אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

כשהגרפולוג קופץ לגבוה
פליקס באומגרטנר קפץ מגובה של שלושים ותשע ק"מ תוך כדי שהוא שובר את מהירות הקול ואת שיא העולם בקפיצה חופשית. בני נוער מכל העולם ראו את הקפיצה בשידור ישיר. פעילות עם גרפולוג לבני נוער יכולה להיערך בכל מקום בארץ מאילת ועד קריית שמונה. התכנים לפעילות יכולים להשתנות מקבוצה אחת לשנייה בהתאם לסוג הקבוצה והציפיות שלכם כהורים, מורים וכנציגי וועד ההורים.
 
על התמכרות לגרפולוגיה
בסקר שנערך במכון קרולינסקה שבשוודיה נמצא כי 11.8 אחוזים מבני נוער בישראל מכורים לאינטרנט. ידוע שבני נוער בגיל ההתבגרות סקרנים לגבי עצמם כך שהרצאות בגרפולוגיה על כתב היד הופכות להיות אטרקציה מבוקשת. נמצא גם כי ישנם שינויים משמעותיים בכתב היד של בני נוער החל מגיל 12 הכוללים : פרצי לחץ פתאומיים, הגזמות או קיפוחים של האותיות, ציר אותיות תנודי, גדמים, בסיס שורה תנודי ועוד..
 
פעילות לבני נוער בבתי ספר
לכל בית ספר יש את סל התרבות שלו. ניתן להזמין הרצאה משעשעת על רזי כתב היד. אם מדובר על בני נוער בגילאים 16-18 ניתן לאתגר אותם בפירוש החתימות שלהם, ללמד אותם כיצד מסתתרים היצרים בכתב היד, מי הכי לא אוהב שאומרים לו מה לעשות, ומי מטפחת את כתב היד כמו "בר רפאלי".
 
פעילת לבני נוער ביום המשפחה
עוד דרך נהדרת שבה ניתן לערוך הפעלה עם גרפולוג לבני נוער הוא ביום המשפחה. הגרפולוג יכול להנחות את ההורים לכתוב ברכות ואיחולים ולאחר מכן לרתק במשמעות הפירוש הגרפולוגי.
 
פעילות לבני נוער כחלק מגיבוש
אם מדובר על שכבת ז-ח-ט לעיתים יש צורך לערוך פעילות גיבוש במיוחד במיוחד כשמצטרפים תלמידים/ות חדשים/ות. פעילות עם גרפולוג לבני נוער יכולה להיות מהנה ומגבשת כשדרך משימות של ציורים וכתיבה ניתן יהיה לגרום להם להכיר האחד את השני בצורה טובה יותר. כמנחה קבוצות אני מוסיף גם משחקי תקשורת והכרות, הפעלות מעולם היוגה צחוק ואפילו נותן טיפים משעשעים בשפת גוף שבין בחור לבחורה.
 
גרפולוג עם רקע חינוכי
מידי פעם אני מוזמן להרצות לבני נוער על נזקי עישון כמדריך מטעם האגודה למלחמה בסרטן. הפידבקים שאני מקבל נובעים מכך שחשוב לי להעביר את הדברים בצורה חווייתית וכיפית עם הרבה הומור ואנרגיה תוך שאני משלב חוויות אישיות, ודוגמאות מתכנים שונים.
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
ערבי גיבוש / ערב גיבוש - פעילות משחררת מחברת ומצחיקה מאוד
ערבי גיבוש לצוות, לקבוצות, לחברות. רעיונות, הרצאות, סדנאות, אטרקציות, הופעות, 050-5711160 יובל בן בסט. משחק אלתור, גרפולוג לערב גיבוש, מפעיל סדנת צחוק, שפת גוף בזוגיות, תיפוף, אימפרוביזציה ויצירתיות, משחקי חברה, פיתוח עבודת צוות, תחרויות, פעילויות. אין כמו ערבי גיבוש לקבוצות להדגיש את החזון המטרות והיעדים (בקצרה) לצד ערב שכולו חוויה וכיף לעובדות ולעובדים. כאשר החזון הוא למען מטרה נעלה, כזה שיכול לעזור לאנשים אחרים, ההתגייסות של הצוות וההשקעה הפיזית והנפשית שהם יסכימו להשקיע תהיה רבה לאין ערך מתוספת משכורת. ערב חברתי לעובדים יכול לקדם את המוטיבציה מול ראש הצוות. כאשר העובדים/ות יראו וירגישו עד כמה המנהל/ת עשו הכל כדי שהאירוע יהיה מוצלח. הזמנת הרצאה או סדנה בנושא מוטיבציה יכולה להתאים במיוחד אם יש סקרנות בקרב העובדים/ות לתחום זה. יש לשקול ולהתייעץ אם זה באמת התוכן המתאים עבור ערב גיבוש, כי בסוף המטרה היא החוויה, השחרור, הכיף, הצחוק, "ותחושת הביחד".
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.