אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
 
 
חוויה של ימי הגיבוש ביפו לעובדים
 
אחד מהדברים הנפלאים ביפו שהיא מאפשרת מגוון רחב של פעילויות לעובדים. יום גיבוש ביפו יכול להתחיל מנסיעה על סגווי לאורך שדרת החוף, דרך ביקור בשעון המרכזי שהוקם לציון עשרים וחמש שנים לשלטונו של הסולטאן התורכי עבדול חמיד, שם נתבונן לעבר הים ונוכל לדמיין אכיצד פעלה תחנת המשטרה המפורסמת שצולמה בסרט "השוטר אזולאי". יפו מציע מבנים עתיקים ואיתם סיפורים כמו מבנה הסראייה (הארמון).
 
נספר את סיפור בנייתו ופיצוצו בידי הלח"י. את העיר העתיקה נכיר "דרך הרגלים" שם נתוודה לרחובות בעלי "המזלות". רחוב בוטרוס יספק שלל רגעים היסטוריים. למי מהעובדים שהגיע מארצות הברית תחכה חוויה נפלאה בדמות "המושבה האמריקאית" שהייתה ההתיישבות הראשונה שנבנתה מחוץ לחומת יפו ומאוחר יותר נקנתה על ידי הטמפלרים.
 
לאוהבי קניות ווינטאג שוק הפשפשים (סוק א-דיר) מציע שפע של חפצים עתיקים לצד מסעדות ופאבים אותנטיים. לאוהבי הכדורגל ובתאום מראש אפשר להגיע ולהיכנס לאצטדיון בלומפילד.
 
אם אתם רוצים לחזק את התקשורת בין העובדים/ות בתאום מראש ניתן לארגן סיור "במרכז נא לגעת" עם אכילה במסעדה חשוכה שבה המלצרים הם כבדי ראיה עד עיוורון והעובדים/ות לא יכולים לראות האחד את השני כולל לא מה שהם אוכלים או שותים.
 
עוד אפשר לציין את מוזיאון האצ"ל, מתחם התחנה, מסגד חסן בק, בית הקברות הפרוטסטנטי, הבורקס בשדרות ירושלים, כנסיית גאורגיוס הקדוש, תיאטרון הסמטה, החמאם, ועוד.. ימי כיף לעובדים ביפו עוברים דרך המסעדות הפרוסות לאורך רחוב יפת לאורכה ולרוחבה.
 
 
סצנה קולינארית ביפו
 
 
יום גיבוש ביפו זה גם אוכל משובח. ישנם הרבה מסעדות כמו: חצר גולדמן, ראוף את אתינה, פועה, אבראג', חיים נלו, גואטה, כשלכל אחד מהם ייחודיות בסגנון האוכל.
 
אם החלטתם ללכת על מסעדה עם חדר פרטי כדאי לבדוק עד כמה מקומות מכיל החדר ואם מדובר על עשרות עובדים/ות הפתרון הוא "מועדון החמם" שנמצא בתוך מתחם יפו העתיקה (שם ביים בן אמוץ את פרידתו). במתחם נמצאים מספר מועדוני לילה שניתן לשכור אותם לטובת האירוע.
 
"מרכז נא לגעת" שבצמידות אליו ישנה מסעדה שבה העובדים/ות לא יוכלו לראות שום דבר והיא עובדת על חוש המישוש השמיעה, הטעם והריח. ואם תרצו ללכת על "האותנטי"  "תחטפו" משהו באבולפייה.
 
 
סדנאות הופעות והרצאות לעובדים ביפו 
 
מפארק צ'ארלס קלור ועד חוף המתופפים, יום גיבוש ביפו לעובדים הוא לא רק הזדמנות ליצור חוויה אלא לחזק את ההוויה ואת הקשר בין העובדים/ות. הטבע מספק השראה ומקור נפלא להתחדשות, לרוגע ולשבירת מחסומים.
 
ניתן לערוך לעובדים/ות פעילות גיבוש וכיף בפארק צ'ארלס קלור וחוף המתופפים.
 
סדנת יוגה צחוק, סדנת תקשורת בין אישית, משחקי ילדות, סדנת גרפולוגיה, סדנת אימפרוביזציה יכולות לעשות את ההבדל בין יום כיף לעובדים מהנה ליום חוויתי עם תובנות פנימיות וצוותיות.
 
לפרטים התקשרו 050-5711160 או 03-5590868 .
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
ערבי גיבוש / ערב גיבוש - פעילות משחררת מחברת ומצחיקה מאוד
ערבי גיבוש לצוות, לקבוצות, לחברות. רעיונות, הרצאות, סדנאות, אטרקציות, הופעות, 050-5711160 יובל בן בסט. משחק אלתור, גרפולוג לערב גיבוש, מפעיל סדנת צחוק, שפת גוף בזוגיות, תיפוף, אימפרוביזציה ויצירתיות, משחקי חברה, פיתוח עבודת צוות, תחרויות, פעילויות. אין כמו ערבי גיבוש לקבוצות להדגיש את החזון המטרות והיעדים (בקצרה) לצד ערב שכולו חוויה וכיף לעובדות ולעובדים. כאשר החזון הוא למען מטרה נעלה, כזה שיכול לעזור לאנשים אחרים, ההתגייסות של הצוות וההשקעה הפיזית והנפשית שהם יסכימו להשקיע תהיה רבה לאין ערך מתוספת משכורת. ערב חברתי לעובדים יכול לקדם את המוטיבציה מול ראש הצוות. כאשר העובדים/ות יראו וירגישו עד כמה המנהל/ת עשו הכל כדי שהאירוע יהיה מוצלח. הזמנת הרצאה או סדנה בנושא מוטיבציה יכולה להתאים במיוחד אם יש סקרנות בקרב העובדים/ות לתחום זה. יש לשקול ולהתייעץ אם זה באמת התוכן המתאים עבור ערב גיבוש, כי בסוף המטרה היא החוויה, השחרור, הכיף, הצחוק, "ותחושת הביחד".
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.