אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

כשהגרפולוג קופץ לגבוה
פליקס באומגרטנר קפץ מגובה של שלושים ותשע ק"מ תוך כדי שהוא שובר את מהירות הקול ואת שיא העולם בקפיצה חופשית. בני נוער מכל העולם ראו את הקפיצה בשידור ישיר. פעילות עם גרפולוג לבני נוער יכולה להיערך בכל מקום בארץ מאילת ועד קריית שמונה. התכנים לפעילות יכולים להשתנות מקבוצה אחת לשנייה בהתאם לסוג הקבוצה והציפיות שלכם כהורים, מורים וכנציגי וועד ההורים.
 
על התמכרות לגרפולוגיה
בסקר שנערך במכון קרולינסקה שבשוודיה נמצא כי 11.8 אחוזים מבני נוער בישראל מכורים לאינטרנט. ידוע שבני נוער בגיל ההתבגרות סקרנים לגבי עצמם כך שהרצאות בגרפולוגיה על כתב היד הופכות להיות אטרקציה מבוקשת. נמצא גם כי ישנם שינויים משמעותיים בכתב היד של בני נוער החל מגיל 12 הכוללים : פרצי לחץ פתאומיים, הגזמות או קיפוחים של האותיות, ציר אותיות תנודי, גדמים, בסיס שורה תנודי ועוד..
 
פעילות לבני נוער בבתי ספר
לכל בית ספר יש את סל התרבות שלו. ניתן להזמין הרצאה משעשעת על רזי כתב היד. אם מדובר על בני נוער בגילאים 16-18 ניתן לאתגר אותם בפירוש החתימות שלהם, ללמד אותם כיצד מסתתרים היצרים בכתב היד, מי הכי לא אוהב שאומרים לו מה לעשות, ומי מטפחת את כתב היד כמו "בר רפאלי".
 
פעילת לבני נוער ביום המשפחה
עוד דרך נהדרת שבה ניתן לערוך הפעלה עם גרפולוג לבני נוער הוא ביום המשפחה. הגרפולוג יכול להנחות את ההורים לכתוב ברכות ואיחולים ולאחר מכן לרתק במשמעות הפירוש הגרפולוגי.
 
פעילות לבני נוער כחלק מגיבוש
אם מדובר על שכבת ז-ח-ט לעיתים יש צורך לערוך פעילות גיבוש במיוחד במיוחד כשמצטרפים תלמידים/ות חדשים/ות. פעילות עם גרפולוג לבני נוער יכולה להיות מהנה ומגבשת כשדרך משימות של ציורים וכתיבה ניתן יהיה לגרום להם להכיר האחד את השני בצורה טובה יותר. כמנחה קבוצות אני מוסיף גם משחקי תקשורת והכרות, הפעלות מעולם היוגה צחוק ואפילו נותן טיפים משעשעים בשפת גוף שבין בחור לבחורה.
 
גרפולוג עם רקע חינוכי
מידי פעם אני מוזמן להרצות לבני נוער על נזקי עישון כמדריך מטעם האגודה למלחמה בסרטן. הפידבקים שאני מקבל נובעים מכך שחשוב לי להעביר את הדברים בצורה חווייתית וכיפית עם הרבה הומור ואנרגיה תוך שאני משלב חוויות אישיות, ודוגמאות מתכנים שונים.
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.