אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
 
גיבוש חברה נערך ב 16.7 למנהלי רשת מלונות אטלס בת"א שם ערכנו מופע משולב הכולל גרפולגיה, ושפת גוף.

גרפולוגיה
אמנון שארגן את הערב ביחד עם הצוות הגה רעיון יצירתי, כל מנהל שרוצה יכתוב על דף חלק ועט כדורי ואז יערך לו אבחון גרפולוגי ראשוני כבל עם ועדה. לפיכך אל ערב גיבוש מנהלים הגענו מוכנים..לקחתנו את היוזמה ושיתפנו את המנהלים בתוצאות "המעבדה".
גילינו למי מהמנהלים יש סבלנות לפרטים הקטנים ומי דווקא מעדיף לראות את "התמונה השלמה". 

שפת גוף
הדגמנו את הקשר שבין שפת גוף, גרפולוגיה ומה שביניהם ואיך כל זה קשור ל...סקס.
בסוף הערב המנהלים עברו למנות אחרונות בעוד ואנחנו נפרדנו מהנוף.

רגע על מלונות אטלס - מצאנו לנכון לציין את האווירה הטובה ששררה בין המנהלים,היצירתיות שלהם מתבטאת גם בסגנון מלונות הבוטיק, כך שכל מלון בנוי בצורה שונה ויחודית.

ממליצים
למרכיזה בטלפון חייג 03-5425555 ואת אמנון תבקש.

***הזמנת סדנאות גיבוש למנהלים
לקבלת ייעוץ חינם אודות ערבי גיבוש למנהלים, סדנאות גיבוש לעובדים ולצוותים 
הכוללים אימפרוביזציה, יוגה צחוק, שפת גוף, וגרפולוגיה. ניתן ליצור קשר ישירות לנייד 050-5711160 ובמשרד 03-5590868


 
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.