אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

אתה שמאלני או ימני ?
דרך כתב היד אפשר לדעת מי אוהב "לכבוש שטח", אצל מי יש סימנים לוותרנות, מי בעל עקרונות  בכתב, מי מתנתק מהסביבה, ומי תפור עליו להיות הפוליטיקאי הבא בבית היהודי / המפד"ל .. לפני בחירות מכל סוג שהוא שואלים את הגרפולוג האם ליד הכתובת יש משמעות באבחון הגרפולוגי. התשובה היא כן. אדם שכותב ביד שמאל מקבל "הנחה" של כ-15 מעלות.
 
למי מתאימה הסדנה
גרפולוג למגזר הדתי לאומי צריך להתאים את עצמו לכל סוג של אוכלוסיה. בין אם מדובר בבני ישיבת הסדר הרהמור ועד ישיבת עתניאל, בין אם מדובר בבנות שירות ואולפנה דרך פעילות קהילתית וחוגי בית. גם אם אתם חובשי כיפות סרוגות או שחורות חרדנלקים או קיבוצניקים, ניתן להתאים את ההפעלה והתכנים בהתאם לצרכים ולציפיות.
 
על גרפולוגיה והציונות הדתית
הרב אברהם יצחק הכהן קוק נחשב לאחד האבות המרכזים של הציונות הדתית. מרכז הרב שהוקם בקיץ תרפ"ג שם על דגלו בין היתר את חידוש השפה העברית. עברו שנים ואותה השפה העברית שאליעזר בן יהודה היה ממחדשיה הפכה לכלי כתיבה שמחבר בין כל העדות בישראל. היום גרפולוג יכולים לדעת על אופיו ואישיותו של הכותב/ת דרך כתב ידו.
 
הגרפולוגיה ככלי מחבר
סיפור ידוע הוא שבשנת 1913 הרב יצחק הכהן קוק האב ערך גיחה ביחד עם מספר רבנים נוספים אל הישובים החדשים בכדי לקרב ולחבר את החלוצים לדת, באחד הלילות כך מסופר הוא אף התחפש לחלוץ. כתב היד נועד לחבר ולכן חלק מהפעילות הגרפולוגית היא לכתוב ברכות ואיחולים אם ליום הולדת, ליום נישואין, לשנה טובה ולאחר מכן יתקבל פירוש גרפולוגי לכל האותיות והמילים.
 
כשהגרפולוג מזמן
פעילות גרפולוגית משעשעת יכולה להתמקד במספר תחומים, בעבודה, בזוגיות, בהעצמה, בחיי הקהילה וכמעט בכל נושא שרק תחפצו. אחד מההפעלות היא על הלוח. נעלה את הנועזים והנועזות לחתום, לשרבט ולצייר ולתת את הפירוש הגרפולוגי "לשריטות" שיתגלו.
 
ההומור יזרום כיין והחוויה תגדל פי שתיים
אפשר להכניס להופעה גם ציורים מאתגרים החל מאיזה חפץ הייתם זורקים מהבית (לא כולל את האישה, הבעל או הילדים) ועד לציורי מלפפונים. גרפולוג למגזר הדתי הוא פתרון מעולה לאירועים קטנים וגדולים כאחד. בואו תנסו...
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
סדנת הומור לעובדים ומנהלים ! הלקוחות יצאו עם חיוך על הפנים
אחד הכלים הכי חזקים היום לקבלת שת"פ בצוות ומלקוחות עוברת דרך סדנת הומור לעובדים ומנהלים ! ברגע שתשלבו הומור בשיחות שלכם ובפגישות שלכם -הם יהיו יותר נעימות כפיות גם לכם וגם לצד השני, שת"פ יגדל והתקשורת ביניכם תהיה מהנה ומוצלחת יותר. מה מיוחד בסדנה זו ? מעביר את הסדנה סטנדאפיסט ותסריטאי קומי המשלב בסדנה קטעי סטנד-אפ מתוך הופעות מקצועיות -כך שצחוק והנאה מובטחים לכם ובנוסף הכלים המעוברים בסדנה מגיעים ממקור ראשון ומניסיון של 15 שנה בהופעות סטנד-אפ על במה ברחבי הארץ, תכניות טלוויזיה ואירועים פרטיים. סוג האירוע- סדנה מגבשת המתאימה לתחום המכירות והשירות, פיתוח צוותים, כנסים עסקים, ימי כיף לעובדים, טקסי עובד מצטיין, מסיבות פרידה. קהל יעד – עובדים מכלל שכבות הארגון וותיקים וחדשים, מנהלים בכירים ועד עובדי היצור. מטרות הסדנא – קבלת כלים בסיסיים איך לשלב הומור בתקשורת מול: עובדים, מנהלים, לקוחות ואפילו החמות האישה והילדים בשיחות, פגישות כנסים, ישיבות. במקום העבודה ומחוצה.
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.