אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

בחודש תמוז בשנת תשע"ב הוצע למכירה פומבית כרך של התלמוד הבבלי והתלמוד הירושלמי עם הגהות בכתב ידו של הגאון מוילנא בחצי מיליון דולר. הסיבה למחיר הגבוה הייתה בגלל ההגהות בכתב ידו המקורי של הגאון מוילנא. אבל כיצד ניתן לדעת שזהו כתב יד מקורי וודאי תשאלו ? ישנם גרפולוגים שההתמחות שלהם הוא לבדוק האם כתב יד הינו מזויף או מקורי. במקרה כזה ניתן לבדוק בצורה כימית את הזמן שבו הספר נכתב. הזמנת גרפולוג לציבור החרדי בזמן שמחה או להעשרה יוכל לתת תובנות מעמיקות על חשיבותו של כתב היד הבנת נפשו של האדם.
 
חשיבותו של כתב היד
הרבי נחמן מברסלב ציין כבר לפני כמאתיים שנה כי " על ידי כתב היד יכול צדיק לראות נפשו של האדם" (ליקוטי מוהר"ן קע"ג). לכל אחד/ת כתב יד שונה וייחודי. חסידות גור מוכרת באורך החיים הקפדני שבה היא מתנהלת ובכל זאת אם תיקחו כתב יד של חמישה אחים מאותה חסידות ותביאו אותו לגרפולוג הוא יוכל להדגים לכם איך כל כתב שונה במעט או בהרבה למרות שכולם התחנכו באותו "בית אב". על פי הגרפולוגיה כתב היד מתאר את הבבואה של האדם, את נפשו, את התנהגותו, את צרכיו, את מאבקו בין העולם הגשמי לעולם הרוחני. במקומות עבודה רבים בישראל משתמשים בגרפולוג בכדי לאתר את המועמד/ת הטובים ביותר. זוגות צעירים הרוצים להיכנס לקהילות חדשות נשלחים לערוך אבחון גרפולוגי להתאמה לחיי הקהילה.
 
"חתימה טובה"
עריכת הרצאה בישיבה צריכה להתקיים בגובה העיניים ובשפה נקייה לאברכים ולציבור בכללותו. הנושאים יבחרו עם רב הישיבה או מי מטעמו. במידה ובאותו חודש ישנם מספר רב של חתונות אפשר שחלק מההרצאה תוקדש לנושא החתימות. "הכתובה" היא שטר שבו הרי שני העדים חותמים כולל החתן והחתימה מעידה על הרושם הראשוני שהאדם רוצה לעשות בעת שהוא עוזב את הדף.
 
"הטוב והמיטיב"
לאמירת ברכות יש תפקיד חשוב למצוות שבין אדם לחברו ובין אדם למקום. בסדנה הקבוצה תכתוב ברכות ולאחר קריאתם ניתן יהיה לעבור לפירוש האותיות בראי של הגרפולוגיה.
 
"הטיש הגדול"
הרבה מאוד חילונים מתקרבים לציבור הדתי דרך הטיש והאמת כולם יוצאים נשכרים מכך. טיש בחסידות שומרי אמונים, או בהיכל הטישים בקריית ויזניץ בבני ברק הינה אטרקציה יוצאת דופן למי שלא מכיר אורח חיים זה. הגרפולוגיה יכולה לחבר, להחכים ולתת בינה נוספת על טיבו של האדם. אם מזמינים סדנה או הרצאה עם גרפולוג לציבור חרדי יעזור מאוד באם יהיה גם שולחן לכתוב (אם כי הדבר אינו חובה). אז אם אתם רוצים לדעת האם כתב ידו של הזמר מרדכי בן דוד יכול להשתנות עקב הצלחה?  האם חזרתו של אריה דרעי לראשות ש"ס תתבטא בכתב יד הזמינו הרצאה בגרפולוגיה.
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
יום גיבוש לעובדים- workers DAY party
מנהל/ת רווחה ומשאבי אנוש! הפקת יום גיבוש כיף לעובדים מצריכה בחירת פעילות מחברת ושוברת שגרה, שתשמח ותפנק. לפניך מבחר רעיונות אופטימליים לבחירת הופעה, הרצאה, סדנא, אטרקציה, הפעלה, שיותאמו לקונספט האירוע ולאופי העובדים והמנהלים..
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.