אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

אטרקציה לקבוצה
בין אם מחפשים/ות אטרקציה לקבוצה כמו גרפולוג ליום גיבוש או הפעלה לערב צוות עליך כמנהל/ת או נציג/ת הוועד מוטל/ת האחריות לגבש קונספט מתאים לאירוע שיסחוף את העובדים לחוויה אחרת !! לכן בחירת אטרקציה לקבוצה צריכה להיעשות על פי :
1.ציפיות הצוות – זה הזמן לגלות יותר מעורבות בחיי החברה. אל תתביישו להתייעץ. 
2.בחירת פעילות - הפעלה שתביא לתוצאה רצויה (הנאה, שיתוף פעולה, חיזוק תקשורת)
3.אופי האירוע – יום כיף, יום גיבוש, ערב צוות, אירוע פרידה, חגיגת סיום פרויקט.
4.אופי העובדים – מרקם חברתי, נציגות של מגזרים שונים, מגדר, סטאטוס, גיל ועוד.
5.המקום – אם נבחרת אטרקציה כמו יוגה צחוק כמעט בלי אפשרי לעשות אותה במסעדה.
6.התקציב – בדרך כלל התקציב מתחלק בין האטרקציה, התפריט והמקום.
 
הציפיות של הצוות
המטרה הבסיסית של אנשי הצוות שיהיה כיף ופאן. גם לקחת את העובדים לספא מפנק בנווה צדק זה גם סוג של פאן. גם הזמנת גרפולוג ליום גיבוש זאת הנאה, יש עובדים שיתגרו מפעילות אתגרית כמו פיינטבול שזה סוג נוסף של פאן. לכן חשוב שתגבשו את הפעילות יחד עם נציגים/ות של הצוות.
 
פעילות עם משמעות ליום גיבוש
יום גיבוש לעובדים זאת הזדמנות פנטסטית לחזק קשרים קיימים, להכיר עובדים/ות חדשים/ות, ולחבר בין אנשי החטיבה, המחלקה והקבוצה. אם המטרה שלכם היא לעודד שיתופי פעולה ואת התקשרות הבין אישית ניתן להזמין סדנאות קלילות ומשעשעות שיתמקדו בתקשורת ובעבודת צוות דרך פעילות ותחרויות בין קבוצות, הפעלות בזוגות, משחקי הכרות, משחקי גיבוש לקבוצה ועוד. טיפ אולי החשוב מכל הוא שתיקחו את הזמן לחשוב עם עצמכם מה המטרה של היום גיבוש מבחינתכם תוך התמקדות במטרה חברתית אחת בעלת משמעות הדורשת שיפור.
 
אירוע בעל אופי מיוחד
כשחברת פסגות מקיימת אירוע קיץ אחת לשנה לעובדים היא מחפשת אטרקציה מיוחדת. השנה לכבוד אירוע הקיץ הוזמנה הופעה עם הזמר שלמה ארצי במיני ישראל. אירוע לעובדים מכיל מספר סגנונות כגון :
יום גיבוש לעובדים – שימת הדגש הוא על כיף אך גם על פעילות מכוונת לגיבוש חברתי.
יום כיף לעובדים – נשמע דומה. אבל הקונספט הוא יותר של ספא, טיולים, הופעה חיה.
ערב צוות – אירוע שבו נפגשים בערב. דגש על הכרות מחודשת או על יציאה מהשגרה.
מסיבת פרידה – להכין מתנות ונאום מרגש במיוחד. ניתן להזמין הופעה למחלקה.
טקס הרמת כוסית – בין ראש השנה לפסח ובין כניסת משקיעים לסיום פרויקט.
אירוע קיץ – חברות גדולות כמו קוקה קולה, סלקום, פרטנר נוהגות לערוך אירוע ללקוחות.
חגיגת ניצחון – בדרך כלל נחגג במועדון עם מוזיקה, קריוקי, ריקודים ואלכוהול.
החוכמה היא להתאים הופעה או פעילות בהתאם לסוג האירוע. לדוגמא לטקס הרמת כוסית מתאימה הופעה או הרצאה של חצי שעה. מי שיוצק אופי מיוחד לאירוע הם העובדים/ות.
 
האופי כן קובע
לכל חברה יש את האופי התרבותי שלה. לכל צוות יש את האנרגיה החברתית שלו. לכל עובד/ת יש קורדינציה חברתית שונה. כשאתם מחפשים פעילת למחלקה או לכלל העובדים כדאי לערוך סקירה לדוגמא היחס שבין גברים לנשים. אם יש יותר נשים בצוות אפשר להזמין הופעה של גרפולוג ליום גיבוש שהוא מאוד פופולארי בקרב נשים (קריאה גרפולוגית של חתימות, שרבוטים וציורים). יש לשים לב ליצוג של המגזרים השונים, סטאטוס תפקידי בחברה, שונות בגילאים הקדישו לזה מספר דקות והדבר יעזור לכם לבחירת הפעולות, פעילות או הופעה מתאימה. ככול שהשונות היא רבה יותר כך צריך הופעה או הרצאה שתחבר את מירב האנשים. זוגיות, סקס, לחץ מהחמה, שפת גוף, כתב יד, ציורים הם דברים אוניברסאליים.
 
חשיבות בחירת המקום
המקום הוא הפלטפורמה שיוכל להרים את האווירה ואת התחושה הטובה. בימי הקיץ נהוג לערוך פעילות במקום פתוח כמו על חוף הים, פארקים, ווילה עם בריכת שחייה בעוד שבחורף אפשר לשכור אולם אירועים, חדר בית מלון, לופט, חדר Vip במסעדה או בכלל עדיף לעשות את האירוע בבית של אחד מהמנהלים/ות / עובדים/ות. כמה טיפים מצוינים
1.אולם אירועים-  בקשו לקבל שולחנות שיוצבו בסגנון אבירים. תנו לשף מידע על הקהל.
2.אירוע בערב - בדקו "ושחקו" עם האורות למציאת עוצמת תאורה מתאימה.
3.מועדון אירועים – וודאו באיזה שעה הווליום הופך להיות "אתגר לדיבור נורמאלי"
4.השוואה בין חלופות – אם זה מסעדה, אולם, בית מלון ערכו השוואה בין מחירים.
5.סטנד ואפ – כדי ליצור אירוע מחייב כדאי להביא דגלים ושילוט עם הסמל ולוגו החברה.
 
התקציב "הפוחת"
כיוון ששנת 2013 הופכת להיות מאתגרת מבחינה כללית, מדינית וביטחונית ובין הדברים הראשונים שמקצצים זה או בעובדים או ברווחה הדבר החשוב הוא שתדעו מה התקציב שתקבלו עבור כל עובד/ת ובקשו מספר הצעות מחיר. הדילמה בין הכיבוד לפעילות היא זאת שתוביל אתכם ואולי הדבר הנכון לעשות במקרים אלה היא לשתף את העובדים/ות.
 
רעיונות להופעות הרצאות וסדנאות
ההבדל הבסיסי בין הופעה, הרצאה לסדנה היא בכך שבסדנה העובדים/ות לוקחים חלק פעיל והמעורבות הרגשית היא יותר גדולה בעוד שכשמזמינים הופעה או הרצאה הידע נמצא אצל האומן או המרצה לפניכם רעיונות מדליקים ומיוחדים :
 
גרפולוג ליום גיבוש
הזמנת הופעה של גרפולוג ליום גיבוש יכולה להיות אטרקציה ייחודית.
יום גיבוש בחדר הרצאות - נתרכז בכתיבת ברכות ופירוש האותיות, נכיר את המשתתפים דרך שרבוטים, נלמד כיצד ניתן "לעלות" על חסכנים ואנשים שהם "מה זה אדישים".
יום הגיבוש על חוף הים -  העובדים/ות ייצרו את עצמם על ספינות, על הים ווהגלים, ולאחר מכן הם יקבלו פירושים מיוחדים. לגיבוש נחלק את הצוות למשימות כתיבה מדליקות.
יום גיבוש עם בני זוג – אם גם בני/ות הזוג משתתפים/ות זאת הזדמנות מצוינות להכיר דרך החתימות. נצייר ציורים ונבדוק את מצב היצרים ותקשורת בין בני הזוג. נחבר בין כולם דרך העלאת שירים וניתן טיפים לרווקים ולרווקות על מה כן כדאי להסתכל....
 
יוגה צחוק
לעובדים "קרועים" במיוחד שרוצים להתפרע ניתן להזמין הפעלה של יוגה צחוק. התחרות מי צוחק את הצחוק החזק ביותר, הארוך ביותר, או "העצור" ביותר. זוגות זוגות יעמדו וישחקו את משחק וירטואלי של חץ וקשת, נשפוך יוגורט אחד על השני, נקיים מעגל צחוק סינרגטי נשפוך כמויות של משחקי אימפרוביזציה וג'יבריש.
 
מוטיבציה
חשיבותה של מוטיבציה פנימית בכדי ליהנות בעבודה. דמיון מודרך לפיתוח מצוינות, העצמה אישית דרך כתב יד, להפוך את העבודה לשדה של משחקים. תפקידים של מנהיגים וכיצד השראה מזיזה הרים.
 
לחץ ושחיקה
בכל ארגון או חברה ישנם תקופות של לחץ ושחיקה. ניתן ליחד סדנה לחשיבות הצחוק וההומור להתמודדות, מדוע חשוב לעשות דברים קבועים דווקא בזמן משבר, איך הדברים הכי מלחצים יכולים להפוך להכי מצחיקים.
 
עבודת צוות
פעילות מהנה וכיפית שתדגים לעובדים למה כדאי לשחק ביחד. תחרויות בין קבוצות להדגשת חשיבות שיתוף פעולה, משחקי תקשורת, סגנונות טיפוסים, טיפים מעצימים כדי שיום גיבוש ייתפס כאירוע מיוחד "ושווה".
 
שפת גוף
הריקוד של שפת הגוף בחיים העבודה ובחיי היום יום. אומנות הפיתוי של שפת הגוף בדייט עסקי או זוגי. מה קורה כשיש "שני ידיים שמאליות" והנחירים מתרחבות בו זמנית. נדגים מה הכי בשפת גוף יכול "להטריף" את המוח, נערוך משחקי אמת ושקר, נכניס גם אקססוריז ..
 
תקשורת בין אישית
אם התקבלו עובדים/ות חדשים/ות צריך להתמקד במשחקי הכרות. אם הגיע ראש צוות חדש חשוב להראות את הצדדים האנושים שיש לכל אחד/ת, העברת פידבק, חיזוק תקשורת ומיתון מתחים דרך משחקי זוגות וקבוצה. 

קוקטיל מטורף 
שילוב בין שלושה תכנים שהוצגו על פי בחירתכם ליצירת ח-ו-ו-י-ה  א-ח-ר-ת 
.
אם אתם עדין צריכים עזרה במציאת פתרון לפעילות פשוט התקשרו 03-5590868 או ישירות לסמארט פון 050-5711160
 
 
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.