אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
 
כיצד התקבלנו
תחילתו של המופע החל כאשר קיבלנו טלפון ממזכירת בית הספר תמי יחד עם אתי וועד העובדים אשר ערכו לנו "מבחן קבלה" שבסיומו "התקבלנו" והוזמנו לערוך
אירוע גיבוש לסוף שנה על טהרת ההומור,שפת גוף משחקים והפעלות וגרפולוגיה.
מסתבר שהעיר נהרייה היא תוססת ומלאת חיים, סדנאות גיבוש נערכו לחברת "כתר" קופת חולים לאומית, ועכשיו גם לבית הספר הממלכתי דתי רמב"ם.
 
ההפעלות באירוע
הסדנה נערכה מול צוות מורים וסגל העובדים. כיוון שאירוע הגיבוש היה באווירת סוף שנה הרשנו לעצמנו להעצים את המורות במגוון משחקים, מפנטומימה, ועד משחקי ידיים. לא הזנחנו את הלבוש, התמקדנו בחולצה האדומה של אתי שסימלה את האנרגיה. המנהל שגם נכח החליט להפתיע עם כתיבת ברכה שפוענחהעל פי גרפולוגיה אל מול המורות והמורים.
העלינו את ההבדלים בין גברים לנשים, עודדנו את המשתתפים לחתום על גבי הלוח ואל מול צחוק מתגלגל נתנו טיפים לקריאה נכונה של חתימה.
סימנים לעצבנות וחוסר יושר היו חלק מהתפריט העשיר, הדגמות של לחיצות הידיים הסבירו טוב יותר מהכול את יצר התחרותיות אצל האדם.
 
דגש על לשון נקייה
כיוון שבית הספר הינו ממלכתי דתי היינו צריכים להיזהר בלשוננו והנפשות הפועלות אמרו כי הצלחנו במשימה ואף נדרש הטלפון שלנו,בקיצור הצלחתנו לעמוד במשימה.
בסיום אירוע גיבוש חזרנו הביתה ברכבת כאשר זאת התנגשה באוטו גנוב.
מסקנה - החיים הם אוסף החוויות שלנו אם נדע לצחוק על החוויה הכי מרגיזה היא תהפוך בסופו של יום לסיפור הכי מצחיק שיעשה טוב לאחרים וגם לנו.
 
קצת ציונות
עבודה בבית ספר עדין בישראל לא מתוגמלת כמו שצריך. למרות "אופק חדש" ולמרות הניסיונות שנעשו בשנים האחרונות הן מצד ההנהגה הפוליטית והמעורבות של ראשי וועדי העובדים, עדין השינוי המיוחל במצבם הכלכלי ומעמדי של המורות והמורים לא השתנה. אנו מאמינים כי יום יבוא והדברים ישתנו, בעצם הם המתחילים להשתנות ועד אז נמשיך לערוך לכם סדנאות גיבוש, נצחיק אתכם ונגרום לכם להרגיש הכי טוב שאפשר.
 
ממליצים
כדי לשמוע עוד חוויות והמלצות אתם מוזמנים להתקשר אל תמי 054-5621147
טלפון בבית הספר 04-9822692
 
הזמנות אירועים
להזמנת אירוע גיבוש והרצאות מרתקות אנא צרו קשר בטלפון 03-5590868 או ישירות לנייד 050-5711160 עד 22:00 בלילה.

- אירוע גיבוש למורות בית ספר הממלכתי דתי רמב"ם בנהרייה ב22.6.2010
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
ערבי גיבוש / ערב גיבוש - פעילות משחררת מחברת ומצחיקה מאוד
ערבי גיבוש לצוות, לקבוצות, לחברות. רעיונות, הרצאות, סדנאות, אטרקציות, הופעות, 050-5711160 יובל בן בסט. משחק אלתור, גרפולוג לערב גיבוש, מפעיל סדנת צחוק, שפת גוף בזוגיות, תיפוף, אימפרוביזציה ויצירתיות, משחקי חברה, פיתוח עבודת צוות, תחרויות, פעילויות. אין כמו ערבי גיבוש לקבוצות להדגיש את החזון המטרות והיעדים (בקצרה) לצד ערב שכולו חוויה וכיף לעובדות ולעובדים. כאשר החזון הוא למען מטרה נעלה, כזה שיכול לעזור לאנשים אחרים, ההתגייסות של הצוות וההשקעה הפיזית והנפשית שהם יסכימו להשקיע תהיה רבה לאין ערך מתוספת משכורת. ערב חברתי לעובדים יכול לקדם את המוטיבציה מול ראש הצוות. כאשר העובדים/ות יראו וירגישו עד כמה המנהל/ת עשו הכל כדי שהאירוע יהיה מוצלח. הזמנת הרצאה או סדנה בנושא מוטיבציה יכולה להתאים במיוחד אם יש סקרנות בקרב העובדים/ות לתחום זה. יש לשקול ולהתייעץ אם זה באמת התוכן המתאים עבור ערב גיבוש, כי בסוף המטרה היא החוויה, השחרור, הכיף, הצחוק, "ותחושת הביחד".
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.