אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
 
ימי גיבוש בירושלים
 
ארגון יום גיבוש בירושלים
ארגון יום גיבוש בירושלים עבור קבוצה קטנה של עובדים, צוות גדול ניתן לעשות בהפקה עצמית במיוחד אם יש בחברה ירושלמי/ת חובבי היסטורית העיר. אבל הפקת יום גיבוש כשמדובר על עשרות או מאות עובדים מצריכה בפועל הסעות, בחירת מקום גדול, פעילות גיבוש משולבת, תפריט עשיר שיענה על הציפיות של העובדים/ות ועל הצרכים של המנהלים/ות. ככול שכמות העובדים/ות יותר גדולה כך צריך למצוא יותר פתרונות הן ברמת השינוע ועד מציאת מקומות לינה.
 
 
ימי גיבוש בירושלים עם טאץ' היסטורי
ממשכנות השאננים, ימין משה, המושבה הגרמנית, ממילא, העיר האתיקה ועד הכנסת יש כל כך הרבה סיפורי השראה שהעיר יכולה להעניק לעובדים. כיוון שיש מגוון רחב כל כך של אטרקציות חשוב לבחור פעילות שתשיגו את התוצאות הטובות ביותר למטרות יום הגיבוש, להתמקד באותם אטרקציות שבאמת יגרמו להנאה, לחיבור ולשיתוף פעולה. כדי לצקת העצמה ביום כיף  ניתן לבחור סדנה או טיול שבה הם יוכלו להשתמש בכישורים הייחודים שלהם ושיבואו לידי ביטוי ובכך הדבר יביא לסיפוק רב.
 
 
 
 
 
יום גיבוש בירושלים לדוברי אנגלית
 
אפשר להתחיל יום גיבוש לעובדים בירושלים בארוחת בוקר בבית מלון יד השמונה שהוקם על ידי עולים מפינלנד. אפשר להזמין טיול ג'יפים או רנג'רים מגבעת יערים ולנסוע ולראות את האנדרטה שנבנתה לבנין התאומים בארצות הברית. באבו גוש כדאי לבקר במנזר הבנדיקטיני שם גם תמצאו מבחר מסעדות שהפכו לשם דבר כמו המסעדה הלבנונית בכניסה לישוב. ליד מעלה החמישה ניתן להגיע למסעדת אלוויס הידועה עם עשרות תמונות והפסל של אלוויס שיחכה לעובדים/ות. פארק עין ורד הוא מקום מצוין לערוך סדנאות לפיתוח צוות (הכניסה בתשלום). בית קפה הסטף עם הנוף המרהיב הוא עוד מקום פסטורלי המשקיף על עין כרם. לאחריו ניתן לערוך טיול בעין כרם עצמה ולראות את מעיין מרים, המינרט, כנסית הביקור, הבית של ראש הכפר ועוד.
 
 
 
יום גיבוש בקיץ ובחורף בירושלים
אקווריום ישראל הפך להיות אטרקציה בקרב קבוצות עובדים. להנגיש את מה שקורה מתחת לים בירושלים. כיוון שהמקום סגור זה פתרון מעולה לענות החורף. אופציה נוספת זהו שוק מחנה יהודה המהווה אטרקציה מצוינת לטיול מיוחד במיוחד בתקופת החורף כיוון שהמקום מקורה. המקום אטרקטיבי גם בגלל שמיקומו שזור עם סיפור חייה של משפחת בנאי (רחוב אליהו יעקב בנאי). בתחילת דרכו של השוק קנו יוצאי אירן שטח של שני רחובות התפוח והאגס. בין דוחן החלבה, הבשר, הפירות והפיצוחים, בין רחובות האגוז והשזיף תוכלו למצוא מסעדות קטנות ומתוקות עם אוכל ביתי ועדתי כמו החצ‘אפוריה, איצ'קדנה, מסעדת רחמו עם סיפורה המרתק ועוד.
 
פעילות גיבוש בגן הוורדים
 
יום גיבוש ומנהיגות בירושלים
אפשר להעביר מסר מאוד חזק בתחום המנהיגות כמעט בכל מקום בירושלים. בהר הרצל נקברו נשיאים, ראשי ממשלה וכמובן הרצל עצמו. למי שעוד לא היה מובטחת חוויה מאוד מרגשת. עיר דוד מספקת הצצה לקבלת החלטות במלכות דוד ואחריה. העיר העתיקה, ניצחון מלחמת ששת הימים, פשוט אין סוף לאפשריות. ניתן לסיים את הסיור בסדנת מנהיגות המדגימה את טווח המנהיגות המלא.
 
 
לקבל השראה על מנהיגות מעולם החיות בירושלים
א.גן החיות התנכי הוא אחת המקומות המיוחדים בגלל החיות שמסמנות את העולם שהיה פה בתקופת התנ"ך. מעבר לסיור מפתיע שאפשר לבקש להתמקד במקום של המנהיג בין החיות, יש בו גם חדר הרצאות שניתן בסיום הסיור לעשות סדנת עבודת צוות / סדנת מנהיגות/ הרצאה או הופעה לעובדים/ות בתאום מראש. 
 
 
סדנאות ODT בגן סאקר בירושלים
לאורך שנים גן סאקר היה מקום של חגיגות המימונה אבל בחורף ובימים מוצלים ניתן ללעשות שם גם סדנת ODT לעובדים/ות. סדנאות גיבוש בעבודת צוות, תקשורת בין אישית, תחרות למיליון ועוד. 
 
 
 
יום גיבוש בפארק לקבוצות קטנות בירושלים
אחת מפנינות החמד שיש בירושלים הוא פארק סן סימון הנמצא בשדרות רחוב שי עגנון. המקום מוקף בעצים כך שניתן לערוך פעילות גיבוש בצל. ניתן לערוך הפעלות שונות ומגוונות החל מעבודת צוות דרך תקשורת בין אישית ועד סדנאות כיף כגון יוגה צחוק או גרפולוגיה. אופציה נוספת היא לארגן ביקור בכנסת ולאחריו לארוך סדנת שחרור מלחץ ושחיקה "בגן הורדים". שתי מסעדות שבהן נערכות לא מעט ימי גיבוש הן "מסעדת לגוטה" ברחוב בית לחם 34 ומסעדת "אהבת הים" ברחוב בן צבי 11. מרכז ציפורי יכול להיות מקום מושלם לעשיית סדנאות ODT ופעילות בתוך חדרי הרצאות. 
 
 
עבודת צוות  לעובדים בירושלים
 
סדנאות - הרצאות - הופעות לעובדים בירושלים
בחירת סדנה או הרצאה מוצלחת יכולה לגרום להנאה, אתגר אינטלקטואלי ולחוויה בלתי נשכחת ומצד שני היא יכולה לחזק קשרים חברתיים, מנהיגות ומצוינות. לפניכם מספר רעיונות להפעלות ביום כיף וגיבוש.
 
א.סדנת עבודת צוות בירושלים– משחקים ומשימות שמעודדים שיתוף פעולה בין חברי הצוות.
 
ב.סדנאות תקשורת בין אישית – פעילות לעידוד הכרות בין עובדים למנהלים עם תקשורת פתוחה.
 
ג.סדנת יוגה צחוק בירושלים – המתכון האולטימטיבי כדי להרגיש טוב ולהתמודד עם הקשיים בחיי היום יום.
 
ד.מופע ליום גיבוש בירושלים בגרפולוגיה – כתיבת איחולים ופירוש האותיות, אבחון חתימות, משחקי פיתוח מצוינות
 
ה.הרצאה שפת גוף בירושלים – לחיצות ידיים, משחקי אמת ושקר, תדמית, רושם ראשוני, אומנות הפיתוי.
 
ו.פעילות לעובדים באימפרוביזציה – משחקי תפקידים שבהם העובדים/ות יתנסו במגוון סיטואציות משעשעות.
 
ז.הרצאות על לחץ ושחיקה – הדרכים שבהם ניתן להשתחרר בעבודה, גברים מול נשים בתפיסת לחץ.
 
ח.הרצאות על חשיבות ההומור – חשיבות של ההומור בחיים, סיפורים עסיסיים ובדיחות.
 
ט.סדנה שיפור זיכרון בירושלים – למה הזיכרון צריך לעבוד עשרים וחמש שעות ביממה.
 
י.שילוב משודרג - שלושה תכנים על פי בחירתכם שאותם נשלב בסדנה ייחודית לצוותים.
 
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
יום גיבוש לעובדים- workers DAY party
מנהל/ת רווחה ומשאבי אנוש! הפקת יום גיבוש כיף לעובדים מצריכה בחירת פעילות מחברת ושוברת שגרה, שתשמח ותפנק. לפניך מבחר רעיונות אופטימליים לבחירת הופעה, הרצאה, סדנא, אטרקציה, הפעלה, שיותאמו לקונספט האירוע ולאופי העובדים והמנהלים. חדרי מילוט – אחת מהאטרקציות ליום גיבוש הוא חדר מילוט (אסקייפ רום) שבו העובדים/ות נכנסים לחדר שבו הם צריכים לפתור חידה כדי להימלט. החדר יבחר בהתאם לכמות צוות עובדים, נושא שמעניין אותם והמקום בהתאם לשאר הפעילות באזור. סיור / טיול לעובדים- אין כמו טיול ביום כיף בכדי לגבש צוות סביב חוויה מלהיבה משותפת ומשתפת! רק לאחר אפיון קבוצות עובדים/ות כדאי לבחור במסלול מתאים. טיול לעובדים "מיטבי/ות לכת" - יש לבחור טיול קמפינג שיעשה להם טוב בגוף ובנשמה, אפשר לשלב להם סדנת שטח ODT הישרדות ולאיזון אירוח במאהל בדואי אותנטי. טיול לעובדים/ות "מיטבי לסת" - ניתן לערוך טיול קצר ולעצור במרכז המבקרים, מוזיאונים ומרכזי תרבות שמסמלים את הסצ'נה בישוב. ניתן לבחור נושא לטיול סביב קונספט כמו: מנהיגות, אהבה, מוטיבציה, יצירתיות וחדשנות ולסיים במסעדת גורמה או בתחרות בישול. רכיבה ביום גיבוש - "הן היו אז רוכבות כך ממעל, על סוסי אגודת "השומר" אך כיום- הן רוכבות על הבעל וחמור זה כבר עסק אחר.." כך בשיר המפורסם של יורם גאון "איפה הן הבחורות ההן". אז הגיעו הזמן להחזיר "עטרה ליושנה" ולגבש דרך נסיעה על אופנים, סגווי, ג'יפים, רינג'רים, טרקטרונים, וכמובן רכיבה על סוסים, גמלים וחמורים. שיט ליום כיף – אחד מהטרנדים הוותיקים הוא שייט על יאכטה שבו יש כל הפינוקים האפשריים. מצד שני שיט קייקים יכול להכניס אדרנלין וגיבוש כשרוצים להתמקד בעבודת צוות משותפת או במנהיגות של שייט מפרשיות. אקסטרים ביום גיבוש – לאוהבי/ות אתגרים בטבע שרוצים להתנסות ולהתגרות בחוקי הטבע: טיפוס הרים, טיסה בכדור פורח, סקי בגלבוע, קפיצת בנג'י "על החיים ועל המוות", הישרדות בטבע לצוות שהאדרנלין זורם אצלו חופשי "בדם". תחרויות ליום גיבוש -המירוץ למיליון, הישרדות, מאסטר שף, פיינטבול שיכניסו "פלפל מקסיקני" ויקדמו שיתוף פעולה ועבודת צוות בין העובדים/ות. להזמנת פעילות ליום כיף לעובדים התקשרו: 03-5590868 נייד 0505711160 (עד 20:00 בלילה).
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.