אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
 
סיפור דג הקרפיון היפני ששמו "קוי" מדגים את חשיבות היציאה מהקופסה.
מסתבר שאם הדג גדל באקווריום קטן הוא יגדל ויהיה 7.5 ס"מ, אם הוא גדל באקווריום גדול הוא יגיע ל 15-25 ס"מ אם הוא יגדל בברכה הוא יגיע ל 46 ס"מ אבל אם הוא באגם הוא יגיע לגודל של 90 ס"מ. כל מה שתלמיד צריך זה מורה אחד שיאמין בו !!!
 
ביום שני נקראנו לערוך הרצאה משתפת בפני כל הצוות הפדגוגי בבית הספר "אבן חן" אשר נמצא בראש העין. יחודו של בית הספר בכך שהוא מטפל בילדים אוטיסטים שעד גיל עשרים ואחד. הצוות מנה קרוב לתשעים עובדים ועובדות מכל התחומים, מרפאות בעיסוק, עובדות סוציאליות, בנות שירות לאומי, מורות, סייעות, קלינאית תקשורת ועוד. כך עמדנו מול הכיתה וערכנו הרצאה משתפת שכללה, פיתוח צוות ומצוינות אישית בעבודה.  
 
פעילות קבוצתית כללה
 1. תרגלי ידיים ורגלים
 2. תרגלי צחוק
 3. פעילות בזוגות
 4. תרגילי קבוצה
 5. עמידה מול קהל
 
תכנים שהועברו לפיתוח מצוינות
 1. פיתוח תקשורת הלא מילולית
 2. נתינת משוב
 3. שימוש בדמיון
 4. עמידה מול קהל
 5. סימנים מחשידים
 
תכנים בעבודת צוות
 1. התגבשות צוות
 2. חשיבות סינרגיה
 3. שלבי חיי הצוות
 4. הצוות בחיי הזוגיות.
 5. דוגמאות מהצבא ומהמגזר העסקי
המלצות
לקבלת המלצה אודות האירוע שערכנו ניתן ליצור קשר עם אירית הרכזת החברתית
בטלפון 03-9026240-2
 
הזמנת אירועים
לקבל רעיונות, הרצאות, הפעלות, סדנאות גיבוש ניתן להתקשר אלינו בטלפונים הבאים.
טלפון במשרד 03-5590868 או ישירות לנייד 050-5711160 (עד עשר בלילה).
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.