אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
 

הרצאות למורים בבית הספר מפי גרפולוג
 
אטרקציה ליום הערכות –  האופציה הראשונה היא הזמנת גרפולוג ליום הערכות כדי לנתב את האנרגיה ליצירת עוצמה "שתניע" את המורים והמורות לקראת שנה הלימודים תשע"ג כשהפעילות יכולה להיות בחדר מורים או בכיתה. דרך כתיבה וציור המורות והמורים יוכלו להביע את השאיפות שלהם לגבי שנת הלימודים. ניתן לערוך משחקי הכרות עם הגיעו מורים/ות חדשים/ות ולשלב משחקים בעבודת צוות ותקשורת בין אישית. אטרקציה ייחודית הינה שילוב בין סדנת צחוק ועבודת צוות לגרפולוגיה.
 
יום הערכות בשמונה שורות– בשמונה שורות תכתבו כיצד עברה החופשה ומה ניתן לאחל לשנה החדשה. זהו זמן של הכרות עם המורים/ות החדשים/ות. נערוך סבב קריאות ולאחריו ניתן טיפים על מה כדאי להסתכל בכתב היד.
 
מסיבת חנוכה – גרפולוג למורים במסיבת חנוכה הינה אטרקציה שבה "השמש" יוצג על פי כתב היד. נדגים כיצד מתבטאת מנהיגות ויכולת "לכבוש שטח" או "לחפור". כל אלה יעניקו סיפוק אדיר, רגעי צחוק ואושר למורות ולמורים.
 
מסיבת פורים – אין כמו מסיבת פורים בכדי לחשוף אצל מי מהמורות האותיות "מתחפשות" במשך כל השנה. הנפשות הפועלות כפי שמתגלים לנו במגילת אסתר יתגלו גם בכתב היד. בין תמימות או תחכום ועוד הרבה אטרקציות מפתיעות.
.
יום המחנך - הינו אירוע המיועד לפנק את המורים/ות. גרפולוג ליום המחנך יפנק את הכתב של המורים/ות. חוויה בלתי רגילה המשלבת ציורים, שרבוטים, כתיבת ברכות ופירוש אותיות
 
יום המשפחה – דרך נפלאה לחזק את הקשר בין ההורים לילדים דרך ציורים וכתיבה. התלמידים/ות, האבא והאמא יקבלו טיפים לחיים משעשעים ומעצימים מתוך עולם הגרפולוגיה תוך יצירת חוויה מיוחדת לכל המשפחה.
 
מסיבת סיום – מופע אקטיבי ומשעשע שבה המורים/ות יצטרכו לכתוב מילות פרידה לעוזבים/ות לשנת שבתון.. נצחק על זאת "שחייה בסרט" שחבל על הזמן, אצל מי האגו נפוח במיוחד ומי לא יכולה לדחות סיפוקים. ואז נעבר למצב המיניות והיצרים, נספר בדיחות על עולם הזוגיות וניתן לצייר פרצופים.
 
ערב גיבוש למורים – לצחוק כל הדרך על החתימה, לתת טיפים בכתב היד למורה הרווקה, לכתוב ברכות ומילות תודה וסליחה לצייר עצים ולהקדיש אותם למורים. מי חסכן, ומי קמצנית ומי אוהבת לשלוט בעניינים.
 
פעילות בחדר מורים – ניתן להזמין בהרצאות לכנסים, ימי עיון ולפעילות בחדר המורים הרצאות על כתב יד של מתבגרים, מדוע למורים קל לזהות העתקות, ואיך ניתן להבחין בסימנים בכתב יד שצריכים להדליק "נורה אדומה".
 
גרפולוגיה וחמצוצים – פעילות בכיתה לתלמידים
ניתן לערוך במהלך השנה פעילות בכיתה לתלמידים דרך סל תרבות. כמי שעובד באגודה למלחמה בסרטן ומרצה בנושא נזקי עישון ושמש אני נחשף לעשרות תלמידים/ות ובני נוער בגילאים שונים וממקומות שונים. כדי "להגיע" אליהם חשוב להבין את עולמם הפנימי.. סדנת גרפולוגיה צריכה להיות מנותבת לתכנים שמעניינים את התלמידים. שיחה מוקדמת עם המחנך/ת שבה יינתנו פרטים רבים ככול הניתן על הכיתה ועל התלמידים שאוהבים להתבלט, תתרום להצלחתה של סדנת הגרפולוגיה, כך לדוגמא אם הממתק המועדף על התלמידים/ות הוא "חמצוצים" אפשר לבקש שירשמו את המילה ואז להסביר כיצד האגו של התלמיד/ה משתקף באותיות הללו.
 
מחלות כפי שמשתקפים בציורי ילדים
נמצא כי אנשים אשר חולים תקופה ארוכה כתב היד שלהם משתנה. אצל ילדים חלק מהציורים הופכים להיות "קודרים" . ילדים אשר חלו במחלת הסרטן הדגישו בציור את חיסרון השיער על הראש כדרך להשלמה עם מצבם. יש ילדים שהחליטו לעשות הפוך ודווקא לצייר שיער על ראשם כדרך אחרת להתמודד עם אובדן השיער. ילדים אשר גובסו בידיהם או ברגלים השליכו זאת על הציור. כשהתבקשו לצייר את עצמם הם ציירו את הגבס כשגודל הגבס מעיד עד כמה הם נותנים לו חשיבות. עוד אפשרות לבדוק מחלות היא דרך האותיות. בהתאם לאזורים השונים שבהם מתעכב/ת הכותב/ת ומשאירים סימן, מעריכים או מקטינים מילים מסוימות.
 
 
גיבוש חתימות אצל בני נוער
אחד מהדרכים שניתן להתמודד עם שינויים זה דרך הציור אשר הינו כלי השלכתי חשוב שבו משתמשים גם במכוני מיון. אחת מהדרכים הטיפולים שאני אוהב להשתמש בהם כשמדובר בבני נוער זאת החתימה שבו הנער/ה מבטאים את השתייכותם המשפחתית והאישית. זאת הזדמנות מעולה שבו הם יקבלו ידע פרקטי מה משמעות של החתימה תוך נתינת דוגמאות שיקלו עליהם את גיבוש חתימתם. כשערכתי הרצאה לנערות בסיכון מיוחד מצאתי כי דרך החתימה קל יותר היה להבין את המצב המשפחתי בו הן נמצאו. 
 
 
לקבלת עצה טובה והזמנת גרפולוג למורים בבית הספר ניתן להתקשר לסמארט פון 050-5711160 או 03-5590868
 
 
 
 
 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
ערבי גיבוש / ערב גיבוש - פעילות משחררת מחברת ומצחיקה מאוד
ערבי גיבוש לצוות, לקבוצות, לחברות. רעיונות, הרצאות, סדנאות, אטרקציות, הופעות, 050-5711160 יובל בן בסט. משחק אלתור, גרפולוג לערב גיבוש, מפעיל סדנת צחוק, שפת גוף בזוגיות, תיפוף, אימפרוביזציה ויצירתיות, משחקי חברה, פיתוח עבודת צוות, תחרויות, פעילויות. אין כמו ערבי גיבוש לקבוצות להדגיש את החזון המטרות והיעדים (בקצרה) לצד ערב שכולו חוויה וכיף לעובדות ולעובדים. כאשר החזון הוא למען מטרה נעלה, כזה שיכול לעזור לאנשים אחרים, ההתגייסות של הצוות וההשקעה הפיזית והנפשית שהם יסכימו להשקיע תהיה רבה לאין ערך מתוספת משכורת. ערב חברתי לעובדים יכול לקדם את המוטיבציה מול ראש הצוות. כאשר העובדים/ות יראו וירגישו עד כמה המנהל/ת עשו הכל כדי שהאירוע יהיה מוצלח. הזמנת הרצאה או סדנה בנושא מוטיבציה יכולה להתאים במיוחד אם יש סקרנות בקרב העובדים/ות לתחום זה. יש לשקול ולהתייעץ אם זה באמת התוכן המתאים עבור ערב גיבוש, כי בסוף המטרה היא החוויה, השחרור, הכיף, הצחוק, "ותחושת הביחד".
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.