אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

פעילות לפורים הינה מרכיב חשוב בהשקעה של ההנהלה בעובדים ולחיבור אל המסורת היהדות. נשף פורים יכול להיות שמח ומבדח ובתנאי שמפיקים אותו בצורה הנכונה. לפניכם מספר עצות אשר יעזרו לכם בהפקת אירוע ססגוני, חוויתי המפעיל חושים וטעמים.
 
שלב ראשון – קביעת תאריך
בדקו בלוח שנה מהו התאריך העברי שבו יוצא חג פורים השנה. בדקו ועברו על כל אותו שבוע ונסו לתאם יום אשר יכול להתאים לרוב העובדים למסיבה. הודיעו בתפוצת המייל הפנימית לעובדים על התאריך או כנסו אותם בישיבה הקרובה או בתחילת יום העבודה ועדכנו אותם לגבי פעילות לפורים (בלי לגלות את כל ההפתעות המתוכננות).
 
שלב שני – הודעה ורשימת מוזמנים
ישנן חברות אשר עורכות את מסיבת פורים לעובדים בלבד ויש כאלה שמזמינות את בני הזוג. העצה הטובה ביותר היא לקחת דף ועט או לפתוח את האיפוד / מסמך וורד ולרשום מה המטרות ומה התוצאות של האירוע הדבר יעזור לכם להחליט על אופי האירוע.
פעילות לפורים המיועד לעובדים בלבד והזמנת סדנאות לעובדים יחזקו את התקשורת בין העובדים בעוד שבמידה והעובדים יגיעו עם בני או בנות הזוג שלהם מסיבת פורים תהווה הזדמנות להכיר עם הצד שכנגד. דווקא העובדה כי ניתן לבוא מחופשים הופכת את סיטואצית ההכרות לבלתי רשמית ובנוסף מדגישה כי ההנהלה פותחת את שעריה גם כלפי משפחות העובדים. (דוגמה נוספת הם סופי שבוע המתקיימים עם בני ובנות הזוג).
 
שלב שלישי – ארגון תקציב, מקום ותפריט
בירור סעיף התקציב – יש לבדוק מה הסכום שניתן לקבל בכדי להפיק את האירוע וכיצד ניתן לקבל אותו. עליכם יהיה להחליט האם הסכום יוקדש למקום וכיבוד או לפעילות.
מיקום – הרבה חברות עורכות את מסיבת פורים בתוך המשרדים במידה וזה אפשרי. יש כאלה אשר "תורמים" את הבית שלהם בשביל האירוע. ניתן לבדוק עלויות במועדוני ריקודים / דאנס בר, לופט, אולם אירועים/הופעות, מתחמי כנסים ורצוי מוקדם ככל האפשר
תפריט – אין ספק כי לחלק הגסטרונומי יש תפקיד חשוב בכל אירוע, יש לדאוג כי האוכל יהיה מתאים  לכלל המוזמנים. בדקו האם יש צורך באוכל "גלאט כשר" ולבדוק מהיכן חברת הקייטרינג / האולם מקבלים את ההכשר.
 
שלב רביעי  – משחקים המתאימים לחג פורים
1.נשף תחפושות ומסכות - כמו שאין חגיגה בלי עוגה... כך אין מסיבת פורים בלי תחרות תחפושות "מגניבה". אם לדעתכם  העובדים יתקשו למצוא תחפושת הולמת ניתן לבקש לבוא רק במסכה ולארגן מעין "נשף מסכות". (בהתאם לתקציב ניתן לדאוג לפרסים, אפשר להכין פרסים מצחקים במיוחד, ואפילו יש כאלה שנותנים יום חופש למחרת).
2. קריאת מגילה ברוח החברה – ניתן לקחת את העובדים שאוהבים להיות "במרכז העניינים" ולבקש מהם לבנות מסכת מגילה שתסמל את יום העבודה של החברה כך שהדמויות מהמגילה יסמלו אולי את מנהיגי החברה או הלקוחות המעצבנים במיוחד..
3. משחקי חברה כדוגמת "בינגו" תמיד יעשירו את הערב ויגרמו לעובדים להיות מאוד מרוכזים (לא לשכוח לארגן פרסים איכותיים או מקוריים ).
4.תחרות שירה של שירי פורים -  כאשר כל עובד צריך לקחת שיר השייך לחג ולשנות את המילים שיתאמו לתחום העיסוק שלו במקום העבודה.
 
שלב חמישי – הזמנת פעילות לפורים מאומן אורח
ניתן להעשיר את הערב בהפעלה חיצונית, , לפניכם מגוון אפשרויות..
1.סדנת יוגה צחוק שתפעיל ותצחיק את כל העובדים דרך מעגלים ומשחקים משעשעים
2.סדנת גרפולוגיה – המסכה שתתגלה דרך האותיות והמילים כך יחשפו היצרים.
3.סדנת שפת גוף ותקשורת לא מילולית – אומנות הפיתוי, משחקי תקשורת וצחוק. 
4.סדנת אימפרוביזציה – משימות משעשעות לעובדים אשר יגלו מי הם השחקנים. 
5.סדנה משלהבת - שילוב בין קראית אותיות גרפולוגית, הורדת מסכות בשפת גוף.
 
במידה ואתם אילו אשר אמונים על הפקת מסיבות פורים נשמח לעזור לכם בכל עניין.
צרו עוד היום קשר בטלפון למשרד 03-5590868 או ישירות לנייד 050-5711160
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
ערבי גיבוש / ערב גיבוש - פעילות משחררת מחברת ומצחיקה מאוד
ערבי גיבוש לצוות, לקבוצות, לחברות. רעיונות, הרצאות, סדנאות, אטרקציות, הופעות, 050-5711160 יובל בן בסט. משחק אלתור, גרפולוג לערב גיבוש, מפעיל סדנת צחוק, שפת גוף בזוגיות, תיפוף, אימפרוביזציה ויצירתיות, משחקי חברה, פיתוח עבודת צוות, תחרויות, פעילויות. אין כמו ערבי גיבוש לקבוצות להדגיש את החזון המטרות והיעדים (בקצרה) לצד ערב שכולו חוויה וכיף לעובדות ולעובדים. כאשר החזון הוא למען מטרה נעלה, כזה שיכול לעזור לאנשים אחרים, ההתגייסות של הצוות וההשקעה הפיזית והנפשית שהם יסכימו להשקיע תהיה רבה לאין ערך מתוספת משכורת. ערב חברתי לעובדים יכול לקדם את המוטיבציה מול ראש הצוות. כאשר העובדים/ות יראו וירגישו עד כמה המנהל/ת עשו הכל כדי שהאירוע יהיה מוצלח. הזמנת הרצאה או סדנה בנושא מוטיבציה יכולה להתאים במיוחד אם יש סקרנות בקרב העובדים/ות לתחום זה. יש לשקול ולהתייעץ אם זה באמת התוכן המתאים עבור ערב גיבוש, כי בסוף המטרה היא החוויה, השחרור, הכיף, הצחוק, "ותחושת הביחד".
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.