אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

פעילות גיבוש
יכולה להיות אחת מהסיבות להעלאת פריון העבודה של העובדים.
לפניכם כמה רעיונות בתחום :

שלב האינטואיציה - כל מנהל/ת יכולים לראות מתי העובדים זקוקים לפסק זמן, התרעננות או לפעילות חברתית..
הרבה פעמים פונים אלינו מנהל/ת משאבי אנוש וראשי צוותים כדי שנפיק עבורם פעילות חברתית לעובדים. לכן החלטנו לשתף אותך בחמש עצות אפקטיביות ביותר  :

1. לצאת ממקום העבודה - הרבה פעמים ישנה התלבטות היכן כדי להפיק את האירוע, האם בחדר הישיבות או אולי מחוץ לעבודה. מכל הסיבות כדי לעשות זאת מחוץ לעבודה . נשאלת השאלה מדוע ?
נתקלנו כבר בחברת היי טק ברעננה שעשינו פעילות חברתית  לעובדים ואז אחת למספר דקות קראו למישהו כי "קרה משהו דחוף", הדבר פוגע בסדנא עצמה, בסינרגיה שנוצרת בין העובדים.
זוכרים את ההרגשה שיוצאים מהבית לשאוף קצת אוויר ? כך נכון הדבר גם בעבודה, צריך שינוי, צריך אווירה אחרת כדי לגרום לפתיחות, להרגשת חופש וליצאה מהשגרה,
 
2. מיקום - אין צורך ללכת להשכיר
צימרים, מספיק שנפגשים בבית של אחד מהעובדים כדי לערוך פעילות זה.דבר שיכול לחסוך כסף אך יש רווח נוסף כל עובד יכול לעזור בהכנת התפריט לאירוע, כך שכולם מרגישים שהם ביחד אחראים לאירוע הדבר שעוזר בגיבוש.

3. פעילות גיבוש - אפשר ללכת על משחקים אותנטים. למשל בסדנא שערכנו הצוות מבעוד מועד הכין חבילה גדולה ובתוכה שאלות על חברי הצוות דבר הגרם לצחוק רב והרגשה שכולם ביחד. 
משחק הכיסאות - מספר הכיסאות קטן באחד ממספר האנשים.
משחק הבלונים - מנפחים בלונים והזוג שמפוצץ ראשון הוא זה המנצח
משחק הנרות - כל אחד קושרים נר והוא צריך להכניס לבקבוק  

4. הזמנת מרצה אורח - אם יש אפשרות להזמין מישהו שיערוך את ההפעלה בעצמו.
ראשית יש לבדוק אם הצוות והעובדים איזה פעילות היו מעדיפים. יכול להיות שהם בעצמם ימליצו על מישהו שהם ראו ודבר זה  יכול לחסוך הרבה  זמן. 
לאחר שהחלטם על מרצה חובה לעשות השוואה בין עלויות ורק לאחר שמרגישים שיש כימיה עם המרצה תחליטו האם להזמינו.

5. סוף מעשה במחשבה תחילה - עצתנו לשתף את העובדים ככל שניתן, ניתן לעשות זאת דרך רשת האינטרנט במקום העבודה, לקבלת עצות, וגם בסיום  הארוע יש לערוך משוב , זה רק יראה כמה אכפת לכם מהעובדים שלכם.

אנו עורכים סדנאות מגבשות, וכן
ערבי צוות תוך שילוב בין גישות שונות.

*** לקבלת רעיונות עבור ערבי חברה וכן פעילות לעובדים ניתן להתקשר
לטלפון / פקס 03-5590868 או ישירות לנייד - 050-5711160
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.