אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

שוטרים בתפקיד נמצאים לו פעם בסיטואציות מלחיצות שבהם הם צריכים לפעול ולקבל החלטות בצורה מהירה, גם כאשר חלק גדול מהמידע אינו נמצא ברשותם.
לכן הרעות והיכולת לסמוך על בן או בת הזוג במשמרת היא אחת מהדרכים להתגבר על חוסר הוודאות.
הרצאות וסדנאות לשוטרים נועדו לתת מענה ללחץ ולשחיקה, לקידום התקשורת הבין אישית ורוח הצוות. כך גיבשנו סדנאות ייחודיות שיצחקו, יפעילו, וגם ילמדו מספר דברים מפתיעים.
 
סדנה משולבת לשוטרים – סדנה שבה נצחק על ההבדלים בשפת הגוף שבין אישה לגבר, נעלה את רב סמל ואת רב פקד שיחתמו על הלוח ואנו נפרש מי צריך באמת פיקוח, נצייר ציורים ונחשוף את היצרים, נשחק בפנטומימה אלתור ומשחק ונבדוק מי הוא "הניצב" .
 
סדנת גרפולוגיה לשוטרים – סדנה שבה נחשוף זוגיות, תקשורת ויצרים על פי גרפולוגיה וכתב היד. חתימות יעידו על הרושם הראשוני, כתב היד מעיד "על מי אני", את היצרים נחשוף דרך הציורים, כתיבת ברכות, זיופים, אלימות, וסימני כיסוי, בדרך נשתמש בבדיחות ובמעברי סטאנד- אפ.
 
סדנת יוגה צחוק לשוטרים –  סדנאות שבהם נצחק, נכיר את משנתו של קאטריה, מעגלי צחוק, משחקים, כריות, בלונים, שיוצאו גם את הניצבים המומים. בין עלי גפן והכוכבים נערוך תחרויות בגיבריש ובפנטומימה שיכניסו את הבטן פנימה.
 
סדנת מנהיגות לשוטרים – מנהיגות של תגמול או השראה, טווח מלא, מנהיגות בראיית התנ"ך, מה בין מנהל למנהיג, תפקידי המנהיג במאה העשרים ואחד, סגנונות טיפוס.
 
סדנת פיתוח מצוינות לשוטרים – השוטר "כמנטור", מנהיגות הטווח המלא, נתינת משוב, פיתוח תקשורת בין אישית, עבודת בצוות, אסרטיביות, הצחוק שנלחם בלחץ ושחיקה, חשיבות הדמיון, יצירתיות ועוד.
 
סדנת עבודת צוות לשוטרים – סדנה שתתמקד בפיתוח הצוות, התגבשות קבוצה, קונפליקטים בקבוצה, תחרויות ומשחקי צוות, דו שיח לפתרון בעיות, נתינת פידבק וקבלת משוב, קבלת החלטות.
 
סדנת שפת גוף לשוטרים – סדנה שבה נחשוף את התקשורת לא מילולית.
סימנים לעצבנות וחוסר יושר, רושם ראשוני, שפת גוף בין גברים לנשים, עמידה מול קהל תפקיד העיניים, תפקיד הידיים, ומה ניתן לגלות דרך הרגלים.
 
להזמנת סדנאות גיבוש לשוטרים ניתן ליצור קשר בטלפונים הבאים : 
במשרד 03-5590868 או ישירות לנייד 050-5711160
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.