אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
                     
הוטלה עלייך המשימה לערוך ערב צוות/ יום גיבוש/ כנס/ יום עיון ? ראשית בהצלחה.
לרשותך רעיונות ואטרקציות יחודיות הכוללת שילוב של אימפרוביזציה, גרפולוגיה, שפת הגוף, יוגה צחוק, משחקים והפעלות לגיבוש והנאה לכל מטרה.
 
סדנת אימפרוביזציה 
תחרויות בין עובדים דרך משחקי אסוציאציה, ג'יבריש, פנטומימה, משחק, הפעלות בחלל החדר, משחקי גיבוש כל אלה ועוד יהפכו את האירוע למצחיק, משחרר ומענג ביותר.  .


סדנת גרפולוגיה
נעלה את העובדים לחתום על הלוח ואז נפרש מי עושה הכי הרבה "רוח".
דרך כתיבה נבקש כי העובדים יברכו אחד את השני  ואנו את כתב ידם נפרש.
יצרים ודחפים ניתנים לזיהוי דרך אותיות ... במיוחד בחלק האזור התחתון....
ניתן לעובדים לצייר וכך נאבחן, מי בזוגיות הוא זה "שחופר".

סדנת גרפולוגיה מתאימה לערב חברה ולעובדים שמכירים יותר האחד את השני.

סדנת יוגה צחוק
סדנאות יוגה צחוק מדגישים את חשיבות הצחוק לבריאות, הגוף והנפש.
בסדנאות משולבים תרגלי צחוק, מעגלי צחוק, משחקים והפעלות, שכול תפקידם לגרום לצחוק להתפרץ החוצה, ודרך כך לגרום לצוות להתגבש תוך הסרת חסמים בין אישיים. 
סדנת יוגה צחוק יכולה לשחרר את העובדים מהמתחים ולתת להם כלים להתמודדות מול לחץ ושחיקה בעבודה ובחיים.

סדנת שפת הגוף
אפקטיביות של 90 השניות ברושם הראשוני חובה לדעת בפגישה עם לקוח או "בדייט".
על פי לחיצת היד נדע מה רמת האנרגיה ואיזה מסר הצד השני רוצה להעביר.
פלרטוט בין גברים לנשים דרך שפת הגוף.
עמידה מול קהל -  שיפור "המכירה האישית" והיכולת להעביר את המסר בצורה טובה.

הרצאה שפת גוף מצוינות לתחום שירות לקוחות, מכירות, ושיפור תקשורת בין אישית.

בניית קונספט 
לתכנון של האירוע יש ערך חשוב בהצלחה הסופית לכן כפי שנכתב במקורותינו "סוף מעשה במחשבה תחילה".
1.קביעת  תאריך - פתחו את לוח השנה ובמקביל גם את היומן האישי שלכם (במחשב/אייפון/אייפד) וקבעו שלושה תאריכים שיכולים להתאים. בידקו שהתאריכים לא נופלים על יום עמוס במיוחד בעבודה או על חג או אירוע של אחד מהעובדים.
2.פרסום יום האירוע - קבעו את התאריך בתאום עם המנהלים, העובדים והעובדות, ופרסמו אותו בישיבה הקרובה ועדכנו דרך המייל האישי של העובדים.
3.בירור התקציב - וודאו מה התקציב האופטימלי שיכול לעמוד לרשותכם. מי הם הספקים שהארגון עובד איתם וכיצד מתבצעים התשלומים מולם.
4. החלטה על קונספט - פתחו מסמך במחשב וכתבו מה הקריטריונים להצלחה של האירוע מבחינתכם ומה חשוב לכם (חיזוק הקשר בין העובדים, בין ראש הצוות לעובדים, בין ההנהלה לעובדים) לאחר מכן רשמו מה העובדים היו רוצים. אפשר גם לקחת מספר עובדים שאתם בקשר טוב איתם שיתנו לכם "כיוון".
5.הזמנת מקום - בהתאם למימון עבור האירוע ניתן לבחור בין אירוע בבית פרטי או בכותלי העבודה/ פארק ציבורי (חיסכון בעלות של מקום) לבין אירוע שיהיה בחוץ (מסעדה/ מועדון).
6.סגנון האוכל - גם יקבע בהתאם לסכום הכולל שעומד לרשותכם. ניתן לבקש מהעובדים להביא דבר מה לאכול ולשתות בכדי לחסוך בעלויות (אם מדובר בערב גיבוש).
7.תזכורת - שבוע לפני האירוע יש לערוך תזכורת לכלל העובדים דרך הרשת האינטרנטית בארגון.
8.משהו קטן וטוב - ביום האירוע סמסו את הכתובת המדוייקת כולל נקודת ציון. ניתן להביא למשרד שוקולד או סוכריות בשביל להתחיל את היום באווירה "חגיגית" יותר.


בחירת פעילות נכונה בהתאם לסוג הצוות

צוות חדש יש צורך ליצור סוג של הכרות שתשבור את "חומת הבישנות" במקרה כזה נוכל לעזור בקלות יחסית לגבש את העובדים, ניצור קירבה אנושית שהיא כל כך הכרחית בכל צוות ובמיוחד כזה שהוא חדש, נערוך פעילויות ומשחקים שיעזרו בהכרות הראשונית בין העובדים הוותיקים לעובדים החדשים. 
.
צוות וותיק אנו נשלב בסדנא תחרויות והפעלות בו יודגש חשיבות עבודת צוות.
דרך גרפולוגיה, שפת גוף, יוגה צחוק  ננסה להתגבר על הלחץ והשחיקה בחיי היום יום בעבודה וכן בבית דרך הפעלות משעשעות, בדיחות מגוונות, והרבה צחוק וכיף.  
.

קבלת ייעוץ

 
השילוב של אימפרוביזציהגרפולוגיה ,שפת גוף, יוגה צחוק מוביל למופע מסקרן, שונה ומצחיק. ניתן ליצור קשר טלפון במשרד 03-5590868 או לנייד 050-571116(עד22:00)
_________________________________________________________

* חשיבות התקשורת הבין אישית 
 ככול שהעובדים מכירים אחד את השני, הרשת התקשורתית מתחזקת, זרימת הידע הופכת להרבה יותר קלה ופתוחה והתרגום הוא פשוט, רעיונות יצירתיים שיעלו ויזרמו במחלקה יכולים להפוך לקווי פעולה עתידים ובסופו של דבר לחיסכון בעלות ולמיקסום הרווחים של הארגון. 
_________________________________________________________
רעיונות מפתיעים 

1.רעיון לערב מפתיע ומגבש הוא להזמין או לרתום  מספר ימי הולדת שיש לעובדים לכנס את כולם בבית ולערוך פעילות חברתית תוך הזכרת ימי הולדת. 
2.לרשום מבעוד מועד לכל עובד/ת משפט תודה או משפט מעצים.
3.הכינו דרך פאור פויינט משפט ברכה לכל הבאים והבאות.
4.קנו שוקלדים או משהו מתוק אחר וחלקו אותם בסיום האירוע. 
5.ספרו לעובדים משהו אישי עליכם שהם לא יודעים / מכירים. 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
סדנת הומור לעובדים ומנהלים ! הלקוחות יצאו עם חיוך על הפנים
אחד הכלים הכי חזקים היום לקבלת שת"פ בצוות ומלקוחות עוברת דרך סדנת הומור לעובדים ומנהלים ! ברגע שתשלבו הומור בשיחות שלכם ובפגישות שלכם -הם יהיו יותר נעימות כפיות גם לכם וגם לצד השני, שת"פ יגדל והתקשורת ביניכם תהיה מהנה ומוצלחת יותר. מה מיוחד בסדנה זו ? מעביר את הסדנה סטנדאפיסט ותסריטאי קומי המשלב בסדנה קטעי סטנד-אפ מתוך הופעות מקצועיות -כך שצחוק והנאה מובטחים לכם ובנוסף הכלים המעוברים בסדנה מגיעים ממקור ראשון ומניסיון של 15 שנה בהופעות סטנד-אפ על במה ברחבי הארץ, תכניות טלוויזיה ואירועים פרטיים. סוג האירוע- סדנה מגבשת המתאימה לתחום המכירות והשירות, פיתוח צוותים, כנסים עסקים, ימי כיף לעובדים, טקסי עובד מצטיין, מסיבות פרידה. קהל יעד – עובדים מכלל שכבות הארגון וותיקים וחדשים, מנהלים בכירים ועד עובדי היצור. מטרות הסדנא – קבלת כלים בסיסיים איך לשלב הומור בתקשורת מול: עובדים, מנהלים, לקוחות ואפילו החמות האישה והילדים בשיחות, פגישות כנסים, ישיבות. במקום העבודה ומחוצה.
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.