אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

לקוחות אוהבים לקנות ולתקשר עם סוכני מכירות שדומים להם, עונים על הצרכים שלהם בטיימינג המושלם מבחינתם, אך האם זה מספיק ?
 
אברהם טל נבחר לזמר השנה ברשת גלגלצ.בראיון ששודר ב12.09.02010 בגלי צהל טען כי יש לו צוות נהדר. היה חשוב לו להדגיש עד כמה לצוות יש חלק גדול בהצלחתו.
 
האם לדעתכם יש קשר בין זמר השנה – עבודת צוות – הגדלת מכירות ? האם אתם מרגישים כי הצוות שלכם עוזר לכם למכור יותר ? האם אתם חושבים כי אפשר להפוך את מקום העבודה לשמח יותר ?
 
סדנאות גיבוש לסוכני מכירות יענו על שאלות אלה ועל רבות אחרות. לפניכם רשימה של סדנאות והרצאות. אנא בחרו את הסדנא המתאימה ביותר על פי הקריטריונים הבאים :
א- מספר העובדים, ב- ההכרות ביניהם, ג- המטרות והציפיות שלכם מהסדנה.
 
סדנאות גיבוש משולבות לסוכני מכירות – סדנא שתצחיק, תפעיל, תרגש את העובדים.
תכנים- על פי  גרפולוגיה נבדוק את "swot" של המנהלים והעובדים. נעלה את האמיצים והאמיצות לחתום על גבי הלוח ונפענח למי חשוב לעשות "רוח". נעבור לשפת גוף שבין גברים לנשים, נחווה עד כמה הגברים "מוגבלים", ניתן טיפים לשפת גוף בעסקים וכיצד מתבטאים היצרים, נערוך מספר משחקים לחיזוק הקשר בין המשתתפים.
 
סדנה לפיתוח צוות חדש של סוכני מכירות–תקשורת בין אישית והכרות בצוות.
תכנים - תרגלי הכרות, משימות בזוגות בצוותים, מודל בעבודת צוות, שפת גוף ליצירת קשר אישי, תאום ציפיות, טיפים בתחום המכירות.
 
סדנה לפיתוח צוות וותיק של סוכני מכירות – נתמקד בתהליך לשינוי דפוסי התנהגות לאחר שנבדוק את מהות הבעיה, נפעל על פיה.
תכנים - נערוך תרגילים לחיזוק תקשורת בין אישית, נקיים דיון על שלבי התפתחות הצוות והיכן הוא נמצא כעת, נבצע תרגילים לתחרות בין צוותים, נקיים שיקוף של הבעיה דרך העובדים, נבחן פתרונות של צוות העובדים ונחליט על כיוון חדש.
 
סדנת גרפולוגיה עבור סוכני מכירות– סדנת חשפנות מקורית ומשעשעת.
תכנים - על פי הציורים נבדוק את מצב היצרים, דרך כתב היד נגלה מי משתמש ב- PEST נבקש מהעובדים לשוב ולחתום על הלוח ונבדוק את "המיצוב" ומי עושה הכי הרבה רוח. נצחק על זוגיות והתקשורת כפי שהיא מתבטאת באותיות במילים וברווחים ואם נספיק ניתן טיפים לפענוח ציורי ילדים.
 
סדנה יוגה צחוק עבור סוכני מכירות צחוק דרך הבטן והרגלים של העובדים.
תכנים - משחקי קפיצות, משחקי ישיבה, משחקי כריות, מעגלי צחוק, אלתור, פנטומימה, תחרויות צחוק בין צוותים, משחקי בזוגות ועוד..
 
סדנה מכירות עבור סוכני מכירות- מתאים לכל סוכן חדש או וותיק.
תכנים - שפת גוף להכרת הלקוח, שיקוף לקוחות, בירור צרכים, ביטול האגו, מודל FFF ליצירתיות, עמידה מול לקוחות, סגנונות טיפוסים וקבלת החלטות.
 
סדנה לפיתוח מנהיגות מנהלי מכירות – מתאים לצוות מנהלים, מנהלים בכירים
תכנים - סגנוני מנהיגות, מנהל מול מנהיג, אסרטיביות, אינטליגנציה רגשית, נתינת משוב, ניהול זמן, גרפולוגיה, שפת גוף במנהיגות, פיתוח עבודת צוות.
 
סדנה לפיתוח מצוינות עבור סוכני מכירות– מתאים לכל העובדים ומנהלים.
תכנים - משחקי חשיבה יצירתית, אינטליגנציה חברתית, נתינת משוב, מודל האוקינוס הכחול, מודל FFF, ניהול זמן, דמיון מודרך, פרופיל אישיות, חשיבות ההומור והצחוק.
 
סדנה שפת גוף עבור סוכני מכירות – מתאים לערב חברה, ימי כיף, ערב צוות
תכנים - שפת גוף בין גברים לנשים, משחקי פנטומימה, שפת גוף במכירות, עמידה מול קהל, משחקים בזוגות, תחרות המנצח של הרושם הראשוני.
 
להזמנת סדנה משולבת לסוכני מכירות עבור ימי כיף, ערב חברה, מסיבת פרידה ניתן ליצור קשר בטלפונים הבאים : במשרד 03-5590868 או ישירות לנייד 050-5711160
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.