אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
 
בתאריך 28.6.20010 נקראנו לעשות ערב גיבוש לצוות מורים ומורות בתיכון מקיף
האירוע התקיים במסעדת פפה ברחוב האומן 44 נתיבות.
 
צוות העובדים מנה למעלה מארבעים איש, ולאחר שסיימו לסעוד את המנה העיקרית, ובתיה עברה וברכה באופן אישי כל אחד ואחת, התחלנו את התוכנית האומנותית.
 
ערב גיבוש הגיבוש כלל מופע סטאנד אפ על זוגיות, הדגמנו כיצד גבר מחזר לאומת אשה, וכיצד ניתן לראות סימני הסתרה, הצלחות והכוסות היו רק חלק מההדגמה.
 
פעילות והפעלות לעובדים היו חלק אינטגרלי מהמופע, המורות והמורים חתמו והפעם לא על עצומה, הוכן להם לוח שבו הם היו צריכים לחתום ואנו פענחנו עד כמה הרושם הראשוני הינו נכון. דרך גרפולוגיה נתנו מספר כללים שיכולים לשמש גם בלימודים.
 
משחקי חברה היו מעניינים במיוחד כשהגברים התקשו לשלוט בעניינים, דו שייח התקיים עד כמה הגברים באמת יודעים לפרגן. הצוות היה ערני במיוחד ולכן השתמשנו במשחק המוביל והמובל.
 
לסיום לא פסחנו על משחק כיצד ניתן לזהות שקר לבן, המורות והמורים עמדו בכבוד במשימה.אחר כך הם המשיכו לעוד סבב של משחק אותו הם הכינו לאירוע במיוחד. 
 
ממליצים עלינו
לקבלת המלצה ניתן לפנות אל בתיה בטלפון 054-6677218

יצירת קשר
לקבלת רעיונות עבור סדנאות גיבוש ניתן ליצור קשר בדרכים הבאות :
טלפון במשרד  03-5590868 או ישירות לנייד 050-5711160.
 
***עונת מסיבות פרידה למורים ולמרות נמצאת בעיצומה.
כדי להתחיל את השנה החדשה בצורה טובה, רצוי וצריך לערוך פעילות שונה המתבססת על גיבוש וכן פיתוח עבודת צוות.
צריך לזכור כי לצוות יהיו ימים לא קלים וגם לא פעם יהיו חילוקי דעות בפנים. החוכמה היא לדעת כיצד "לא לשבור את הכלים" וכמה הרמוניה בעבודת צוות תעשה את ההבדלים.
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
סדנת הומור לעובדים ומנהלים ! הלקוחות יצאו עם חיוך על הפנים
אחד הכלים הכי חזקים היום לקבלת שת"פ בצוות ומלקוחות עוברת דרך סדנת הומור לעובדים ומנהלים ! ברגע שתשלבו הומור בשיחות שלכם ובפגישות שלכם -הם יהיו יותר נעימות כפיות גם לכם וגם לצד השני, שת"פ יגדל והתקשורת ביניכם תהיה מהנה ומוצלחת יותר. מה מיוחד בסדנה זו ? מעביר את הסדנה סטנדאפיסט ותסריטאי קומי המשלב בסדנה קטעי סטנד-אפ מתוך הופעות מקצועיות -כך שצחוק והנאה מובטחים לכם ובנוסף הכלים המעוברים בסדנה מגיעים ממקור ראשון ומניסיון של 15 שנה בהופעות סטנד-אפ על במה ברחבי הארץ, תכניות טלוויזיה ואירועים פרטיים. סוג האירוע- סדנה מגבשת המתאימה לתחום המכירות והשירות, פיתוח צוותים, כנסים עסקים, ימי כיף לעובדים, טקסי עובד מצטיין, מסיבות פרידה. קהל יעד – עובדים מכלל שכבות הארגון וותיקים וחדשים, מנהלים בכירים ועד עובדי היצור. מטרות הסדנא – קבלת כלים בסיסיים איך לשלב הומור בתקשורת מול: עובדים, מנהלים, לקוחות ואפילו החמות האישה והילדים בשיחות, פגישות כנסים, ישיבות. במקום העבודה ומחוצה.
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.