אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

לקוחות אוהבים לקנות ולתקשר עם סוכני מכירות שדומים להם, עונים על הצרכים שלהם בטיימינג המושלם מבחינתם, אך האם זה מספיק ?
 
אברהם טל נבחר לזמר השנה ברשת גלגלצ.בראיון ששודר ב12.09.02010 בגלי צהל טען כי יש לו צוות נהדר. היה חשוב לו להדגיש עד כמה לצוות יש חלק גדול בהצלחתו.
 
האם לדעתכם יש קשר בין זמר השנה – עבודת צוות – הגדלת מכירות ? האם אתם מרגישים כי הצוות שלכם עוזר לכם למכור יותר ? האם אתם חושבים כי אפשר להפוך את מקום העבודה לשמח יותר ?
 
סדנאות גיבוש לסוכני מכירות יענו על שאלות אלה ועל רבות אחרות. לפניכם רשימה של סדנאות והרצאות. אנא בחרו את הסדנא המתאימה ביותר על פי הקריטריונים הבאים :
א- מספר העובדים, ב- ההכרות ביניהם, ג- המטרות והציפיות שלכם מהסדנה.
 
סדנאות גיבוש משולבות לסוכני מכירות – סדנא שתצחיק, תפעיל, תרגש את העובדים.
תכנים- על פי  גרפולוגיה נבדוק את "swot" של המנהלים והעובדים. נעלה את האמיצים והאמיצות לחתום על גבי הלוח ונפענח למי חשוב לעשות "רוח". נעבור לשפת גוף שבין גברים לנשים, נחווה עד כמה הגברים "מוגבלים", ניתן טיפים לשפת גוף בעסקים וכיצד מתבטאים היצרים, נערוך מספר משחקים לחיזוק הקשר בין המשתתפים.
 
סדנה לפיתוח צוות חדש של סוכני מכירות–תקשורת בין אישית והכרות בצוות.
תכנים - תרגלי הכרות, משימות בזוגות בצוותים, מודל בעבודת צוות, שפת גוף ליצירת קשר אישי, תאום ציפיות, טיפים בתחום המכירות.
 
סדנה לפיתוח צוות וותיק של סוכני מכירות – נתמקד בתהליך לשינוי דפוסי התנהגות לאחר שנבדוק את מהות הבעיה, נפעל על פיה.
תכנים - נערוך תרגילים לחיזוק תקשורת בין אישית, נקיים דיון על שלבי התפתחות הצוות והיכן הוא נמצא כעת, נבצע תרגילים לתחרות בין צוותים, נקיים שיקוף של הבעיה דרך העובדים, נבחן פתרונות של צוות העובדים ונחליט על כיוון חדש.
 
סדנת גרפולוגיה עבור סוכני מכירות– סדנת חשפנות מקורית ומשעשעת.
תכנים - על פי הציורים נבדוק את מצב היצרים, דרך כתב היד נגלה מי משתמש ב- PEST נבקש מהעובדים לשוב ולחתום על הלוח ונבדוק את "המיצוב" ומי עושה הכי הרבה רוח. נצחק על זוגיות והתקשורת כפי שהיא מתבטאת באותיות במילים וברווחים ואם נספיק ניתן טיפים לפענוח ציורי ילדים.
 
סדנה יוגה צחוק עבור סוכני מכירות צחוק דרך הבטן והרגלים של העובדים.
תכנים - משחקי קפיצות, משחקי ישיבה, משחקי כריות, מעגלי צחוק, אלתור, פנטומימה, תחרויות צחוק בין צוותים, משחקי בזוגות ועוד..
 
סדנה מכירות עבור סוכני מכירות- מתאים לכל סוכן חדש או וותיק.
תכנים - שפת גוף להכרת הלקוח, שיקוף לקוחות, בירור צרכים, ביטול האגו, מודל FFF ליצירתיות, עמידה מול לקוחות, סגנונות טיפוסים וקבלת החלטות.
 
סדנה לפיתוח מנהיגות מנהלי מכירות – מתאים לצוות מנהלים, מנהלים בכירים
תכנים - סגנוני מנהיגות, מנהל מול מנהיג, אסרטיביות, אינטליגנציה רגשית, נתינת משוב, ניהול זמן, גרפולוגיה, שפת גוף במנהיגות, פיתוח עבודת צוות.
 
סדנה לפיתוח מצוינות עבור סוכני מכירות– מתאים לכל העובדים ומנהלים.
תכנים - משחקי חשיבה יצירתית, אינטליגנציה חברתית, נתינת משוב, מודל האוקינוס הכחול, מודל FFF, ניהול זמן, דמיון מודרך, פרופיל אישיות, חשיבות ההומור והצחוק.
 
סדנה שפת גוף עבור סוכני מכירות – מתאים לערב חברה, ימי כיף, ערב צוות
תכנים - שפת גוף בין גברים לנשים, משחקי פנטומימה, שפת גוף במכירות, עמידה מול קהל, משחקים בזוגות, תחרות המנצח של הרושם הראשוני.
 
להזמנת סדנה משולבת לסוכני מכירות עבור ימי כיף, ערב חברה, מסיבת פרידה ניתן ליצור קשר בטלפונים הבאים : במשרד 03-5590868 או ישירות לנייד 050-5711160
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
יום גיבוש לעובדים- workers DAY party
מנהל/ת רווחה ומשאבי אנוש! הפקת יום גיבוש כיף לעובדים מצריכה בחירת פעילות מחברת ושוברת שגרה, שתשמח ותפנק. לפניך מבחר רעיונות אופטימליים לבחירת הופעה, הרצאה, סדנא, אטרקציה, הפעלה, שיותאמו לקונספט האירוע ולאופי העובדים והמנהלים. חדרי מילוט – אחת מהאטרקציות ליום גיבוש הוא חדר מילוט (אסקייפ רום) שבו העובדים/ות נכנסים לחדר שבו הם צריכים לפתור חידה כדי להימלט. החדר יבחר בהתאם לכמות צוות עובדים, נושא שמעניין אותם והמקום בהתאם לשאר הפעילות באזור. סיור / טיול לעובדים- אין כמו טיול ביום כיף בכדי לגבש צוות סביב חוויה מלהיבה משותפת ומשתפת! רק לאחר אפיון קבוצות עובדים/ות כדאי לבחור במסלול מתאים. טיול לעובדים "מיטבי/ות לכת" - יש לבחור טיול קמפינג שיעשה להם טוב בגוף ובנשמה, אפשר לשלב להם סדנת שטח ODT הישרדות ולאיזון אירוח במאהל בדואי אותנטי. טיול לעובדים/ות "מיטבי לסת" - ניתן לערוך טיול קצר ולעצור במרכז המבקרים, מוזיאונים ומרכזי תרבות שמסמלים את הסצ'נה בישוב. ניתן לבחור נושא לטיול סביב קונספט כמו: מנהיגות, אהבה, מוטיבציה, יצירתיות וחדשנות ולסיים במסעדת גורמה או בתחרות בישול. רכיבה ביום גיבוש - "הן היו אז רוכבות כך ממעל, על סוסי אגודת "השומר" אך כיום- הן רוכבות על הבעל וחמור זה כבר עסק אחר.." כך בשיר המפורסם של יורם גאון "איפה הן הבחורות ההן". אז הגיעו הזמן להחזיר "עטרה ליושנה" ולגבש דרך נסיעה על אופנים, סגווי, ג'יפים, רינג'רים, טרקטרונים, וכמובן רכיבה על סוסים, גמלים וחמורים. שיט ליום כיף – אחד מהטרנדים הוותיקים הוא שייט על יאכטה שבו יש כל הפינוקים האפשריים. מצד שני שיט קייקים יכול להכניס אדרנלין וגיבוש כשרוצים להתמקד בעבודת צוות משותפת או במנהיגות של שייט מפרשיות. אקסטרים ביום גיבוש – לאוהבי/ות אתגרים בטבע שרוצים להתנסות ולהתגרות בחוקי הטבע: טיפוס הרים, טיסה בכדור פורח, סקי בגלבוע, קפיצת בנג'י "על החיים ועל המוות", הישרדות בטבע לצוות שהאדרנלין זורם אצלו חופשי "בדם". תחרויות ליום גיבוש -המירוץ למיליון, הישרדות, מאסטר שף, פיינטבול שיכניסו "פלפל מקסיקני" ויקדמו שיתוף פעולה ועבודת צוות בין העובדים/ות. להזמנת פעילות ליום כיף לעובדים התקשרו: 03-5590868 נייד 0505711160 (עד 20:00 בלילה).
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.