אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

חג ראש השנה מגיח בצעדים גדולים מתמיד ולכן החלטנו להרים את הכפפה ולתתמספר רעיונות, כי פעילויות לראש השנה זה דבר המצריך חשיבה שונה. 
.
ראש השנה מסמל את ההתחדשות, את היצירה ומהצד השני את המסורת, את העבר. החיבור בין עבר להווה ולעתיד חשוב במסגרת האישית, הזוגית, והעסקית. חברות שיודעות לחבר את החזון לעתיד ומקשרות אותו להצלחות העבר יגיעו להישגים גדולים יותר. 
.
מתנות לעובדים בחג מסמלות את הקשר של העבודה גם לחיים האישיים של העובדים, זאת היא מסורת עתיקה שבה הארגון מתגמל את העובד. 
.
בעשרים ושמונה ביולי התפרסמה כתבה בעיתון הארץ במדור דה מרקראר אשר חשפה כי משרד האוצר מצא שההתייקרות בדמי הניהול של החיסכון הפנסיוני נעוץ בעלות הבונוסים הגבוהה של סוכני הביטוח.

מתנות לעובדים חולקו בדמות בונוסים כללו חופשות יקרות מתנות יקרות ועוד.
.
בשנה שעברה חברת מגדל הטיסה את הסוכנים המצטיינים לבורמה וקמבודיה וחילקה את מכשירי האייפון.  בחברת כלל נתנו תווי קניה בסך 7500 ₪ למוצרי חשמל.
חברת הפניקס שלחו את העובדים ליורי דיסני בפריז או לפגישה בניו יורק במלון פלאזה עם הבעלים יצחק תשובה. 
חברת ההשקעות אינפיניטי הציעה 9000 ₪ בונוס אם סוכני הביטוח יגייסו מיליון שקל בדמי ניהול של 1.1 אחוז.
חברת שומרה נתנה במתנה גייפ לעובד המצטיין והטיסה את הסוכנים המצטיינים לפלמה דה מיורקה ולקובה. 
בית ההשקעות מיטב הציעה טיסה לבודפשט כולל אירוח מלא לשלושה ימים אם הסוכנים יצליחו לגייס מיליון וחצי שקל עד לחודש יולי. 

.
ידוע כי לא לכל בית עסק יש אמצעים לתת מתנות בסדר גודל כזה ולכן אנו רוצים להציע מתנות לעובדים בעלות נמוכה של 150 ₪ + מע"מ.
 
מתנות לעובדים
.
1.       מתנות לעובדים אבחון גרפולוגי ראשוני. עשרה תכונות אופי מרכזיות העולות מכתב היד.
2.      מתנות לעובדים בשפת גוף - סדנא אישית של 45 דקות של אימון אישי על שפת גוף בדייט ובעסקים.
3.      מתנות לעובדים בפיתוח קול - שיעור פרטי של 45 דקות לשימוש נכון במיתרי הקול
4.      מתנות לעובדים עוגות סוכר – מתנה נפלאה של עוגת יום הולדת אישית לילדים
 
פעילויות לראש השנה
  1. פעילויות לראש השנה על פי גרפולוגיה – זוגיות יצרים, תקשורת כפי שמתבטאים בכתב היד ובציורים. פעילות לראש השנה בדגש על שינוי, נדגיש את חשיבות השינוי של כתב היד, החתימה ועוד.
  2. פעילויות לראש השנה דרך יוגה צחוק – נקבל את השנה החדשה בצחוק רחב ומתגלגל, משחקים והפעלות דרך כריות לצד פנטומימה ואלתור כל אלה יתנו אנרגיה מחודשת לעובדים.
  3. פעילות לראש השנה הרצאה שפת גוף – שפת גוף בין גברים לנשים, סימנים המעידים על עצבנות וחוסר יושר, עמידה מול קהל, רושם ראשוני.
  4. פעילות לראש השנה פיתוח מצוינות – סדנה שבה נשלב את סודות האינטליגנציה הרגשית, סוד המשוב המנצח, סיפורים מעוררי השראה ועוד..
 
לקבלת ייעוץ ראשוני והזמנות מתנות לעובדים או פעילויות לראש השנה ניתן ליצור איתנו קשר בטלפונים העומדים לרשותכם :
טלפון במשרד 03-55900868 ישירות אלינו לנייד 050-5711160 ניתן ליצור קשר עד 22:00 בלילה.
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.