אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
ישנה חשיבות מרובה כשעורכים פעילות לעובדים לחג חנוכה. שימור המסורת ביהדות יכולה לקבל את ההקבלה למקום שבו יש מסורת תרבותית חזקה של הארגן המעודדת מסיבות ואירועים חברתיים.  סדנה לעובדים בחנוכה יספקו לעובדים רגעי אושר לצד מושגים מעולם המסורת.
 
ראשיתו של חג החנוכה ההוא בניצחונם של המכבים על היוונים.
אחד מהפירושים לשם חנוכה הוא שבני ישראל "חנו" מאויביהם  בחודש "כה".
גם לעובדים מגיע "להחנות" מכל התחרות וליהנות בחג ממספר סדנאות מקוריות שהכנו לכבודם
 
הסדנה הראשונה שאנו נציג בנויה על משקל משחק הסביבון. משחק הסביבונים במקורו נועד להטעות את היוונים כך שבני ישראל יכלו ללמוד תורה.
 
סדנה לחנוכה בשפת גוף –  עצבנות, חוסר יושר ורושם על פי מודל "ש.ק.ם.". שפת גוף בדייט עסקי או זוגי, פלירטוט, עמידה מול קהל, חשיבות העיניים והידיים, מחוות גוף, פתיחות מול סגירות, תפקיד הרגלים, בגדים, תכשיטים.
 
סדנה שנייה שנציג בנויה על משקל "מעטים מול רבים" בדגש על פיתוח מצוינות. מתתיהו החשמונאי בן למשפחה של כוהנים מרים את נס המרד לאחר שבני עירו במודיעין מתבקשים לזבוח לאלוהי היוונים. לאחר שהוא נפטר ממשיך בנו יהודה המכבי את המרד עד לניצחון צבא אנטיוכוס ושיקום בית המקדש. 
 
סדנה לחנוכה בפיתוח מצוינות – מנהיגותו של משה בהתאם לתיאורית הטווח המלא של באס ואוויליו, חדשנות כתרבות ארגונית, חשיבה מחוץ לקופסה, נתינת משוב בונה, ניהול זמן ועוד.
 
סדנה שלישית במספר בנויה על משקל של "נס פח השמן" היא גרפולוגיה. המקרות מספרים כי לאחר שהחשמונאים טיהרו את בית המקדש הם רצו להדליק את מנורת הזהב משלא מצאו שמן טהור שלא טומא, נמצא פח שמן אשר הספיק לשמונה ימים.
 
סדנה לחנוכה בגרפולוגיה – נעלה נושאים מעולם של גרפולוגיה, תפקיד האזור העליון בשאפתנות ובחשיבה, רושם ראשוני על פי החתימה , היחסים עם הסביבה, תקשורת בין אישית, יצרים, זוגיות, יכולת אלתור, עצמאות, עקשנות, גמישות ועוד.
 
סדנה רביעית במספר בנויה על משקל "הדלקת האור", המצווה החשובה בחנוכה והושפעה כנראה מחג הסוכות. את האור נדליק סדנת יוגה צחוק. 
 
סדנה לחנוכה בסגנון יוגה צחוק – סדנת צחוק שבה נאיר בחיוך את כל העובדים, הפעלות, תחרויות, משחקי כריות, מעגלי צחוק, פנטומימה, אלתור, "יאירו" את העובדים ויגרמו להם ליהנות והכי חשוב לצחוק.  
 
להזמנת סדנאות לחנוכה ניתן ליצור איתנו קשר בטלפונים הבאים:
במשרד 03-5590868
ובנייד 050-5711160.
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
יום גיבוש לעובדים- workers DAY party
מנהל/ת רווחה ומשאבי אנוש! הפקת יום גיבוש כיף לעובדים מצריכה בחירת פעילות מחברת ושוברת שגרה, שתשמח ותפנק. לפניך מבחר רעיונות אופטימליים לבחירת הופעה, הרצאה, סדנא, אטרקציה, הפעלה, שיותאמו לקונספט האירוע ולאופי העובדים והמנהלים. חדרי מילוט – אחת מהאטרקציות ליום גיבוש הוא חדר מילוט (אסקייפ רום) שבו העובדים/ות נכנסים לחדר שבו הם צריכים לפתור חידה כדי להימלט. החדר יבחר בהתאם לכמות צוות עובדים, נושא שמעניין אותם והמקום בהתאם לשאר הפעילות באזור. סיור / טיול לעובדים- אין כמו טיול ביום כיף בכדי לגבש צוות סביב חוויה מלהיבה משותפת ומשתפת! רק לאחר אפיון קבוצות עובדים/ות כדאי לבחור במסלול מתאים. טיול לעובדים "מיטבי/ות לכת" - יש לבחור טיול קמפינג שיעשה להם טוב בגוף ובנשמה, אפשר לשלב להם סדנת שטח ODT הישרדות ולאיזון אירוח במאהל בדואי אותנטי. טיול לעובדים/ות "מיטבי לסת" - ניתן לערוך טיול קצר ולעצור במרכז המבקרים, מוזיאונים ומרכזי תרבות שמסמלים את הסצ'נה בישוב. ניתן לבחור נושא לטיול סביב קונספט כמו: מנהיגות, אהבה, מוטיבציה, יצירתיות וחדשנות ולסיים במסעדת גורמה או בתחרות בישול. רכיבה ביום גיבוש - "הן היו אז רוכבות כך ממעל, על סוסי אגודת "השומר" אך כיום- הן רוכבות על הבעל וחמור זה כבר עסק אחר.." כך בשיר המפורסם של יורם גאון "איפה הן הבחורות ההן". אז הגיעו הזמן להחזיר "עטרה ליושנה" ולגבש דרך נסיעה על אופנים, סגווי, ג'יפים, רינג'רים, טרקטרונים, וכמובן רכיבה על סוסים, גמלים וחמורים. שיט ליום כיף – אחד מהטרנדים הוותיקים הוא שייט על יאכטה שבו יש כל הפינוקים האפשריים. מצד שני שיט קייקים יכול להכניס אדרנלין וגיבוש כשרוצים להתמקד בעבודת צוות משותפת או במנהיגות של שייט מפרשיות. אקסטרים ביום גיבוש – לאוהבי/ות אתגרים בטבע שרוצים להתנסות ולהתגרות בחוקי הטבע: טיפוס הרים, טיסה בכדור פורח, סקי בגלבוע, קפיצת בנג'י "על החיים ועל המוות", הישרדות בטבע לצוות שהאדרנלין זורם אצלו חופשי "בדם". תחרויות ליום גיבוש -המירוץ למיליון, הישרדות, מאסטר שף, פיינטבול שיכניסו "פלפל מקסיקני" ויקדמו שיתוף פעולה ועבודת צוות בין העובדים/ות. להזמנת פעילות ליום כיף לעובדים התקשרו: 03-5590868 נייד 0505711160 (עד 20:00 בלילה).
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.