אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
 
ביום חמישי התכנסו לערוך ערב חברה למנהלים מחברת אינטרנט רימון. החברה מספקת שירותי אינטרנט וייחודה בכך שהלקוח יכול לבחור מסלול שבו לא ניתן להיחשף לגלישה באתרים בעלי תוכן פורנוגרפי. האירוע היה בשיתוף עם בני ובנות הזוג כאשר חלק הגדול של המשתתפים היו מהמגזר הדתי.
בהתאם לערכי החברה ואופי האירוע לא הכנסנו מוטבים הקשורים ליצרים ולכן והדגשנו דברים קצת אחרים...
 
משחקי תקשורת בין אישית
את הערב התחלנו בשלל הפעלות. עובדי החברה הוצגו על ידי בנות ובני זוגם. 
ערכנו הפרדה יזומה בין גברים לנשים וכך התחלנו את המשחקים. ערכנו מעגל שבו כולם התחרו בתפיסה המהירה ביותר. הזוגות התבקשו לעמוד אחד מול השני ואז הם קיבלו משימות מצחיקות ומשעשעות.
 
כתב יד
בני הזוג התבקשו לחתום ביחד על הלוח ואנחנו פירשנו מי משלים אחד את השני. נתנו טיפים לקריאת חתימות. הוכחנו כי הגדול כן קובע בגרפולוגיה, והדגשנו את משמעות האזורים על פי גרפולוגיה.
 
שפת גוף
מנהלים יוצאים לפגישות, והרושם הראשוני לוקח מספר מאיות. דיברנו על חשיבותו של הרושם, מהו תפקיד השיקוף בשפת גוף, סימנים לעצבנות וחוסר יושר והתמקדות באזור הרגלים.
 
המלצות
לקבלת המלצה מפי שוקי מנכ"ל החברה או אורית אחראית אגף הרווחה ניתן להתקשר ישירות  ל- 03-7341278 או דרך מספר חינם 1800-222-234.
 
הזמנת אירועים
לקבלת רעיונות עבור סדנאות מגבשות וימי כיף לעובדים ניתן ליצור איתנו קשר במספרים הבאים: במשרד 03-5590868 או שירות ל נייד 050-5711160 (עד 22:00 בלילה).
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
סדנת הומור לעובדים ומנהלים ! הלקוחות יצאו עם חיוך על הפנים
אחד הכלים הכי חזקים היום לקבלת שת"פ בצוות ומלקוחות עוברת דרך סדנת הומור לעובדים ומנהלים ! ברגע שתשלבו הומור בשיחות שלכם ובפגישות שלכם -הם יהיו יותר נעימות כפיות גם לכם וגם לצד השני, שת"פ יגדל והתקשורת ביניכם תהיה מהנה ומוצלחת יותר. מה מיוחד בסדנה זו ? מעביר את הסדנה סטנדאפיסט ותסריטאי קומי המשלב בסדנה קטעי סטנד-אפ מתוך הופעות מקצועיות -כך שצחוק והנאה מובטחים לכם ובנוסף הכלים המעוברים בסדנה מגיעים ממקור ראשון ומניסיון של 15 שנה בהופעות סטנד-אפ על במה ברחבי הארץ, תכניות טלוויזיה ואירועים פרטיים. סוג האירוע- סדנה מגבשת המתאימה לתחום המכירות והשירות, פיתוח צוותים, כנסים עסקים, ימי כיף לעובדים, טקסי עובד מצטיין, מסיבות פרידה. קהל יעד – עובדים מכלל שכבות הארגון וותיקים וחדשים, מנהלים בכירים ועד עובדי היצור. מטרות הסדנא – קבלת כלים בסיסיים איך לשלב הומור בתקשורת מול: עובדים, מנהלים, לקוחות ואפילו החמות האישה והילדים בשיחות, פגישות כנסים, ישיבות. במקום העבודה ומחוצה.
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.