אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
 
ביום חמישי התכנסו לערוך ערב חברה למנהלים מחברת אינטרנט רימון. החברה מספקת שירותי אינטרנט וייחודה בכך שהלקוח יכול לבחור מסלול שבו לא ניתן להיחשף לגלישה באתרים בעלי תוכן פורנוגרפי. האירוע היה בשיתוף עם בני ובנות הזוג כאשר חלק הגדול של המשתתפים היו מהמגזר הדתי.
בהתאם לערכי החברה ואופי האירוע לא הכנסנו מוטבים הקשורים ליצרים ולכן והדגשנו דברים קצת אחרים...
 
משחקי תקשורת בין אישית
את הערב התחלנו בשלל הפעלות. עובדי החברה הוצגו על ידי בנות ובני זוגם. 
ערכנו הפרדה יזומה בין גברים לנשים וכך התחלנו את המשחקים. ערכנו מעגל שבו כולם התחרו בתפיסה המהירה ביותר. הזוגות התבקשו לעמוד אחד מול השני ואז הם קיבלו משימות מצחיקות ומשעשעות.
 
כתב יד
בני הזוג התבקשו לחתום ביחד על הלוח ואנחנו פירשנו מי משלים אחד את השני. נתנו טיפים לקריאת חתימות. הוכחנו כי הגדול כן קובע בגרפולוגיה, והדגשנו את משמעות האזורים על פי גרפולוגיה.
 
שפת גוף
מנהלים יוצאים לפגישות, והרושם הראשוני לוקח מספר מאיות. דיברנו על חשיבותו של הרושם, מהו תפקיד השיקוף בשפת גוף, סימנים לעצבנות וחוסר יושר והתמקדות באזור הרגלים.
 
המלצות
לקבלת המלצה מפי שוקי מנכ"ל החברה או אורית אחראית אגף הרווחה ניתן להתקשר ישירות  ל- 03-7341278 או דרך מספר חינם 1800-222-234.
 
הזמנת אירועים
לקבלת רעיונות עבור סדנאות מגבשות וימי כיף לעובדים ניתן ליצור איתנו קשר במספרים הבאים: במשרד 03-5590868 או שירות ל נייד 050-5711160 (עד 22:00 בלילה).
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.