אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
חלק מתפקידי ראש צוות הם לחזק את רמת התקשורת והלכידות שבינו לבין העובדים ובין אנשי המחלקה. ערב צוות הוא המקום המאפשר זאת. 

אירועים כגון: גיבוש מחלקה, מסיבת סיום, אירוע לחברה, טקס גמר פרויקט, פעילות פרידה, הרמת כוסית לחג, עובד מצטיין נכללים תחת קטגוריה של ערב צוות ולכן צריך לאזן בין הציפיות והצרכים של העובדים/ות לבין מטרות האירוע מצד ראש הצוות וההנהלה. 

ריכזנו חמש פעילויות המתאימות לאירוע בדגש על  שחרור, גיבוש, חוויה, העצמה והנאה.
 
 
 
ערב צוות משולב- שפת גוף, גרפולוגיה, יוגה צחוק, אימפרוביזציה
 
חלק ראשון - שפת גוף בעסקים ובין גברים לנשים, טיפים מעניינים ומצחיקים. 
 
חלק שני- גרפולוגיה חתימות ופירושם, בדיקת יצרים דרך ציורים,שרבוטים וזיהוי "חפרנים"
 
חלק שלישי - יוגה צחוק ואימפרוביזציה, משחקי גיבוש צחוק ואסוציאציה.
 
*כל חלק הוא כחצי שעה, סך כל הפעילות כשעה וחצי.
 

המלצה - בנק לאומי סניף אם המושבות - ערב צוות משולב
 
ליובל היקר!!
 
תודה על ערב מהנה שהעברת לנו!
גיבוש של עובדי בנק לאומי סניף אם המושבות.
 
הצלחת להצחיק את כולם ולהקים את כולם על הרגליים ללא יוצא מהכלל, דבר שחששתי מאוד שכן גם במקום העבודה קשה מאוד לדובב אותם, לא קל לתכננן ערב כזה שהוא מאוד מורכב עם הרבה ביישנים ופחות משתפי פעולה, למרות הכל הצלחת במשימה בצורה מצחיקה מאוד.
 
כל אחד למד על עצמו באמצעות הגרפולוגיה ששילבת בסדנאות וכל אחד יודע כרגע יותר מתמיד את מקומו.
 
מודים לך מקרב לב .
בנק לאומי סניף אם המושבות פתח תקווה.
 


ערב צוות - אימפרוביזציה
 
סדנת אימפרובזיציה מטרתה להשתחרר ולצחוק דרך משחקי אלתור משעשעים. זאת סדנה מצחיקה, הומריסטית ושנונה הגורמת למשתתפים בהפעלה לעמוד מול קהל חבריהם וחברותיהם, לגלות את השחקן שבהם.  הפעילות בזוגות, בשלשות ועוד..
 
הנושאים : תרגילי אסוציאציה משעשעים, פנטומימה, ג'יבריש, משחקי גיבוש, תחרויות השחקן הטוב ביותר, פעילות במרחב הבמה.
 
ערב צוות  - גרפולוגיה
 
סדנת גרפולוגיה היא כלי נהדר שבו ניתן לגבש את העובדים והמנהלים ולהקנות להם ידע ראשוני שיעזור להם "לחוש" את כתב היד בצורה שונה.
 
הנושאים : רושם ראשוני על פי חתימה, האזורים בכתב יד, אנרגיה, יצרים, זוגיות, תקשורת, משפחה, סגנונות טיפוסים, ציורים כתיבת ברכות. 
 
ערב צוות – יוגה צחוק
 
סדנת יוגה צחוק תעזור להתמודד עם לחץ ושחיקה בעבודה ותגבש דרך הצחוק.
 
הנושאים : משחקים, הפעלות, פעילות נשימה, תחרויות, מעגלי צחוק, פנטומימה, אלתור, משחק, משימות קבוצתיות, התמודדות מול לחץ ושחיקה, הומור, אושר. 

ערב צוות  – שפת גוף, תדמית ותקשורת לא מילולית
 
שפת גוף ותקשורת לא מילולית תעזור למנהל להעביר את המסר בצורה הטובה ביותר. נמצא כי כאשר יש הלימה בין שפת גוף, הקול והמלל האדם נחשב ליותר "אינטליגנטי".
 
הנושאים : שפת גוף בין גברים לנשים, התאמה בין מסר מילולי למסר לא מילולי, ההבדל בין וויכוח לדיון, טכניקות ליצירת כימיה תקשורתית, משיכה בין אישית, תפקיד משוב, השפעת האישיות על סגנון התקשורת. מיומנות פיתוח "סמול טוק", עמידה מול קהל.

תזכורת לערב צוות - המופע משולב

 
המופע המצליח ביותר בערבי צוות. שילוב מעולה בין גרפולוגיה, משחקי גיבוש וצחוק ופיתוי דרך שפת גוף. העובדים יהנו מכל העולמות ויעברו חוויה מגבשת, מגוונת, שונה ומצחיקה.
 


הרצאות עבור ערב צוות
 
ישנה אופציה נוספת כשעורכים ערב צוות והיא להזמין הרצאה מרתקת. 
הדבר מומלץ אם ערב הצוות הוא סיום של יום גיבוש והמטרה להעשיר את הידע של העובדים ולסיים את היום קצת יותר "ברוגע". אם יש נושאים המעניינים אתכם מתוך הרשימה שתוצג, ניתן לשלבם.

הפעילויות המועדפת בערבי צוות הן יותר אקטיביות כך אפשר לגוון עם חדרי מילוט, תחרות מכוניות קרטיניג, חדר סנוקר, משחק באוליניג, חדר קריוקי, פיינטבול (תחרות יריות בכדורי צבע) ועוד.. לפניך מספר אופציות לעריכת הרצאות מרתקות לעובדים :

ערב צוות  – אינטליגנציה רגשית
סדנת אינטליגנציה הרגשית אצל מנהלים תקדם תקשורת אישית טובה יותר בעובדה וגם תעזור בניהול הרגשות של המנהלים בינם לבין עצמם.
 
הנושאים : תקשורת הבין אישית. אינטליגנציה חברתית, אמפטיה, הקשר בין אנרגיה להצלחה, רגשות נשים וגברים, עבודת צוות ואינטליגנציה רגשית. אינטליגנציות מרובות. שפת גוף ואינטליגנציה.
 
ערב צוות  – גישור
סדנת גישור בו נקנה הבנה למושג "מגשר" יכולה לעזור למנהלים להתמודד עם קונפליקטים בינם לבין הממונים עליהם או בינם לבין העובדים.
 
הנושאים : ניהול קונפליקטים, תפקיד המגשר, יתרונות הגישור, שלבי הגישור, מושג ההוגנות במו"מ, העברת מסרים במו"מ, יצירת אופציות ופתרון משותף.
 
ערב צוות – העצמה
העובדים והמנהלים צריכים להרגיש שתומכים בהם, משקיעים בהם, סדנת העצמה היא אחת מהדרכים להעביר את המסר.
 
הנושאים : ההבדל בין מנהיג למנהל, העצמת עובדים, מנטור אישי, אסרטיביות בעבודה כמנוף להתפתחות, חשיבה יצירתית ואינטואיציה, שיפור זיכרון, ניהול זמן נכון, הצגה עצמית. אמונות וגישות המקדמות הצלחה או כישלון, ניהול משוב נכון.
 
ערב צוות  – ניהול זמן
סדנת ניהול זמן תעזור למנהלים שלא מנהלים נכון את הזמן ופשוט מבזבזים זמן.
 
הנושאים : ניהול זמן על פי סדרי עדיפויות, ההבחנה בין חשוב לדחוף, איתור בזבוז זמן אישי, ניהול יומן. חוק פרטו.
 
ערב צוות – פיתוח קריירה
כיום מנהל טוב נחשב לכזה שיודע כיצד להיות "מאמן אישי" לעובדים שלו.
 
הנושאים : המנהל כמפתח קריירה של העובדים, הבדלים בין מגדרים, תיאוריות של הנעה, הצגה עצמית, תדמית אישית.
 
ערב צוות - פיתוח מצוינות
סדנת פיתוח מצוינות תקנה תתרום לפיתוח מצוינות אצל המנהלים הן בתפקודם מול העובדים והן בפיתוח האישי.
 
הנושאים : ההומור ככלי למצוינות, הקשר בין מצוינות להתלהבות, חשיבות הזיכרון, פיתוח מנהיגות, מנהיגות וכריזמה ככלי למצוינות אישית, התמודדות עם שינויים, קביעת יעדים אישיים, תפקיד הדמיון בחיי היום יום. מנהיגים "שעשו את זה בגדול".
 
סדנת עבודת צוות
סדנת עבודת צוות תיערך לאחר למידה על המחלקה, האגף, החטיבה. מטרתה לערוך שינוי בתקשורת הבין אישית ועד לקבלת החלטות לגבי נורמות התנהגות בעבודה. העובדים/ות יחוו את חשיבות "הסינרגיה" והלכידות בצוות. הסדנה יכולה להימשך על פני מספר שעות ומספר מפגשים.
 
הנושאים : נלמד כיצד הופכים קבוצת עבודה לצוות, חשיבות התקשורת בצוות, מודל ששת הכובעים, מתן משוב. הלחץ הקבוצתי והשפעתו על הקבוצה, שלבים בעבודת צוות, למה זה טוב שיש קונפליקטים ואיפה זה מתחיל להיות רע, מתן משוב חיובי, חשיבות עבודת צוותים שמגיעים לתוצאות מדהימות. 
 
לקבלת רעיונות עבור ערב צוות למנהלים ניתן ליצור עמנו קשר באמצעים הבאים :
טלפון במשרד 03-5590868 או ישירות לנייד 050-5711160 עד 22:00 בלילה. 
 

ערב צוות למנהלים ומהות האושר
 
שני מנהלים היו צריכים להגיע לסין. האחד הוזמן לסין על ידי חברת "הייאר" שהיא מותג בסין בתחום האלקטרוניקה, הדבר תואם כבר מספר חודשים מראש, הוא קיבל כרטיס למחלקה ראשונה עם כל הפינוקים, האוכל הטוב ביותר, השירות, מקום הישיבה, לבסוף הוא נתן תשר גדול לכל דייל/ת.
 
המנהל השני הוא בעל חברה קטנה בישראל שמנסה זה שנה לסגור עסקה עם חברת הענק "שונשה" העוסקת ברכיבי שליטה ובקרה. במייל שהועבר המנהל התבקש להגיע בדחיפות לסין כדי לסגור את העסקה.
 
כיוון שלא נשארו כרטיסים לטיסה הוא מנסה למצוא כל דרך לבסוף אחרי שהפעיל קשרים מובטח לו מקום בשירותים של המטוס. וכך שניהם לבסוף נוחתים בשאנג- חאי בסין. 
 
מי לדעתכם יהיה המאושר מביניהם? צדקתם המנהל שהיה בשירותים הוא המאושר מבין השניים.
 
הסיבה נעוצה בעובדה שדווקא כאשר ישנם קשיים בדרך ואנו מצליחים להתגבר עליהם הסיפוק רב יותר והאושר גדול יותר.
 
ערב צוות לצד סדנאות גיבוש, הרצאות, הופעות, שאנו מעמידים לרשותכם תפקידם להעצים את העובדים והמנהלים, להקנות להם ידע חדש, לגבש בדגש על חוויה מויי כיף...
 


1.המאמר נכתב בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד. יש להתייחס אליו כאילו נכתב גם בלשון נקבה
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
יום גיבוש לעובדים- workers DAY party
מנהל/ת רווחה ומשאבי אנוש! הפקת יום גיבוש כיף לעובדים מצריכה בחירת פעילות מחברת ושוברת שגרה, שתשמח ותפנק. לפניך מבחר רעיונות אופטימליים לבחירת הופעה, הרצאה, סדנא, אטרקציה, הפעלה, שיותאמו לקונספט האירוע ולאופי העובדים והמנהלים..
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.