אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר


גרפולוג לערב מורים

אחד מהטרנדים הפופולאריים בקרב מורות ומורים הוא להזמין גרפולוג לערב מורים. כתב היד כפי שמלמדים בכיתה "א" הינו אמצעי להעביר מסר באיכות שונה הגרפולוג לוקח את כתב היד ומאבחן אותו כמבחן השלכתי. באירוע משעשע, מבדר ומצחיק נגלה את סודות החתימה של המורים/ות. נצחק על עולם הזוגיות דרך ציורי בני הזוג, נגלה את השאיפות והחלומות ונצייר עצים ביער פסטורלי. לא נוותר על כתיבת איחולים וברכות לחיזוק הקשר בין המורים למורות. נצחק מי בעלת האגו הגדול ביותר ומי חייבת לעשות את הדברים עכשיו !! כי דחיית סיפוקים זה לא הצד החזק. לפניכם מספר רעיונות לפעילות בערב מורים.
.

1. גיבוש המורים דרך קריאת ברכות ופענוח אותיות.

2. זוגיות על פי ציורים ושרבוטים

3. יצרים כפי שמתגלים באותיות ובמילים

4. מה "תוקע" אותך בכדי להכיר גברים פוטנציאלים

5. האיכויות שיש לכל אחד ואחת

6. קריירה שנייה במסיבת פרישה

7. מי כתב ומי העתיק – טיפים מדליקים

 

גרפולוג לימי הערכות

ימי הערכות נועדו לעדכן שינויים במערכת ולחבר בין מורים וותיקים לחדשים. הזמנת גרפולוג לימי הערכות יתמקד בחיבור שבין המורים והמורות. דרך משחקי כתיבה משעשעים עם חרוזים המורות והמורים יעודכנו לגבי השינויים ולוחות הזמנים הצפויים. ואז נאבחן את האותיות בפירושים מלהיבים. נבקש להביא כתבי יד מלפני החופש הגדול וננסה לזהות מי עברה את החופשה "בשלום". נפרד מהחופש דרך ציור עצים בטבע ונגלה את סודות העצים בפענוח הגרפולוגי. נחבר בין המורות והמורים דרך כתיבה מעצימה האחד לשני. נעבור לעולם החינוך ונשים דגש על הדברים החשובים בכתב היד של המתבגרים. 
.

1.הכרות בין מורים חדשים ולוותיקים דרך כתיבה אסוציאטיבית

2.משחקי כתיבה משעשעים לעדכון על לוחות זמנים ותכנים חדשים

3.חתימות אשר מייצגות את הרושם הראשוני

4.ציורי עצים ונוף לפרידה מהחופשה

5.השוואת מספר כתבי יד מלפני החופש (בתאום מראש).

6.כתב יד של עולם המתבגרים

7.אבחון אותיות של משפטי ברכה

 

גרפולוג למסיבת סיום לימודים

עוד שנה חלפה ועוד שנה באה וההתרגשות בעיצומה. מסיבת סיום היא סוג של התפרקות הן למורים והמורות והן לתלמידים. לכן מסיבת סיום צריכה להיות קלילה מפעילה ומקפיצה. נפתח בתחרות "זריקות לסל" של דפים מגולגלים ונעלה את אלה שבמיוחד "עלו על העצבים". נכתוב מילות תודה ונפרש האם באמת המורים והמורות התכוונו לכל מילה. זה הזמן לבדוק את מצב היצרים דרך המילים הכתובות והשרבוטים.
. 

1.משחק כדורסל מאתגר במיוחד בשילוב דפים מגולגלים.

2.כתיבת מילות תודה ופענוח גרפולוגי של האותיות

3.סקס ויצרים על פי הציורים והכתובים

4.זוגיות בין השורות

5.האגו הגדול שמסתתר בחתימות

6.צחוק והומור של האותיות.

7.שירי סיום שיכתבו ומילותיהם יפענחו.

 

סדנאות נוספות לימי הערכות ומסיבות סיום

 

סדנת עבודת צוות – הסדנה תתקיים עם מנחה קבוצות ובה ישולבו הפעלות, משחקים, ותחרויות שידגמו את חשיבותה של עבודת צוות משותפת. נחדד את המושג "ערבות הדדית" בין מורים והמורות, נערוך דינאמיקה קבוצתית ולאחריה נקיים דיון מרתק על  חזון אישי וצוותי וניתן טיפים מתוך הסרט "המורה אירנה".

 

סדנת תקשורת בין אישית  - הסדנה תתמקד בקידום קשרים חדשים וישנים בין המורים דרך משחקי זוגות ומשחקי קבוצה. הפעילות עצמה תשלב טיפים לעמידה מול קהל על פי הופעותיו של הנשיא ברק אובמה וגם ניתן טיפים על אומנות הפיתוי של הגוף.

 

סדנת יוגה צחוק  פעילות שמקפיצה את הגוף ואת החושים. משחקי תיאטרון, מעגלי צחוק, תחרויות צחוק, פנטומימה, ג'יבריש ועוד..

 

משחקי ילדות  הטרנד החם של המשחקים שהמורים והמורות גדול עליהם. ממחבואים ותופסות ועד גוגיים. מאבן יהו מספרים ועד שלשול נרות לבקבוקים.

 

פעילויות העשרה למורים

 

לחץ ושחיקה  מי נלחץ יותר גברים או נשים, דרכים ליציאה מלחץ ושחיקה .

 

שיפור זיכרון – הרצאה מרתקת על תפקידי הזיכרון ודרכים לשיפור הריכוז והזכירה.

 

דמיון מודרך – דרך מדיטציה, קלפי מודעות, דרך סיפורים מעוררי השראה נביא את הפוטנציאל האישי לרמה יותר גבוה.

 

לכל בית ספר יש את הדינאמיקה הייחודית שלו. כמי שנמצא בלו מעט בתי ספר אפשר לחוש את זה. בחירה נכונה של פעילות צריכה לקחת בחשבון את האופי של כלל צוות ההוראה והעובדים/ות. לקבלת פרטים נוספים התקשרי ל- 03-5590868 או לסמארט פון

050-5711160

 

 

ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.