אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
ישנה חשיבות מרובה כשעורכים פעילות לעובדים לחג חנוכה. שימור המסורת ביהדות יכולה לקבל את ההקבלה למקום שבו יש מסורת תרבותית חזקה של הארגן המעודדת מסיבות ואירועים חברתיים.  סדנה לעובדים בחנוכה יספקו לעובדים רגעי אושר לצד מושגים מעולם המסורת.
 
ראשיתו של חג החנוכה ההוא בניצחונם של המכבים על היוונים.
אחד מהפירושים לשם חנוכה הוא שבני ישראל "חנו" מאויביהם  בחודש "כה".
גם לעובדים מגיע "להחנות" מכל התחרות וליהנות בחג ממספר סדנאות מקוריות שהכנו לכבודם
 
הסדנה הראשונה שאנו נציג בנויה על משקל משחק הסביבון. משחק הסביבונים במקורו נועד להטעות את היוונים כך שבני ישראל יכלו ללמוד תורה.
 
סדנה לחנוכה בשפת גוף –  עצבנות, חוסר יושר ורושם על פי מודל "ש.ק.ם.". שפת גוף בדייט עסקי או זוגי, פלירטוט, עמידה מול קהל, חשיבות העיניים והידיים, מחוות גוף, פתיחות מול סגירות, תפקיד הרגלים, בגדים, תכשיטים.
 
סדנה שנייה שנציג בנויה על משקל "מעטים מול רבים" בדגש על פיתוח מצוינות. מתתיהו החשמונאי בן למשפחה של כוהנים מרים את נס המרד לאחר שבני עירו במודיעין מתבקשים לזבוח לאלוהי היוונים. לאחר שהוא נפטר ממשיך בנו יהודה המכבי את המרד עד לניצחון צבא אנטיוכוס ושיקום בית המקדש. 
 
סדנה לחנוכה בפיתוח מצוינות – מנהיגותו של משה בהתאם לתיאורית הטווח המלא של באס ואוויליו, חדשנות כתרבות ארגונית, חשיבה מחוץ לקופסה, נתינת משוב בונה, ניהול זמן ועוד.
 
סדנה שלישית במספר בנויה על משקל של "נס פח השמן" היא גרפולוגיה. המקרות מספרים כי לאחר שהחשמונאים טיהרו את בית המקדש הם רצו להדליק את מנורת הזהב משלא מצאו שמן טהור שלא טומא, נמצא פח שמן אשר הספיק לשמונה ימים.
 
סדנה לחנוכה בגרפולוגיה – נעלה נושאים מעולם של גרפולוגיה, תפקיד האזור העליון בשאפתנות ובחשיבה, רושם ראשוני על פי החתימה , היחסים עם הסביבה, תקשורת בין אישית, יצרים, זוגיות, יכולת אלתור, עצמאות, עקשנות, גמישות ועוד.
 
סדנה רביעית במספר בנויה על משקל "הדלקת האור", המצווה החשובה בחנוכה והושפעה כנראה מחג הסוכות. את האור נדליק סדנת יוגה צחוק. 
 
סדנה לחנוכה בסגנון יוגה צחוק – סדנת צחוק שבה נאיר בחיוך את כל העובדים, הפעלות, תחרויות, משחקי כריות, מעגלי צחוק, פנטומימה, אלתור, "יאירו" את העובדים ויגרמו להם ליהנות והכי חשוב לצחוק.  
 
להזמנת סדנאות לחנוכה ניתן ליצור איתנו קשר בטלפונים הבאים:
במשרד 03-5590868
ובנייד 050-5711160.
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
סדנת הומור לעובדים ומנהלים ! הלקוחות יצאו עם חיוך על הפנים
אחד הכלים הכי חזקים היום לקבלת שת"פ בצוות ומלקוחות עוברת דרך סדנת הומור לעובדים ומנהלים ! ברגע שתשלבו הומור בשיחות שלכם ובפגישות שלכם -הם יהיו יותר נעימות כפיות גם לכם וגם לצד השני, שת"פ יגדל והתקשורת ביניכם תהיה מהנה ומוצלחת יותר. מה מיוחד בסדנה זו ? מעביר את הסדנה סטנדאפיסט ותסריטאי קומי המשלב בסדנה קטעי סטנד-אפ מתוך הופעות מקצועיות -כך שצחוק והנאה מובטחים לכם ובנוסף הכלים המעוברים בסדנה מגיעים ממקור ראשון ומניסיון של 15 שנה בהופעות סטנד-אפ על במה ברחבי הארץ, תכניות טלוויזיה ואירועים פרטיים. סוג האירוע- סדנה מגבשת המתאימה לתחום המכירות והשירות, פיתוח צוותים, כנסים עסקים, ימי כיף לעובדים, טקסי עובד מצטיין, מסיבות פרידה. קהל יעד – עובדים מכלל שכבות הארגון וותיקים וחדשים, מנהלים בכירים ועד עובדי היצור. מטרות הסדנא – קבלת כלים בסיסיים איך לשלב הומור בתקשורת מול: עובדים, מנהלים, לקוחות ואפילו החמות האישה והילדים בשיחות, פגישות כנסים, ישיבות. במקום העבודה ומחוצה.
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.