אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
 
בתאריך 28.6.20010 נקראנו לעשות ערב גיבוש לצוות מורים ומורות בתיכון מקיף
האירוע התקיים במסעדת פפה ברחוב האומן 44 נתיבות.
 
צוות העובדים מנה למעלה מארבעים איש, ולאחר שסיימו לסעוד את המנה העיקרית, ובתיה עברה וברכה באופן אישי כל אחד ואחת, התחלנו את התוכנית האומנותית.
 
ערב גיבוש הגיבוש כלל מופע סטאנד אפ על זוגיות, הדגמנו כיצד גבר מחזר לאומת אשה, וכיצד ניתן לראות סימני הסתרה, הצלחות והכוסות היו רק חלק מההדגמה.
 
פעילות והפעלות לעובדים היו חלק אינטגרלי מהמופע, המורות והמורים חתמו והפעם לא על עצומה, הוכן להם לוח שבו הם היו צריכים לחתום ואנו פענחנו עד כמה הרושם הראשוני הינו נכון. דרך גרפולוגיה נתנו מספר כללים שיכולים לשמש גם בלימודים.
 
משחקי חברה היו מעניינים במיוחד כשהגברים התקשו לשלוט בעניינים, דו שייח התקיים עד כמה הגברים באמת יודעים לפרגן. הצוות היה ערני במיוחד ולכן השתמשנו במשחק המוביל והמובל.
 
לסיום לא פסחנו על משחק כיצד ניתן לזהות שקר לבן, המורות והמורים עמדו בכבוד במשימה.אחר כך הם המשיכו לעוד סבב של משחק אותו הם הכינו לאירוע במיוחד. 
 
ממליצים עלינו
לקבלת המלצה ניתן לפנות אל בתיה בטלפון 054-6677218

יצירת קשר
לקבלת רעיונות עבור סדנאות גיבוש ניתן ליצור קשר בדרכים הבאות :
טלפון במשרד  03-5590868 או ישירות לנייד 050-5711160.
 
***עונת מסיבות פרידה למורים ולמרות נמצאת בעיצומה.
כדי להתחיל את השנה החדשה בצורה טובה, רצוי וצריך לערוך פעילות שונה המתבססת על גיבוש וכן פיתוח עבודת צוות.
צריך לזכור כי לצוות יהיו ימים לא קלים וגם לא פעם יהיו חילוקי דעות בפנים. החוכמה היא לדעת כיצד "לא לשבור את הכלים" וכמה הרמוניה בעבודת צוות תעשה את ההבדלים.
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.