אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

בצהרי יום חמישי הוזמנו לערוך מסיבת
סיום שנת הלימודים בקפה קפה.

שפת גוף
מיד עם הכניסה, התחלנו במלכת לחיצות הידיים כך מתחילה סדנת גיבוש שבה מכירים את המורים והמורות רק שאנו הוספנו והסברנו מה ניתן להפיק מלחיצת יד בהבנת הכוונה מצד התלמיד או ההורה.
חשוב להרגיש את לחיצת היד ואיזה סימנים אנו מעבירים כאשר לוחצים את היד עד שהיא מתפרקת לגורמים.הורדנו את החולצה כדי לתאר, באיזה סיטואציה על הבגדים כדאי לוותר.

גרפולוגיה

עברנו לכתוב על הלוח, ובין המורה להיסטוריה ותנ"ך מצאנו את זאת שלא אוהבת שיושבים לה "על הצוואר".
חלצנו את הנעלים ועמדנו על הספה, כך יכולנו לתאר  על איזה אזורים בגרפולוגיה יהיה קשה לוותר.

יצרים
גם על היצרים דיברנו כי הדבר מתבטא, דרך הכתיבה, שפת הגוף. בקיצור היה עוד הרבה על מה לדבר.

ממליצים
תודתנו למירה
שהזמינה אותנו לאירוע, טלפון להמלצה  03-9230355

גיבוש עובדים 
גיבוש עובדים יכול להתבצע בכל מקום, תפקידו לעשות רק טוב לעובדים ולארגון עצמו.

הזמנת סדנאות גיבוש
ניתן להזמין אירוע עם תכנים מתחום : גרפולוגיה, שפת גוף, עבודת צוות, יוגה צחוק ועד.
לפרטים ניתן להתקשר ל 050-5711160 עד 22:00 או למשרד 03-5590868
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
יום גיבוש לעובדים- workers DAY party
מנהל/ת רווחה ומשאבי אנוש! הפקת יום גיבוש כיף לעובדים מצריכה בחירת פעילות מחברת ושוברת שגרה, שתשמח ותפנק. לפניך מבחר רעיונות אופטימליים לבחירת הופעה, הרצאה, סדנא, אטרקציה, הפעלה, שיותאמו לקונספט האירוע ולאופי העובדים והמנהלים. חדרי מילוט – אחת מהאטרקציות ליום גיבוש הוא חדר מילוט (אסקייפ רום) שבו העובדים/ות נכנסים לחדר שבו הם צריכים לפתור חידה כדי להימלט. החדר יבחר בהתאם לכמות צוות עובדים, נושא שמעניין אותם והמקום בהתאם לשאר הפעילות באזור. סיור / טיול לעובדים- אין כמו טיול ביום כיף בכדי לגבש צוות סביב חוויה מלהיבה משותפת ומשתפת! רק לאחר אפיון קבוצות עובדים/ות כדאי לבחור במסלול מתאים. טיול לעובדים "מיטבי/ות לכת" - יש לבחור טיול קמפינג שיעשה להם טוב בגוף ובנשמה, אפשר לשלב להם סדנת שטח ODT הישרדות ולאיזון אירוח במאהל בדואי אותנטי. טיול לעובדים/ות "מיטבי לסת" - ניתן לערוך טיול קצר ולעצור במרכז המבקרים, מוזיאונים ומרכזי תרבות שמסמלים את הסצ'נה בישוב. ניתן לבחור נושא לטיול סביב קונספט כמו: מנהיגות, אהבה, מוטיבציה, יצירתיות וחדשנות ולסיים במסעדת גורמה או בתחרות בישול. רכיבה ביום גיבוש - "הן היו אז רוכבות כך ממעל, על סוסי אגודת "השומר" אך כיום- הן רוכבות על הבעל וחמור זה כבר עסק אחר.." כך בשיר המפורסם של יורם גאון "איפה הן הבחורות ההן". אז הגיעו הזמן להחזיר "עטרה ליושנה" ולגבש דרך נסיעה על אופנים, סגווי, ג'יפים, רינג'רים, טרקטרונים, וכמובן רכיבה על סוסים, גמלים וחמורים. שיט ליום כיף – אחד מהטרנדים הוותיקים הוא שייט על יאכטה שבו יש כל הפינוקים האפשריים. מצד שני שיט קייקים יכול להכניס אדרנלין וגיבוש כשרוצים להתמקד בעבודת צוות משותפת או במנהיגות של שייט מפרשיות. אקסטרים ביום גיבוש – לאוהבי/ות אתגרים בטבע שרוצים להתנסות ולהתגרות בחוקי הטבע: טיפוס הרים, טיסה בכדור פורח, סקי בגלבוע, קפיצת בנג'י "על החיים ועל המוות", הישרדות בטבע לצוות שהאדרנלין זורם אצלו חופשי "בדם". תחרויות ליום גיבוש -המירוץ למיליון, הישרדות, מאסטר שף, פיינטבול שיכניסו "פלפל מקסיקני" ויקדמו שיתוף פעולה ועבודת צוות בין העובדים/ות. להזמנת פעילות ליום כיף לעובדים התקשרו: 03-5590868 נייד 0505711160 (עד 20:00 בלילה).
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.