אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
 גרפולוג לאירועים
אם צריך לארגן אירוע חברתי או פעילות גיבוש מצחיקה ומחברת להפגת מתחים גרפולוג לאירוע חברתי הוא פיתרון יצירתי! כתב היד הוא סיפור חיים. לכן הוא כל כך מרגש, מצחיק, מעצים אם הרבה תובנות לחיים.
 
דינמיקה קבוצתית עם גרפולוג
 
סמנכ"לים/יות, ראשי צוותיים מנהלי/ות משאבי אנוש ורווחה מבינים את החשיבות של תלכיד חברתי מגובש ומאוחד. פעילות חוץ משרדית המתרכזת בדינאמיקה קבוצתית היא אחת מהדרכים לחזק את מרקם היחסים שבין העובדים/ות. הזמנת מנחה קבוצות שהינו גרפולוג הוא "אקס פקטור" לאירוע. 
 
 
הכתב שיגלה מי בעולם התחתון 
כשנשיא ארצות הברית ברק אובאמה רוצה "לעגן" את דבריו הוא מניף את ידיו ואצבעותיו כלפי מטה. אם הוא היה מניף בכתיבה את האותיות כלפי מטה הדבר היה מסמל את רמת היצרים שלו. 
 
גרפולוג שיתמקד בחוויה
אם זה מורים, רופאות, עורכי דין, גננות, מנהלים, כולם אוהבים שידברו עליהם בגובה העיניים שהמופע שתזמינו יהיה מפתיע, משעשע עם תובנות לחיים. המופע עם "הלוח הרץ" נועד לגרום גם לאלה שלא אוהבים לבוא אל הלוחשהוא יבוא אליהם. במופע ניתן לשלב אלמנטים מעולם ההומור והצחוק, שפת הגוף והתיאטרון. גרפולוג לאירוע עסקי 
 
גרפולוג שיתמקד בהוויה
כמנחה קבוצות חשוב להתאים את הפעילות לסגנון של העובדים/יות, לאופי הצוות (וותיק, מעורב, חדש) ולציפיות. לכן הצוות יאותגר בכתיבת ברכות ואיחולים מפרגנים לצד בדיקת "כמות הסטיות" כפי שמיוצג באותיות.
 
 
התדמית על פי החתימה
באירוע יתקיים פענוח של סגנון החתימות של העובדים/ות כולל המנהלים/ות כך שניתן "להתעלל" בהם "קלות". החתימה מבטא את הפוטנציאל של הכותב ואת הרושם הראשוני שהוא יוצר. 
 
"וואו כמה שזה נכון"
כל אומן שמופיע על הבמה חשובה לו האינטראקציה עם הקהל. באחת מהסדנאות שהעברתי, ניגש אלי מנהל מחלקת כספים ואמר לי כי הוא האמין בגרפולוגיה עד אותו יום ובהרבה דברים פשוט "קלעתי בול". בניגוד לאבחון גרפולוגי שיכול לערוך מספר שעות, כשמזמנים גרפולוג לאירוע חברתי המטרה היא להצחיק, לסקרן , לתת טיפים ראשונים, אך הדבר אינו יחליף לעולם אבחון גרפולוגי מעמיק. המופע מתחיל בתיאור מדוע הגרפולוגיה הוא לא מדע מדוייק :-)  ויסתיים כשהוא מלא בתובנות, ובאנרגיה חיובית ומעצימה.
 
גרפולוג לאירועים עסקיים
אם אתם צריכים לארגן אירוע עסקי, ימי עיון כדאי שלצד ההרצאות המקצועיות ייחתם האירוע או יתחיל אם פעילות משעשעת וכיפית (כי בדרך כלל מה שזוכרים את ההתחלה ואת הסוף). פעילות גרפולוגית יכולה להיות משעשעת וכיפית שתיצור תחושה שהשקעתם גם ברווחתם האישית.
 
גרפולוג לאירועים עם בני זוג
עוד דרך נפלאה היא לארגן אירוע גיבוש עם בני/בנות הזוג. הגרפולוג יוכל במקרה זה לערוך פעילות בשני מעגלים. לצחוק על הזוגיות וסקס דרך שרבוטים וציורים ובמעגל השני לגבש את העובדים/ות דרך משחקי כתיבה משעשעים ומדליקים ובמתן פירושים שיכולים לשמש אותם הן ברמה המקצועית והן ברמה האישית.
 
גרפולוג לאירועים עם כל המשפחה
לעיתים אל מחלקת הרווחה למצוא אטרקציה ליום האם או ליום המשפחה. בשני המקרים הללו גרפולוג לאירוע חברתי יכול לספק פתרון מצוין. במידה ומדובר על פעילות הורים ילדים ניתן לעסוק בשרבוטים, ציורים וכתיבה שיתמקדו ביחסים.  
 
גרפולוג לאירועי חברה
כשצריך למצוא רעיונות ליום גיבוש וכיף אחת מהאופציות המומלצות הוא להזמין גרפולוג. בחירת תוכן נכון יכולה לשדרג את יום הכיף. פעילות להפגת לחץ ושחיקה, העצמה אישית, צחוק והומור את כל הדברים הללו ניתן לגלות דרך כתב היד.
 
מהטמה גנדי אמר פעם "מי שמביט החוצה חולם-מי שמביט פנימה מתעורר". גרפולוג לאירועים חברתיים עם "הלוח הרץ" יביט פנימה ויגלה מי החולם וחיי בלה לה לה לנד ומי זאת שמתעוררת מיד ואת הקפה כבר תשתה במשרד.
 
להזמנת גרפולוג לאירועים משעשעים הרימו טלפון ל- 050-57111160 או 03-5590868
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
ערבי גיבוש / ערב גיבוש - פעילות משחררת מחברת ומצחיקה מאוד
ערבי גיבוש לצוות, לקבוצות, לחברות. רעיונות, הרצאות, סדנאות, אטרקציות, הופעות, 050-5711160 יובל בן בסט. משחק אלתור, גרפולוג לערב גיבוש, מפעיל סדנת צחוק, שפת גוף בזוגיות, תיפוף, אימפרוביזציה ויצירתיות, משחקי חברה, פיתוח עבודת צוות, תחרויות, פעילויות. אין כמו ערבי גיבוש לקבוצות להדגיש את החזון המטרות והיעדים (בקצרה) לצד ערב שכולו חוויה וכיף לעובדות ולעובדים. כאשר החזון הוא למען מטרה נעלה, כזה שיכול לעזור לאנשים אחרים, ההתגייסות של הצוות וההשקעה הפיזית והנפשית שהם יסכימו להשקיע תהיה רבה לאין ערך מתוספת משכורת. ערב חברתי לעובדים יכול לקדם את המוטיבציה מול ראש הצוות. כאשר העובדים/ות יראו וירגישו עד כמה המנהל/ת עשו הכל כדי שהאירוע יהיה מוצלח. הזמנת הרצאה או סדנה בנושא מוטיבציה יכולה להתאים במיוחד אם יש סקרנות בקרב העובדים/ות לתחום זה. יש לשקול ולהתייעץ אם זה באמת התוכן המתאים עבור ערב גיבוש, כי בסוף המטרה היא החוויה, השחרור, הכיף, הצחוק, "ותחושת הביחד".
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.