אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

גיבוש מורים – סוף הדרך
נודה או לא אבל מזל שקרוב לשמונים אחוז מאיוש המשרות בתחום ההוראה נעשות על ידי נשים, כמה גברים היו יכולים להתמודד שבוע אחד כשיש במקביל כמה משימות. אם ההכנות ליום הבריאות, פלוס הכנה לבחינות המיצ"ב של התלמידים, בנוסף לארגן הדרכה של משטרה למשמרות הזהב, ישיבות צוות שבועית, עדכונים שוטפים, וכל זה עם הפסקה אחת גדולה בת כעשרים וחמש דקות בלבד. אם רוצים לראות צוות מגובש צריך להיכנס לחדר מורים בהפסקה ולראות את דינאמיקת העברת המידע בהתגלמותה ואת מערכת היחסים החברתיים בין המורות והמורים למנהל/ת. אחד מאבני הדרך לגיבוש נעוץ בימי הערכות טרום שנה.
 
ימי הערכות למורים
המחנה המשותף בין ארגון המורים להסתדרות המורים הינו הצורך לערוך ימי ההערכות למורים הינם בחודשי אוגוסט מי בתחילתו ומי בסופו. ליום ההערכות יש שני תפקידים מרכזים, שיבוץ המורים לכיתות ועדכון נהלים משרד החינוך ומהצד השני קבלת מורים/ות חדשים/ות ועריכת פעילות גיבוש מתאימה. אחד מהרעיונות הפופולאריים הוא להזמין מנחה קבוצה אשר יערוך סדנה משעשעת בתקשורת בין אישית ועבודת צוות. כך מלבד ההבדלים בין גברים לנשים שיוצגו בצורה משעשעת הפעילות תתמקד בהכרות (במידה ונכנס צוות חדש), באינטראקציה, בשיתוף הפעולה וכל זאת דרך משחקי גיבוש קלילים ומהנים.
 
יום המחנך
מידי שנה משרד החינוך קובע תאריך ליום המחנך על שם יאנוש קורצ'אק. ביום הזה וועד ההורים צריך לפנק. בדרך כלל נהוג שההורים יחליפו את המורים/ות כשהם זוכים להפתעה כמו ארוחת גורמה בחדר המורים. כמי שהוזמן לחגוג עם המורים/ות את יום המחנך אני יכול להציע סדנת גרפולוגיה מלמדת, מצחיקה ומאחדת. נלמד על מה שמסתתר בין השורות, דרך שרבוטים נגלה את עולם היצרים וטיפים לאלה שמחפשות גבר להשיג :-).
 
מסיבת חנוכה
כשוועד המורים צריך לתכנן מסיבת חנוכה ישנם שני שיקולים, המקום והפעילות. זאת סיבה מספיק טובה להדגיש כי עבר רבעון מאז ספטמבר. ניתן להזמין הרצאה על חשיבות ההומור ביהדות לצד משחקי חברה לכבוד חנוכה. ("תחרות בין מכבים", החזקת כמות נרות הגדולה ביותר ביד אחד ועוד..).
 
חג פורים
עוד הזדמנות של וועד המורים לארגן אירוע מיוחד. בין תחרות תחפושות ושתיית אלכוהול, ניתן להזמין סדנת אימפרוביזציה בשיתוף המורים על הנושאים הקשורים לכבוד חג פורים.
 
הפעלות משחררות
הפעלה משחררת נועדה לענות על השחיקה שיש בעבודת המורה וכשמתקיימים ערבי גיבוש. כי מילא להיות תקועה עם גבר ששנים אינו מצליח לסכרן בין רשימת הקניות שאת עשית לבין המצרכים בסופר אבל לראות את אותם חכמולוגים קטנים במשך כמה שנים כשמשרד החינוך מידי שנה מוציא הוראות חדשות וכל ארבע שנים מתחלף שר/ת חינוך. סדנת צחוק היא בדיוק הכתובת הנכונה למצב. תחרויות צחוק, משחקי אימפרוביזציה, מעגלי הצחוק המתגלגל, תחרויות, כל אלה יהפכו ערב גיבוש מורים או פעילות ליום הערכות לחוויה מיוחדת במינה.
 
 
מסיבת סוף שנה
מסיבת "שחרור" הן לתלמידים והן למורים. תרבות מסיבת סוף שנה עלה מדרגה בשנים האחרונות ומזכיר את המסיבות המתקיימות בארה"ב. מסיבת סוף שנה למורים צריכה להתבצע בנפרד. בדרך כלל אחת מהמורות היא זאת "שמשאילה" את הדירה לטובת האירוע. בצד הפרוע אפשר ללכת על מסיבת קריוקי וריקודים ובצד המתון אפשר להזמין פעילות של משחקי ילדות, גרפולוגיה, יוגה צחוק, שפת גוף בין נשים לגברים, אימפרוביזציה.
 
חוויה פורצת מחסומים
רק מי שהיה בהפסקות בחדרי מורים, נכנס לשיעורים ולימד יכול להבין את הקושי של המורה. אבל כשיודעים לצחוק על הקושי ולהפוך את הלימון ללימונדה מתוקה אפשר להפוך את החיים להרבה יותר קלים. להזמנת פעילות פורצת מחסומים ניתן להתקשר 03-5590868 או לסמארט פון 050-5711160
 
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
יום גיבוש לעובדים- workers DAY party
מנהל/ת רווחה ומשאבי אנוש! הפקת יום גיבוש כיף לעובדים מצריכה בחירת פעילות מחברת ושוברת שגרה, שתשמח ותפנק. לפניך מבחר רעיונות אופטימליים לבחירת הופעה, הרצאה, סדנא, אטרקציה, הפעלה, שיותאמו לקונספט האירוע ולאופי העובדים והמנהלים. חדרי מילוט – אחת מהאטרקציות ליום גיבוש הוא חדר מילוט (אסקייפ רום) שבו העובדים/ות נכנסים לחדר שבו הם צריכים לפתור חידה כדי להימלט. החדר יבחר בהתאם לכמות צוות עובדים, נושא שמעניין אותם והמקום בהתאם לשאר הפעילות באזור. סיור / טיול לעובדים- אין כמו טיול ביום כיף בכדי לגבש צוות סביב חוויה מלהיבה משותפת ומשתפת! רק לאחר אפיון קבוצות עובדים/ות כדאי לבחור במסלול מתאים. טיול לעובדים "מיטבי/ות לכת" - יש לבחור טיול קמפינג שיעשה להם טוב בגוף ובנשמה, אפשר לשלב להם סדנת שטח ODT הישרדות ולאיזון אירוח במאהל בדואי אותנטי. טיול לעובדים/ות "מיטבי לסת" - ניתן לערוך טיול קצר ולעצור במרכז המבקרים, מוזיאונים ומרכזי תרבות שמסמלים את הסצ'נה בישוב. ניתן לבחור נושא לטיול סביב קונספט כמו: מנהיגות, אהבה, מוטיבציה, יצירתיות וחדשנות ולסיים במסעדת גורמה או בתחרות בישול. רכיבה ביום גיבוש - "הן היו אז רוכבות כך ממעל, על סוסי אגודת "השומר" אך כיום- הן רוכבות על הבעל וחמור זה כבר עסק אחר.." כך בשיר המפורסם של יורם גאון "איפה הן הבחורות ההן". אז הגיעו הזמן להחזיר "עטרה ליושנה" ולגבש דרך נסיעה על אופנים, סגווי, ג'יפים, רינג'רים, טרקטרונים, וכמובן רכיבה על סוסים, גמלים וחמורים. שיט ליום כיף – אחד מהטרנדים הוותיקים הוא שייט על יאכטה שבו יש כל הפינוקים האפשריים. מצד שני שיט קייקים יכול להכניס אדרנלין וגיבוש כשרוצים להתמקד בעבודת צוות משותפת או במנהיגות של שייט מפרשיות. אקסטרים ביום גיבוש – לאוהבי/ות אתגרים בטבע שרוצים להתנסות ולהתגרות בחוקי הטבע: טיפוס הרים, טיסה בכדור פורח, סקי בגלבוע, קפיצת בנג'י "על החיים ועל המוות", הישרדות בטבע לצוות שהאדרנלין זורם אצלו חופשי "בדם". תחרויות ליום גיבוש -המירוץ למיליון, הישרדות, מאסטר שף, פיינטבול שיכניסו "פלפל מקסיקני" ויקדמו שיתוף פעולה ועבודת צוות בין העובדים/ות. להזמנת פעילות ליום כיף לעובדים התקשרו: 03-5590868 נייד 0505711160 (עד 20:00 בלילה).
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.