אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

החלטתם לערוך ערב גיבוש למשרד ראשית בהצלחה. המטרה שלנו לעזור לכם לבחור את הפעילות הנכונה והמתאימה ביותר במסגרת התקציב שלכם.
ההתמחות שלנו הם סדנאות משולבות שבהם אנו מפעילים, משחקי חברה פנטומימה, גרפולוגיה, שפת גוף בין גברים לנשים, יוגה צחוק, וכן תכנים מתחום פיתוח מצוינות, עבודת צוות ועוד.
 
לפניכם מגוון של אפשרויות לעריכת ערבי חברה למשרד :
 
סדנה משולבת למשרד – ערב שבו נשלב משחקי חברה בזוגות או בקבוצות, נעלה את הנועזים והנועזות לחתום על הלוח וכך נבחין מי אוהב לעשות "רוח", את מצב היצרים נבדוק על פי הציורים, נבחן כיצד מתקיים פלרטוט בשפת הגוף שבין גברים לנשים, וניתן טיפים מעולם העסקים. נערוך תחרויות צחוק. מובטח לכם ערב עם הרבה חוויות.
 
סדנת גרפולוגיה למשרד – מופע חשפנות מבדר ומצחיק שבו נגלה את מה שרוצים להסתיר.
דרך כתב היד נגלה מי אוהב להיות במרכז, נבקש לחתום על גבי הלוח ונערוך דו"ח, אם תגיעו גם בזוגות נבדוק מי משלים את השני "ברמות", נבקש לברך את העובדים בכתיבה ואחר כך נערוך את מבחן היושרה, את היצרים נשאיר לסוף בכדי לתת טעם של עוד.
 
סדנת  תקשורת בין אישית למשרד – ערב שכולו צחוק עם הרבה הומור והפעלות.
נתחיל בפירוש שפת הגוף של הסובבים, ואז נעבר לשפת גוף שבין גברים לנשים. נערוך תחרויות בין העובדים ונבדוק מי הכי וורבאלי ותקשורתי. בין משחק פנטומימה ואסוציאציה, נלחץ ידיים ונלמד על פלרטוט בשניים. ניתן טיפים לרושם ראשוני בעסקים וכיצד עומדים מול אנשים.
 
סדנת  יוגה צחוק למשרד – סדנה שתשאיר אתכם עם הבטן באדמה.
תחרויות צחוק בקבוצות ובזוגות, משחקי כריות, כיסאות, ושולחנות, אלתור, משחק, פנטומימה, תרגיל התרנגולות, משחק הרחת הפרחים, גיבריש וריקודים בקיצור ערב שבו תצחקו עד שיכרון חושים.
 
להזמנת ערב גיבוש למשרד ניתן להתקשר בטלפונים הבאים :
טלפון /פקס למשרד 03-5590868 או ישירות לנייד 050-5711160 (עד 22:00 בלילה).
 
פינת הטיפ
חשיבות המיקום – מניסיוננו במידה ויש עובד/ת שיכולים "להשאיל" את הבית לאירוע הדבר יכול לעזור בגיבושם של העובדים ובאחריות שלהם לערב. כך גם הנושא הקולינארי יכול להיפטר בכך שכל עובד יביא משהו לאכול בהתאם לכישוריו. עוד יתרון גדול הוא בחופש הפעולה שיש בבית לעריכת הסדנא לאומת חדר במסעדה שבה לא תמיד מקום לעמוד ולבצע פעילות.
עוד פיתרון הוא לערוך את האירוע מתחת לכיפת השמיים. במידה ויש ליד העבודה מקום פתוח שבו יש תאורה מתאימה ומזג האוויר מאפשר החוויה של העובדים יכולה להיות מאוד מיוחדת.
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
יום גיבוש לעובדים- workers DAY party
מנהל/ת רווחה ומשאבי אנוש! הפקת יום גיבוש כיף לעובדים מצריכה בחירת פעילות מחברת ושוברת שגרה, שתשמח ותפנק. לפניך מבחר רעיונות אופטימליים לבחירת הופעה, הרצאה, סדנא, אטרקציה, הפעלה, שיותאמו לקונספט האירוע ולאופי העובדים והמנהלים..
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.