אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

חוויה יחודית המשלבת שפת גוף, גרפולוגיה, יוגה צחוק, תחרויות לפיתוח עבודת צוות.

ערב גיבוש למנהלים מטרתו לגרום לתחושה טובה, הורדת המתח, לתת הרגשה שמשקיעים בעובדים ובצוותים.
אנו משלבים בין הגישות, גרפולוגיה, שפת גוף, יוגה צחוק ומשחקים.
 
את המתח נוריד תוך שילוב של הומור, עם נגיעה אישית של פענוח חתימות.
דרך תכנים בתקשורת הבין אישית, נדבר על זוגיות וייצרים,ואפילו נכניס מושגים מעולם האינטיליגנציה הרגשית. 

ההנאה "תעבור" דרך תחרויות, משחקים והפעלות, סדנת יוגה צחוק ישדרגו את האירוע עד הטופ..

נלמד על שפת גוף שבין גברים לנשים, ניתן טיפים לרושם ראשוני, נעצים בעמידה מול קהל, וגם סימנים לעצבנות וחוסר יושר יכנסו לרפרטואר. 

על פי  גרפולוגיה נחשוף מספר רבדים, את החסכן ואת הפזרן שבין החברים. נגלה היכן נמצאים היצרים, למי זיכרון רגשי חזק ומי כועס ומיד נרגע ,נמצא את אלה שאוהבים לקחת סיכונים, ונבדוק מי הרומנטי שבין העובדים. 

דרך אימפרוביציה פנטומימה, ג'יבריש, אלתור ומשחקים נהפוך את האווירה למצחיקה וצבעונית.

השילוב של גרפולוגיה, שפת גוף, יוגה צחוק מוביל אותנו אל תחום של סדנאות משולבות. אם הסתקרנתם ואתם רוצים לקבל פרטים נוספים.

צלצלו עכשיו לנייד 050-5711160 (ניתן להתקשר עד חצות).
או למשרד 03-559086  ותקבלו הצעה אטרקטיבית ומקורית. 
__________________________________________________________
* מבצע ניתן לקבל אבחון גרפולוגי ראשוני במחיר של 150 ש"ח לפני מע"מ. אבחון כתב היד כולל עשר תכונות אופי דומיננטיות כפי שמתגלות בהתאם לכתב היד.
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.