אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
ארגון יום גיבוש בפועל
ארגון יום גיבוש בירושלים בחיפה או בתל אביב יכול להיות מאוד פשוט במיוחד כשיש קבוצה קטנה של עובדים ואפילו אם מדובר על צוות גדול. הפקת יום גיבוש בפועל מצריכה בחירת מקום, פעילות גיבוש ותפריט עשיר שיענה על הציפיות של העובדים/ות ועל הצרכים של המנהלים/ות. ההבדל שיכול להפוך את ההפקה למאתגרת יותר נעוץ במספר העובדים. ככול שהכמות העובדים/ות יותר גדולה כך צריך למצוא יותר פתרונות הן ברמת השינוע ועד מציאת מקומות לינה.
 
יום גיבוש בירושלים
כיוון שהעיר מציע מגוון רחב כל כך של אטרקציות חשוב להתמקד באותם הפעלות שישיגו את התוצאות הטובות ביותר למטרות יום הגיבוש, באותם אטרקציות שבאמת יגרמו להנאה ולשיתוף פעולה. כדי לגרום לעובדים לשתף פעולה צריך לתת להם תחושה שהם נמצאים במקום שעושה משהו חשוב וגדול יותר מהם. אם במהלך יום גיבוש תיערך סדנה או טיול שבה הם יוכלו להשתמש בכישורים הייחודים שלהם ובידע שלהם הדבר יביא לסיפוק רב.
 
יום גיבוש בפארק לקבוצות קטנות בירושלים
אחת מפנינות החמד שיש בירושלים הוא פארק סן סימון הנמצא בשדרות רחוב שי עגנון. המקום מוקף בעצים כך שניתן לערוך פעילות גיבוש בצל. ניתן לערוך הפעלות שונות ומגוונות החל מעבודת צוות דרך תקשורת בין אישית ועד סדנאות כיף כגון יוגה צחוק או גרפולוגיה. אופציה נוספת היא לארגן ביקור בכנסת ולאחריו לארוך סדנת שחרור מלחץ ושחיקה "בגן הורדים". שתי מסעדות שבהן נערכות לא מעט ימי גיבוש הן "מסעדת לגוטה" ברחוב בית לחם 34 ומסעדת "אהבת הים" ברחוב בן צבי 11.
 
יום גיבוש בירושלים לדוברי אנגלית
אפשר להתחיל יום גיבוש לעובדים בירושלים בארוחת בוקר בבית מלון יד השמונה שהוקם על ידי עולים מפינלנד. אפשר להזמין טיול ג'יפים או רנג'רים מגבעת יערים ולנסוע ולראות את האנדרטה שנבנתה לבנין התאומים בארצות הברית. באבו גוש כדאי לבקר במנזר הבנדיקטיני שם גם תמצאו מבחר מסעדות שהפכו לשם דבר כמו המסעדה הלבנונית בכניסה לישוב. ליד מעלה החמישה ניתן להגיע למסעדת אלוויס הידועה עם עשרות תמונות והפסל של אלוויס שיחכה לעובדים/ות. פארק עין ורד הוא מקום מצוין לערוך סדנאות לפיתוח צוות (הכניסה בתשלום). בית קפה הסטף עם הנוף המרהיב הוא עוד מקום פסטורלי המשקיף על עין כרם. לאחריו ניתן לערוך טיול בעין כרם עצמה ולראות את מעיין מרים, המינרט, כנסית הביקור, הבית של ראש הכפר ועוד.
 
יום גיבוש בחורף בירושלים
שוק מחנה יהודה מהווה אטרקציה מצוינת לטיול מיוחד במיוחד בתקופת החורף כיוון שהמקום מקורה. המקום אטרקטיבי גם בגלל שמיקומו שזור עם סיפור חייה של משפחת בנאי (רחוב אליהו יעקב בנאי). בתחילת דרכו של השוק קנו יוצאי אירן שטח של שני רחובות התפוח והאגס. בין דוחן החלבה, הבשר, הפירות והפיצוחים, בין רחובות האגוז והשזיף תוכלו למצוא מסעדות קטנות ומתוקות עם אוכל ביתי ועדתי כמו החצ‘אפוריה, איצ'קדנה, מסעדת רחמו עם סיפורה המרתק ועוד.
 
יום גיבוש ומנהיגות בירושלים
אפשר להעביר מסר מאוד חזק בתחום המנהיגות כמעט בכל מקום בירושלים. בהר הרצל נקברו נשיאים, ראשי ממשלה וכמובן הרצל עצמו. למי שעוד לא היה מובטחת חוויה מאוד מרגשת. עיר דוד מספקת הצצה לקבלת החלטות במלכות דוד ואחריה. העיר העתיקה, ניצחון מלחמת ששת הימים, פשוט אין סוף לאפשריות. ניתן לסיים את הסיור בסדנת מנהיגות המדגימה את טווח המנהיגות המלא.
 
סדנאות והרצאות לעובדים בירושלים
בחירת סדנה או הרצאה מוצלחת יכולה לגרום להנאה, אתגר אינטלקטואלי ולחוויה בלתי נשכחת ומצד שני היא יכולה לחזק קשרים חברתיים, מנהיגות ומצוינות. לפניכם מספר רעיונות להפעלות ביום כיף וגיבוש.
 
א.סדנת עבודת צוות – משחקים ומשימות שמעודדים שיתוף פעולה בין חברי הצוות.
 
ב.תקשורת בין אישית – פעילות לעידוד הכרות בין עובדים למנהלים עם תקשורת פתוחה.
 
ג.יוגה צחוק – המתכון האולטימטיבי כדי להרגיש טוב ולהתמודד עם הקשיים בחיי היום יום.
 
ד.גרפולוגיה – כתיבת איחולים ופירוש האותיות, אבחון חתימות, משחקי פיתוח מצוינות
 
ה.שפת גוף – לחיצות ידיים, משחקי אמת ושקר, תדמית, רושם ראשוני, אומנות הפיתוי.
 
ו.אימפרוביזציה – משחקי תפקידים שבהם העובדים/ות יתנסו במגוון סיטואציות משעשעות.
 
ז.לחץ ושחיקה – הדרכים שבהם ניתן להשתחרר בעבודה, גברים מול נשים בתפיסת לחץ.
 
ח.הומור – חשיבות של ההומור בחיים, סיפורים עסיסיים ובדיחות.
 
ט.שיפור זיכרון – למה הזיכרון צריך לעבוד עשרים וחמש שעות ביממה.
 
י.שילוב משודרג - שלושה תכנים על פי בחירתכם שאותם נשלב בסדנה ייחודית לצוותים.
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
ערבי גיבוש / ערב גיבוש - פעילות משחררת מחברת ומצחיקה מאוד
ערבי גיבוש לצוות, לקבוצות, לחברות. רעיונות, הרצאות, סדנאות, אטרקציות, הופעות, 050-5711160 יובל בן בסט. משחק אלתור, גרפולוג לערב גיבוש, מפעיל סדנת צחוק, שפת גוף בזוגיות, תיפוף, אימפרוביזציה ויצירתיות, משחקי חברה, פיתוח עבודת צוות, תחרויות, פעילויות.
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.