבדוק אצל הנשים  מי מהן מקבלות החלטות דרך "הרגש" ומי מקבלות החלטות דרך "הראש". סדנת גרפולוגיה הן בשימת דגש על נושא החברתי והזוגי ודרך החתימות על גבי הלוח נחשוף מי אוהב לעשות "רוח". 

סדנת אימפרוביזציה - לגלות את נפש השחקן והשחקנית של העובדים/ות. משחקי תפקידים, תרגלים בפנטומימה, ג'יבריש, אסוציאציה ועוד..
 
סדנת גישור – בסדנה נחווה את תפקיד המגשר, מה עומד מאחורי המושג "גישור", מחוות בשפת גוף, סגנונות טיפוסים, טיפול בהתנגדויות הדברים הגלויים והסמויים.

סדנת יוגה צחוק - סדנאות והרצאות על החשיבות ותפקיד ההומור והצחוק בחיינו. דרך סדנת יוגה צחוק נלמד טכניקות שבהם נצחק ונשחרר מתחים שהיו חסומים. משחקי כיסאות, כריות, שולחנות ואילתור. מעגלי צחוק, פנטומימה וגייברש. החוויה היא בלתי רגילה, מהנה ומצחיקה ולא פחות חשוב מגבשת ו-ב-ר-י-א-ה. 
 
סדנת לחץ ושחיקה – נתחקה אחר מימד הלחץ ותפקידו החיובי, נלמד טכניקות שחרור, נלמד על ההבדלים בין מתח ללחץ, נתרכז בסיטואציות מתחום העבודה ומתחום הזוגיות.
 
סדנת מדיטציה – בהם נשתמש בדמיון כמקור להשראה, נשתמש בטכניקות נשימה לשיפור ההרגשה, להרגעות ולחיבור הפנימי.
 
סדנת מנהיגות – נביא את המנהיגים שהשפיעו על האנושות, נדגים תיאוריות מתחום האקדמי, נבדוק מה היום מחפשים במנהיג, והאם כל אחד יכול להיות מנהיג, מהם התכונות של המנהיג לאומת התכונות של המנהל. 

סדנת ניהול זמן – נדגים את חשיבות התכנון כדי לנהל טוב יותר את חיינו. נלמד על "סדר יום חדש", ועל טכניקות לשיפור וייעול הזמן של כל אחד מהעובדים.
 
סדנת עבודת צוות – הדגש יהיה על הפעלות שבהם העובדים יחולקו לצוותים ויתחרו ביניהם. נדגים את חשיבות של עבודת צוות משותפת דרך פנטומימה, לאחר מכן נעלה על הכתב מה הצוות ממליץ לעשות כדי לקדם את העבודה, נתמקד בגישה הסוציו-טכנית, בגישת השלם הגדול מסך כל חלקיו, סינרגיה כמקור ליצירתיות.
 
סדנת פיתוח מצוינות – סדנא משולבת בדגש על אסרטיביות, שיפור "חזקות" אצל כל אחד, גישה נרטיבית כחלק משינוי זיכרונות העבר.
 
סדנה לשיפור זיכרון - נלמד על תבניות זכירה, סוגי זיכרון, כיצד ניתן לאמן את הזיכרון, מאכלים שעוזרים ולא עוזרים לזכור. תופעת השכחה.
 
סדנת שפת גוף – הרצאות מרתקות על תפקיד הרושם הראשוני, שפת הגוף בדייט, שפת גוף בין גברים לנשים, סימנים לעצבנות וחוסר יושר, עמידה מול קהל ועוד.
 
לקבלת ייעוץ ובחירת הופעה מתאימה עבור אירוע חברה ניתן ליצור קשר: 03-5590868 או ישירות  050-5711160
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
סדנת הומור לעובדים ומנהלים ! הלקוחות יצאו עם חיוך על הפנים
אחד הכלים הכי חזקים היום לקבלת שת"פ בצוות ומלקוחות עוברת דרך סדנת הומור לעובדים ומנהלים ! ברגע שתשלבו הומור בשיחות שלכם ובפגישות שלכם -הם יהיו יותר נעימות כפיות גם לכם וגם לצד השני, שת"פ יגדל והתקשורת ביניכם תהיה מהנה ומוצלחת יותר. מה מיוחד בסדנה זו ? מעביר את הסדנה סטנדאפיסט ותסריטאי קומי המשלב בסדנה קטעי סטנד-אפ מתוך הופעות מקצועיות -כך שצחוק והנאה מובטחים לכם ובנוסף הכלים המעוברים בסדנה מגיעים ממקור ראשון ומניסיון של 15 שנה בהופעות סטנד-אפ על במה ברחבי הארץ, תכניות טלוויזיה ואירועים פרטיים. סוג האירוע- סדנה מגבשת המתאימה לתחום המכירות והשירות, פיתוח צוותים, כנסים עסקים, ימי כיף לעובדים, טקסי עובד מצטיין, מסיבות פרידה. קהל יעד – עובדים מכלל שכבות הארגון וותיקים וחדשים, מנהלים בכירים ועד עובדי היצור. מטרות הסדנא – קבלת כלים בסיסיים איך לשלב הומור בתקשורת מול: עובדים, מנהלים, לקוחות ואפילו החמות האישה והילדים בשיחות, פגישות כנסים, ישיבות. במקום העבודה ומחוצה.
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.