אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
במידה ויש עומס על הקווים ניתן לשלוח SMS / ווטס אפ לנייד 050-5711160
 
גרפולוג לערב גיבוש מצחיק מחבר ומעצים

1.נכניס אופטימיות צחוק והומור לכתב.
 
2.משחקי כתיבה ביחד לגיבוש ופיתוח האינטואיציה.
 
3.שיפור הרושם הראשוני על פי החתימה. 
 
4.זוגיות וסקס על פי כתב היד. סימנים פיקנטים במיוחד.  
 
5.שרבוטים לעידוד חדשנות, יצרתיות ויציאה מהקופסא.
 
6.תיפוף עטים על דפים- להמחשת עבודת צוות מעולה - אופציה
 
7."מחפרנות ועד קמצנות" אבחון תכונות שמרגיזות במיוחד.
 
 
טיפים לבחירת גרפולוג לערב גיבוש
 
1.אחת מהדרכים להפוך אירוע לערב גיבוש ל"וואו" הוא לתת לגרפולוג כמה שיותר פרטים הכוללים, "סלנג בעבודה", קשיים בעבודה ביום יום, לקוחה מצחיקה במיוחד, או לקוח מרגיז ומעצבן יכולים לתת טוויסט בלתי צפוי לאירוע.
 
2.ככל שהעובדים/ות מכירים/ות זמן רב יותר האחד את השני כך גם העלאת תכונות אופי כמו "חפרנות" או "חסכנות" תגרום לפרצי צחוק רבים.
 
3.לקבוצה עם עובדים/ות חדשים/ות מומלץ לשלב משחקי כתיבה משעשעים לעידוד שת"פ וההכרות.
 
4.במצב שבו מגיעים גם בני זוג גרפולוג לערב גיבוש צריך לחלק את הפעילות כך שחלק מההפעלה תהיה עם בני/ות הזוג וחלק שיתמקד רק בצוות לדוגמא: בחלק הראשון מבקשים מהזוגות לבוא לחתום לצייר ולכתוב ביחד על הלוח ובחלק השני יינתן משקל לפעילות הצוות לדוגמא על כל אחד/ת לצייר פרצוף של החבר/ה ולאחריו נבדוק מה "האיבר הדומיננטי" שנמצא בציור ומשמעותו.
 
5.בקשו לקבל המלצות כתובות, ומצולמות, תעודות על לימודי גרפולוגיה והנחיית קבוצות. ערכו תאום ציפיות. 
 
6.גרפולוג לערב גיבוש משלב בין מספר אלמנטים מרכזים מעולם העבודה וחיי היום יום של העובדים/ות המנהלים/ות בצוות במחלקה ובחברה. חשוב שיעלה את הדברים שהכי מעניינים את הצוות באותו יום, יאתגר, ישאל ישתף ויכניס המון "פלפל עם תובנות לאירוע". 
 
7.הצוות שלכם לא מפחד מגיוונים? ניתן להזמין הפעלה משולבת הכוללת: שפת גוף שבין גברים לנשים, הפעלות מעולם התיאטרון ומשחקי צחוק והפעלות בתקשורת בין אישית שיעצימו את תחושת השחרור והכיף.
 
 
גרפולוג לפעילות פרידה
הפקת אירוע פרידה כולל קניית מתנה, בחירת מקום, כיבוד, והפעילות החברתית.
 
כאשר החשב הכללי לשעבר באוצר שוקי אורן ומנכ"לית רשות השידור יפה ויגודסקי פרשו נערכה להם מסיבת פרידה שבה חיכתה להם הפתעה קטנה.
 
פעילות פרידה עם גרפולוג יכולה להיות הפתעה מיוחדת שבה העובדים ירשמו ברכות לעוזבים/ות על הלוח תוך פירוש סימבולי של אותיות מעניינות במיוחד. "טעימות על קצה העיפרון" של חתימות, זוגיות, גברים מול נשים כפי שמשתקפים בכתיבה ובציור.
 
בדרך כלל החלק הראשון באירוע מוקד לפורש/ת ואילו החלק השני הארוך יותר מיועד לשאר החברים/ות שהגיעו לאירוע.
פעילות פרידה שערכתי למחלקת החינוך בהר חברון שבו היו ייצוג לאוכלוסיה דתית הפעילות הייתה ללא אזכור נושא סקס על פי דרישה ולמרות זאת האירוע היה מרגש מצחיק ואיכותי.
 
גרפולוג לערב גיבוש עובדים חדשים
אחת מהדרכים שבהם ניתן לחבר בין עובדים חדשים לוותיקים היא דרך הכתב. אחד מהמשחקים היותר מוכרים הוא כשמכינים מספר כתבי יד מראש ומערבבים אותם ועל כל אחד ואחת לנסות לזהות של מי כתב היד, לאחר מכן מתחלקים לזוגות ולקבוצות כאשר הגרפולוג עובד מאחד לשני נותן טיפ על כתב היד. דרך נוספת היא חשיפת חתימות. ניתן לשלב משחקי הכרות בתקשורת בין אישית ושפת גוף. 

גרפולוג לערב גיבוש עם בני/ות זוג 
אין כמו לדבר ולצחוק בערב גיבוש על זוגיות ומיניות על פי הציורים וכתב היד. אחת מהדרכים לגרום לבני הזוג שהעובדים/ות לא מכירים ורצים לדעת עליהם יותר הוא לקחת רק אותם אל הלוח ולתת להם לצייר חייה שמאפיינת או לכתוב מה הדבר הראשון שהם עושים כאשר הם נכנסים הביתה ואז להתייחס לצד הגרפולוגי של הכתב.

 
גרפולוג לערב חגיגת שותפות
כאשר חברות עורכות מיזוגים נהוג לחגוג בטקס הרמת כוסית או לערוך ערב חברה. בדרך כלל יש משקל לאלכוהול, לאוכל והמוזיקה. הזמנת גרפולוג לחגיגת שותפות יכולה להיות סוג של "הורדת לחץ". ניתן לקבל הרצאה קלילה של חצי שעה על אודות הסימנים בכתב שמצביעים על חיבור וקשר.
 
כשמנהלים/ות בכירים/ות יבואו לחתום על הלוח ניתן יהיה לחזק את ההכרות ולהדגיש את המשותף לדוגמא "כל מי שחותם רק שם פרטי יכתוב בצד הימיני של הלוח, כל מי שחותם שם משפחה ושם פרטי יכתוב בצד השמאלי של הלוח וכך בשניות אפשר להתמקד במכנה משותף רחב ככול הניתן.

גרפולוג לערב גיבוש מנהלים
עוד דרך להפתיע את המנהלים/ות היא להזמין עבורם סדנת גרפולוגיה שבה הם יכירו את רזי החתימות, הכתב והציור. לכתיבה יש תפקיד חשוב מאוד ביצירת פורקון רגשי. ניתן לשלב משחקי "יציאה מהקופסה" דרך הציור ועל זה להוסיף את מה שמעניין את כולם. זוגיות, יצרים, רושם ראשוני, מה אפשר לדעת מהחתימות על עובדים וספקים.

 
גרפולוג ליום כיף וגיבוש 
עוד דרך להפתיע את העובדים/ות היא להזמין גרפולוג ליום כיף וגיבוש מחוץ למשרד. האירוע יכול להיות על שפת הים, בפארק בטבע, בבית מלון או אולם אירועים. באירוע נשרבט, נכתוב ברכות ונפרש אותיות, נצייר על הראש, נתופף על הדפים עם העטים ואפילו נשיר עם זיופים.
 
הפעלות ורעיונות לערב צוות
החלטתם לארגן ערב צוות לעובדים? ניתן לשלב פעילות גרפולוגית גם בטבע. אם החלטתם לערוך את האירוע במסעדה, גרפולוג לערב גיבוש בחדר פרטי הינו דבר קלאסי בזכות העבודה כי הפעילות בעיקרה מתבצעת בישיבה. כשיש עשרות עובדים/ות במקום העבודהאולם אירועים הוא פתרון מצויין. 
 
רעיונות לערב גיבוש עובדים מגוון
 
1.סדנת יוגה צחוק – תחרויות צחוק, משחקי צחוק, קריאות צחוק, מעגלי צחוק.
 
2.סדנת אימפרוביזציה – קומדיה של טעויות, פנטומימה, ג'יבריש, משחקי תפקידים.
 
3.סדנת שפת גוף – פלרטוט שפת גוף, נאום ופירוש שפת הגוף, רושם ראשוני אפקטיבי
 
4.סדנת משחקים – משחקי גיבוש צוות, משחקי זוגות, משחקי חשיבה, משחקי ילדות.
 
5. סדנת עבודת צוות - להסכמה על נורמות עבודת וחיזוק שיתוף הפעולה.
 
גרפולוג לאירוע שמח מצחיק ומחבר!
כשהאווירה תוססת וחיובית המחסומים נפתחים וכשצוחקים על אותם דברים המפריעים בעבודה רמת "החיסון החברתי" עולה.
 
המטרה המרכזית כשעורכים ערב גיבוש / יום כיף לעובדים היא ליצור חוויה מרתקת, מצחיקה ומחברת בין העובדים/ות והמנהלים/ות, לחזק את התקשורת שתהיה יותר פתוחה וגלויה וכך הלכידות החברתית תהפוך ליותר חזקה.
 
להזמנת גרפולוג לערב גיבוש וקבלת רעיונות מקוריים למגוון אירועים צרו קשר ישירות לנייד 050-5711160 (עד 22:00) או לטלפון במשרד 03-5590868
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
יום גיבוש לעובדים- workers DAY party
מנהל/ת רווחה ומשאבי אנוש! הפקת יום גיבוש כיף לעובדים מצריכה בחירת פעילות מחברת ושוברת שגרה, שתשמח ותפנק. לפניך מבחר רעיונות אופטימליים לבחירת הופעה, הרצאה, סדנא, אטרקציה, הפעלה, שיותאמו לקונספט האירוע ולאופי העובדים והמנהלים..
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.