אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
 
ביום חמישי התכנסו לערוך ערב חברה למנהלים מחברת אינטרנט רימון. החברה מספקת שירותי אינטרנט וייחודה בכך שהלקוח יכול לבחור מסלול שבו לא ניתן להיחשף לגלישה באתרים בעלי תוכן פורנוגרפי. האירוע היה בשיתוף עם בני ובנות הזוג כאשר חלק הגדול של המשתתפים היו מהמגזר הדתי.
בהתאם לערכי החברה ואופי האירוע לא הכנסנו מוטבים הקשורים ליצרים ולכן והדגשנו דברים קצת אחרים...
 
משחקי תקשורת בין אישית
את הערב התחלנו בשלל הפעלות. עובדי החברה הוצגו על ידי בנות ובני זוגם. 
ערכנו הפרדה יזומה בין גברים לנשים וכך התחלנו את המשחקים. ערכנו מעגל שבו כולם התחרו בתפיסה המהירה ביותר. הזוגות התבקשו לעמוד אחד מול השני ואז הם קיבלו משימות מצחיקות ומשעשעות.
 
כתב יד
בני הזוג התבקשו לחתום ביחד על הלוח ואנחנו פירשנו מי משלים אחד את השני. נתנו טיפים לקריאת חתימות. הוכחנו כי הגדול כן קובע בגרפולוגיה, והדגשנו את משמעות האזורים על פי גרפולוגיה.
 
שפת גוף
מנהלים יוצאים לפגישות, והרושם הראשוני לוקח מספר מאיות. דיברנו על חשיבותו של הרושם, מהו תפקיד השיקוף בשפת גוף, סימנים לעצבנות וחוסר יושר והתמקדות באזור הרגלים.
 
המלצות
לקבלת המלצה מפי שוקי מנכ"ל החברה או אורית אחראית אגף הרווחה ניתן להתקשר ישירות  ל- 03-7341278 או דרך מספר חינם 1800-222-234.
 
הזמנת אירועים
לקבלת רעיונות עבור סדנאות מגבשות וימי כיף לעובדים ניתן ליצור איתנו קשר במספרים הבאים: במשרד 03-5590868 או שירות ל נייד 050-5711160 (עד 22:00 בלילה).
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
ערבי גיבוש / ערב גיבוש - פעילות משחררת מחברת ומצחיקה מאוד
ערבי גיבוש לצוות, לקבוצות, לחברות. רעיונות, הרצאות, סדנאות, אטרקציות, הופעות, 050-5711160 יובל בן בסט. משחק אלתור, גרפולוג לערב גיבוש, מפעיל סדנת צחוק, שפת גוף בזוגיות, תיפוף, אימפרוביזציה ויצירתיות, משחקי חברה, פיתוח עבודת צוות, תחרויות, פעילויות. אין כמו ערבי גיבוש לקבוצות להדגיש את החזון המטרות והיעדים (בקצרה) לצד ערב שכולו חוויה וכיף לעובדות ולעובדים. כאשר החזון הוא למען מטרה נעלה, כזה שיכול לעזור לאנשים אחרים, ההתגייסות של הצוות וההשקעה הפיזית והנפשית שהם יסכימו להשקיע תהיה רבה לאין ערך מתוספת משכורת. ערב חברתי לעובדים יכול לקדם את המוטיבציה מול ראש הצוות. כאשר העובדים/ות יראו וירגישו עד כמה המנהל/ת עשו הכל כדי שהאירוע יהיה מוצלח. הזמנת הרצאה או סדנה בנושא מוטיבציה יכולה להתאים במיוחד אם יש סקרנות בקרב העובדים/ות לתחום זה. יש לשקול ולהתייעץ אם זה באמת התוכן המתאים עבור ערב גיבוש, כי בסוף המטרה היא החוויה, השחרור, הכיף, הצחוק, "ותחושת הביחד".
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.