אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

שוטרים בתפקיד נמצאים לו פעם בסיטואציות מלחיצות שבהם הם צריכים לפעול ולקבל החלטות בצורה מהירה, גם כאשר חלק גדול מהמידע אינו נמצא ברשותם.
לכן הרעות והיכולת לסמוך על בן או בת הזוג במשמרת היא אחת מהדרכים להתגבר על חוסר הוודאות.
הרצאות וסדנאות לשוטרים נועדו לתת מענה ללחץ ולשחיקה, לקידום התקשורת הבין אישית ורוח הצוות. כך גיבשנו סדנאות ייחודיות שיצחקו, יפעילו, וגם ילמדו מספר דברים מפתיעים.
 
סדנה משולבת לשוטרים – סדנה שבה נצחק על ההבדלים בשפת הגוף שבין אישה לגבר, נעלה את רב סמל ואת רב פקד שיחתמו על הלוח ואנו נפרש מי צריך באמת פיקוח, נצייר ציורים ונחשוף את היצרים, נשחק בפנטומימה אלתור ומשחק ונבדוק מי הוא "הניצב" .
 
סדנת גרפולוגיה לשוטרים – סדנה שבה נחשוף זוגיות, תקשורת ויצרים על פי גרפולוגיה וכתב היד. חתימות יעידו על הרושם הראשוני, כתב היד מעיד "על מי אני", את היצרים נחשוף דרך הציורים, כתיבת ברכות, זיופים, אלימות, וסימני כיסוי, בדרך נשתמש בבדיחות ובמעברי סטאנד- אפ.
 
סדנת יוגה צחוק לשוטרים –  סדנאות שבהם נצחק, נכיר את משנתו של קאטריה, מעגלי צחוק, משחקים, כריות, בלונים, שיוצאו גם את הניצבים המומים. בין עלי גפן והכוכבים נערוך תחרויות בגיבריש ובפנטומימה שיכניסו את הבטן פנימה.
 
סדנת מנהיגות לשוטרים – מנהיגות של תגמול או השראה, טווח מלא, מנהיגות בראיית התנ"ך, מה בין מנהל למנהיג, תפקידי המנהיג במאה העשרים ואחד, סגנונות טיפוס.
 
סדנת פיתוח מצוינות לשוטרים – השוטר "כמנטור", מנהיגות הטווח המלא, נתינת משוב, פיתוח תקשורת בין אישית, עבודת בצוות, אסרטיביות, הצחוק שנלחם בלחץ ושחיקה, חשיבות הדמיון, יצירתיות ועוד.
 
סדנת עבודת צוות לשוטרים – סדנה שתתמקד בפיתוח הצוות, התגבשות קבוצה, קונפליקטים בקבוצה, תחרויות ומשחקי צוות, דו שיח לפתרון בעיות, נתינת פידבק וקבלת משוב, קבלת החלטות.
 
סדנת שפת גוף לשוטרים – סדנה שבה נחשוף את התקשורת לא מילולית.
סימנים לעצבנות וחוסר יושר, רושם ראשוני, שפת גוף בין גברים לנשים, עמידה מול קהל תפקיד העיניים, תפקיד הידיים, ומה ניתן לגלות דרך הרגלים.
 
להזמנת סדנאות גיבוש לשוטרים ניתן ליצור קשר בטלפונים הבאים : 
במשרד 03-5590868 או ישירות לנייד 050-5711160
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
ערבי גיבוש / ערב גיבוש - פעילות משחררת מחברת ומצחיקה מאוד
ערבי גיבוש לצוות, לקבוצות, לחברות. רעיונות, הרצאות, סדנאות, אטרקציות, הופעות, 050-5711160 יובל בן בסט. משחק אלתור, גרפולוג לערב גיבוש, מפעיל סדנת צחוק, שפת גוף בזוגיות, תיפוף, אימפרוביזציה ויצירתיות, משחקי חברה, פיתוח עבודת צוות, תחרויות, פעילויות. אין כמו ערבי גיבוש לקבוצות להדגיש את החזון המטרות והיעדים (בקצרה) לצד ערב שכולו חוויה וכיף לעובדות ולעובדים. כאשר החזון הוא למען מטרה נעלה, כזה שיכול לעזור לאנשים אחרים, ההתגייסות של הצוות וההשקעה הפיזית והנפשית שהם יסכימו להשקיע תהיה רבה לאין ערך מתוספת משכורת. ערב חברתי לעובדים יכול לקדם את המוטיבציה מול ראש הצוות. כאשר העובדים/ות יראו וירגישו עד כמה המנהל/ת עשו הכל כדי שהאירוע יהיה מוצלח. הזמנת הרצאה או סדנה בנושא מוטיבציה יכולה להתאים במיוחד אם יש סקרנות בקרב העובדים/ות לתחום זה. יש לשקול ולהתייעץ אם זה באמת התוכן המתאים עבור ערב גיבוש, כי בסוף המטרה היא החוויה, השחרור, הכיף, הצחוק, "ותחושת הביחד".
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.