אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
 
סיפור דג הקרפיון היפני ששמו "קוי" מדגים את חשיבות היציאה מהקופסה.
מסתבר שאם הדג גדל באקווריום קטן הוא יגדל ויהיה 7.5 ס"מ, אם הוא גדל באקווריום גדול הוא יגיע ל 15-25 ס"מ אם הוא יגדל בברכה הוא יגיע ל 46 ס"מ אבל אם הוא באגם הוא יגיע לגודל של 90 ס"מ. כל מה שתלמיד צריך זה מורה אחד שיאמין בו !!!
 
ביום שני נקראנו לערוך הרצאה משתפת בפני כל הצוות הפדגוגי בבית הספר "אבן חן" אשר נמצא בראש העין. יחודו של בית הספר בכך שהוא מטפל בילדים אוטיסטים שעד גיל עשרים ואחד. הצוות מנה קרוב לתשעים עובדים ועובדות מכל התחומים, מרפאות בעיסוק, עובדות סוציאליות, בנות שירות לאומי, מורות, סייעות, קלינאית תקשורת ועוד. כך עמדנו מול הכיתה וערכנו הרצאה משתפת שכללה, פיתוח צוות ומצוינות אישית בעבודה.  
 
פעילות קבוצתית כללה
 1. תרגלי ידיים ורגלים
 2. תרגלי צחוק
 3. פעילות בזוגות
 4. תרגילי קבוצה
 5. עמידה מול קהל
 
תכנים שהועברו לפיתוח מצוינות
 1. פיתוח תקשורת הלא מילולית
 2. נתינת משוב
 3. שימוש בדמיון
 4. עמידה מול קהל
 5. סימנים מחשידים
 
תכנים בעבודת צוות
 1. התגבשות צוות
 2. חשיבות סינרגיה
 3. שלבי חיי הצוות
 4. הצוות בחיי הזוגיות.
 5. דוגמאות מהצבא ומהמגזר העסקי
המלצות
לקבלת המלצה אודות האירוע שערכנו ניתן ליצור קשר עם אירית הרכזת החברתית
בטלפון 03-9026240-2
 
הזמנת אירועים
לקבל רעיונות, הרצאות, הפעלות, סדנאות גיבוש ניתן להתקשר אלינו בטלפונים הבאים.
טלפון במשרד 03-5590868 או ישירות לנייד 050-5711160 (עד עשר בלילה).
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
יום גיבוש לעובדים- workers DAY party
מנהל/ת רווחה ומשאבי אנוש! הפקת יום גיבוש כיף לעובדים מצריכה בחירת פעילות מחברת ושוברת שגרה, שתשמח ותפנק. לפניך מבחר רעיונות אופטימליים לבחירת הופעה, הרצאה, סדנא, אטרקציה, הפעלה, שיותאמו לקונספט האירוע ולאופי העובדים והמנהלים. חדרי מילוט – אחת מהאטרקציות ליום גיבוש הוא חדר מילוט (אסקייפ רום) שבו העובדים/ות נכנסים לחדר שבו הם צריכים לפתור חידה כדי להימלט. החדר יבחר בהתאם לכמות צוות עובדים, נושא שמעניין אותם והמקום בהתאם לשאר הפעילות באזור. סיור / טיול לעובדים- אין כמו טיול ביום כיף בכדי לגבש צוות סביב חוויה מלהיבה משותפת ומשתפת! רק לאחר אפיון קבוצות עובדים/ות כדאי לבחור במסלול מתאים. טיול לעובדים "מיטבי/ות לכת" - יש לבחור טיול קמפינג שיעשה להם טוב בגוף ובנשמה, אפשר לשלב להם סדנת שטח ODT הישרדות ולאיזון אירוח במאהל בדואי אותנטי. טיול לעובדים/ות "מיטבי לסת" - ניתן לערוך טיול קצר ולעצור במרכז המבקרים, מוזיאונים ומרכזי תרבות שמסמלים את הסצ'נה בישוב. ניתן לבחור נושא לטיול סביב קונספט כמו: מנהיגות, אהבה, מוטיבציה, יצירתיות וחדשנות ולסיים במסעדת גורמה או בתחרות בישול. רכיבה ביום גיבוש - "הן היו אז רוכבות כך ממעל, על סוסי אגודת "השומר" אך כיום- הן רוכבות על הבעל וחמור זה כבר עסק אחר.." כך בשיר המפורסם של יורם גאון "איפה הן הבחורות ההן". אז הגיעו הזמן להחזיר "עטרה ליושנה" ולגבש דרך נסיעה על אופנים, סגווי, ג'יפים, רינג'רים, טרקטרונים, וכמובן רכיבה על סוסים, גמלים וחמורים. שיט ליום כיף – אחד מהטרנדים הוותיקים הוא שייט על יאכטה שבו יש כל הפינוקים האפשריים. מצד שני שיט קייקים יכול להכניס אדרנלין וגיבוש כשרוצים להתמקד בעבודת צוות משותפת או במנהיגות של שייט מפרשיות. אקסטרים ביום גיבוש – לאוהבי/ות אתגרים בטבע שרוצים להתנסות ולהתגרות בחוקי הטבע: טיפוס הרים, טיסה בכדור פורח, סקי בגלבוע, קפיצת בנג'י "על החיים ועל המוות", הישרדות בטבע לצוות שהאדרנלין זורם אצלו חופשי "בדם". תחרויות ליום גיבוש -המירוץ למיליון, הישרדות, מאסטר שף, פיינטבול שיכניסו "פלפל מקסיקני" ויקדמו שיתוף פעולה ועבודת צוות בין העובדים/ות. להזמנת פעילות ליום כיף לעובדים התקשרו: 03-5590868 נייד 0505711160 (עד 20:00 בלילה).
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.