אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
 שון פיצפטריק היה הקפטן נבחרת הראגבי של ניו זילנד "אול בלקס" שם הוא שיחק במשך שתיים עשרה שנה. לפיו "לשחק באול בלקס זה לאהוב את מה שאתה עושה.
 
לדאוג זה לזה. הקבוצה היא המשפחה שלך ואתה אוהב את המשפחה שלך. אם אתה אוהב את החבר שלך אתה תדאג לו ותעשה הכול בשבילו. זה היופי במשחק קבוצתי. יש לך חמש עשרה בחורים שלכולם יש מטרה אחת בראש במקום כמה מטרות אינדיווידואליות. מטרה משותפת.
 
השאיפה היא להצליח. השאיפה היא לנצח ולעשות כל מה שאפשר כדי להפוך לשחקנים טובים יותר ולבני אדם טובים יותר. ובה בעת אתה רוצה לעזור לחברים שלך להיות שחקנים טובים יותר ואנשים טובים יותר, כמו שהיית עושה למען האחים או האחיות שלך ".(1)
.
כיצד ניתן שהעובדים, הצוות יגיעו לאותה אהבה, אכפתיות, דביקות במשימה?
 
ימי גיבוש הם אחד מהפתרונות לתת לעובדים את תחושת השייכות והיחד, סדנאות גיבוש הם המרכיב המשלים ליצירת תובנות כמו ערבות הדדית, חשיבות הפתיחות והאינטימיות ועד תחילת תהליך לשינוי בקרב העובדים..
.
לפניכם מספר הצעות והפעלות עבור סדנאות גיבוש, בחרו אותם בקפידה בהתאם :
 א- מספר העובדים, ב- ההכרות ביניהם ג- המטרות שלכם עבור העובדים.
 
סדנאות גיבוש משולבות לימי גיבוש - מתאים לכל מספר של עובדים ללא קשר הכרות.
נושאים - חשפנות על פי גרפולוגיה, חתימות על גבי הלוח לבדוק מי עושה הכי הרבה "רוח", בדיקת יצרים דרך ציורים, שפת גוף בעסקים ובין גברים לנשים, משחקי הפעלה בזוגות ובעמידה מול קהל.
 
סדנה לפיתוח צוות חדש – סדנא לצוות חדש או הרצאה משתפת לקבוצה גדולה של עובדים חדשים.
נושאים – משחקי הכרות, מיקוד תקשורת בין אישית והפעלות בזוגות, למידה על שלבי התפתחות עבודת צוות, פעילות בין צוותית, משמעות עבודת סינרגיה.
 
סדנה לפיתוח צוות וותיק  – סדנא לצוות וותיק או הרצאה משתפת לקבוצה גדולה של עובדים וותיקים.
נושאים – יצירת אינטימיות דרך משחקי חברה, למידה על שלבים בהתפתחות צוות, שיקוף המצב הקיים מפי הצוות, תחרויות והפעלות בין צוותים, כתיבת "אני מאמין צוותי".  
 
סדנת גרפולוגיה – מתאים לעובדים וותיקים או עובדים מעורבים.
נושאים-דרך כתב היד נפעיל, נרגש, נחדש לעובדים. נעלה אותם לחתום על הלוח ונבדוק מי עושה הכי הרבה רוח, נלמד כיצד הציורים משקפים את היצרים, זוגיות כפי שהיא מתבטאת באות ותקשורת על פי מרחקי האותיות, ואם נספיק ניתן טיפים על פענוח ציורי ילדים.
 
סדנת צחוק ואושר  – מתאים לכל העובדים הן כהרצאה והן כסדנא.
נושאים : מעגלי צחוק, תחרויות של צחוק, משחקי כיסאות, כריות, פנטומימה, מופע תרנגולות, ריחות הפרחים, קומדיה ואלתור, האושר ההומור והצחוק לבריאות הגוף והנשמה.
 
סדנת פיתוח מצוינות  – מתאים לכל העובדים חדשים וותיקים.
נושאים : אינטליגנציה חברתית, תפקיד אזור הנוחות בחיים, מה מניע את האדם, תפקיד הדמיון, כיצד נפרדים מהמתח, מוטיבציה, יצירתיות, ניהול זמן, תקשורת בין אישית ועוד..
 
סדנה למנהלים  – מותאם לצוות מנהלים קטן או כהרצאה משתפת.
נושאים : ההנעה בעבודת צוות, ניהול נכון של זמן, ההבדל שבין מנהל למנהיג, איזה סוג טיפוס אתה אדוני המנהל, תחרות בין מנהלים, חשיבות החזון, המנהיג כמורה, אינטליגנציה רגישת, דמיון מודרך. 
 
סדנת שפת גוף  – מתאים לצוות חדש או וותיק בהתאם למטרות
נושאים - שפת גוף בעולם העסקים, שפת גוף בין גברים לנשים, רושם ראשוני, סימנים
לעצבנות וחוסר יושר, עמידה מול קהל, תכשיטים והבגדים את מה הם מיצגים.
 
להזמנת סדנאות גיבוש הפעלות הצעות לימי גיבוש אנא צרו קשר בטלפונים הבאים :
במשרד 03-5590868 או ישירות לנייד 050-5711160 ( עד 22:00 ניתן להתקשר). 
.__________________________________________________________
1.קווין רוברטס "העתיד שמעבר למותגים - סימני אהבה" הוצאת אוטוריטה, עמוד 53  
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
סדנת הומור לעובדים ומנהלים ! הלקוחות יצאו עם חיוך על הפנים
אחד הכלים הכי חזקים היום לקבלת שת"פ בצוות ומלקוחות עוברת דרך סדנת הומור לעובדים ומנהלים ! ברגע שתשלבו הומור בשיחות שלכם ובפגישות שלכם -הם יהיו יותר נעימות כפיות גם לכם וגם לצד השני, שת"פ יגדל והתקשורת ביניכם תהיה מהנה ומוצלחת יותר. מה מיוחד בסדנה זו ? מעביר את הסדנה סטנדאפיסט ותסריטאי קומי המשלב בסדנה קטעי סטנד-אפ מתוך הופעות מקצועיות -כך שצחוק והנאה מובטחים לכם ובנוסף הכלים המעוברים בסדנה מגיעים ממקור ראשון ומניסיון של 15 שנה בהופעות סטנד-אפ על במה ברחבי הארץ, תכניות טלוויזיה ואירועים פרטיים. סוג האירוע- סדנה מגבשת המתאימה לתחום המכירות והשירות, פיתוח צוותים, כנסים עסקים, ימי כיף לעובדים, טקסי עובד מצטיין, מסיבות פרידה. קהל יעד – עובדים מכלל שכבות הארגון וותיקים וחדשים, מנהלים בכירים ועד עובדי היצור. מטרות הסדנא – קבלת כלים בסיסיים איך לשלב הומור בתקשורת מול: עובדים, מנהלים, לקוחות ואפילו החמות האישה והילדים בשיחות, פגישות כנסים, ישיבות. במקום העבודה ומחוצה.
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.