אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
בחרנו לערוך סדנת גיבוש לעובדי מוסך ולנהגים בגלל תפקידם החשוב בקידום התעשיה, המסחר והביטחון בארץ. מה היינו עושים בלי נהגי משאיות, נהגי אוטובוסים, גרריסטים, נהגי מוניות ? מה היינו עושים בלי חשמלאים לרכב, עובדי הפחחות, האלקטרוניקה, הדיאגנוסטיקים, הנדסאי רכב, בוחני הרישוי וקציני הבטיחות? לכן החלטנו להפיק סדנאות יחודיות בגובה העיניים שבהם נדבר על דברים שנהגים, נהגות ועובדי המוסך אוהבים לשמוע  אבל קצת אחרת... 
 
 
סדנאות גיבוש לנהגים
 
הסיוט הכי גדול של הנהגים זה פקק תנועה. אנו רק יכולים שבהשוואה לסין מצבנו הוא טוב. לאחרונה דווח כי בסין נמצא פקק תנועה הארוך אי פעם בהיסטוריה. הסיבה לכך משאיות תקועות, תאונות ועבודת ושיפוצים גרמו לפקק של מאה ק"מ שנמשך קרוב לעשרה ימים. ישנם לא מעט עובדי/ות מוסך המשמשים כנהגים או כמלווים לנסיעת מבחן. 

 
סדנאות גיבוש לעובדי מוסך
אם לא יהיה מי שיתקן את הרכבים שלנו אנו נהיה בבעיה. היום להביא את האוטו למוסך מרכזי זה כמו להגיע לחברת הייטק. איפה הזמנים שהגריז היה נדבק לך לרגלים כשבקושי רגל אחת דרכה על רצפת המוסך ? עוד בתחילת שנת 2017 נמצא כי חסרים קרוב לשש מאות עובדים בתחום האבחון, חשמל ואלקטרוניקה ודיאגנוסטיקה. תחזיקו טוב תקרוז
קונטרול.. חסרים קרוב ל-1300 עובדים/ות לתחום הצבע והפחחות.
 
 
חשיבות ההשקעה בעובדי המוסך
 
מכון רכבים, מוסך מורשה, מוסך מרכזי אחת מהדרכים לשמר עובדים זה דרך פעילות חברה. ימי גיבוש לעובדים, אירוע חברה, ערב גיבוש, כנסים וימי עיון, סמינרים הם הדרכים שבהם ניתן להשקיע בעובדים, לגרום להם להרגיש שמעריכים אותם ולגרום להם להישאר במיוחד כשמקדמים אווירה משפחתית בארגון. 
 

סדנת בגרפולגיה לנהגים וחשמלאים  
נאתר את הנהגים שאוהבים סדר יום קבוע על פי כתב היד, מי אוהב למצוא קיצורי דרכים, אצל מי היצרים מודחקים (על פי הציור) ולמי יש הרבה "כוחות סוס", נלמד מי אוהב ללחוץ חזק על הבלמים, נחווה איזה "סוג מנוע" יש לנהגים, וכיצד ניתן לראות אחיזת כביש בכתב. ומי המפונק שצריך " קונסולה מרכזית". הסדנה מצחיקה, מתאימה לכל גיל, ולכל המגזרים.

סדנת יוגה צחוק לנהגים ופחחים  
נזנח את בקרת השיוט לטובת צחוק משחרר, את הבלמים הקדימים נשחרר, ואת המצבר נטעין במשחקי פנטומימה, ודרך "כריות אוויר" נתחרה אחד בשני. פעילויות דרך הידיים והרגלים.

סדנת בשפת גוף לנהגים ודיאגנוסטים
נבדוק מי משתמש  "בידיים חופשיות", נלמד את חשיבות הרושם הראשוני על פי " טסט דרייב", נחוש את "הסטרטר" דרך לחיצות הידיים, שפת גוף בין גברים לנשים על פי מודל "המכונית המשפחתית".כושר שכנוע,הופעה יצוגית לשירות טוב יותר,בקיצור "אוברול כללי"

סדנת לחץ ושחיקה לנהגים ומאבחנים 
סדנה שאמורה לשחרר את השסתומים, נלמד איך להוריד את מד הסל"ד.
נלמד את ההבדלים בין לחץ, חרדה ומתח, סגנונות התמודדות, טכניקות להורדת לחץ.

סדנת גיבוש משולבות 
סדנה שבה נשלב בין גרפולוגיה, שפת גוף בין גברים לנשים, יוגה צחוק פעילויות ומשחקים. המטרה שלנו היא הכיף השיחרור וההנאה של הנהגים ועובדי המוסכים. 

להזמנת סדנת כיף לנהגים ועובדי מוסכים ניתן ליצור קשר בטלפונים הבאים : 
במשרד 03-5590868 או ישירות לנייד 050-5711160 (עד 22:00 בלילה).
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.