אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
 
ביום שלישי 7.9.2010 נקראנו לערוך סדנת גיבוש לחברת אמדוקס בחוות התבלינים באשתאול שליד ירושלים. בין ריחות תבלינים וארוחת בוקר על טהרת הגבינות ישבו מתכנתי ומתכנתות אמדוקס "מהפזורה בארץ" אשר כללה את רעננה, שדרות, וחיפה. חלק מהעובדים קיבלו אותות הצטיינות, היו גם כאלה שנפרדו, מטרתנו הייתה לגבש בין העובדים ובין קטעי קישור סטנד אפ העברנו מספר נושאים מרתקים.
 
באותו יום התפרסמה בעיתונות ההודעה כי דב בהרב פרש מתפקידו כמנכ"ל החברה לאחר שמונה שנים, ואת מקומו ירש אלי גלמן אשר נמצא באמדוקס משנת 1987 והתחביב שלו הוא... שיט מפרשיות. חברת אמדוקס עוסקת בבילניג (פתרונות חיוב ללקוחות) ובCRM (מערכות לניהול קשרי לקוחות).
 
תקשורת בין אישית – הדגמנו את שפת הגוף על פי הרושם הראשוני והקבלנו למשמעות החומרה והתוכנה.  ואת חשיבות לחיצות הידיים הדגמנו עם דן שהסכים לעמוד מול כולם. שפת גוף קשורה לסיטואציה ולתרבות לכן הבאנו דוגמאות מהעולם.
 
ערכנו משחקי החלפת מבטים, תופסת הידיים, ולא שכחנו את תחרות הפידבק (הגברים קיבלו הנחה). הדרישה היחידה הייתה שכל אחד ואחת יעמדו מול מישהו / מישהי לו מוכר. התייחסנו למבני הישיבה שבין "עזרת נשים" ל"עזרת גברים" ומה גברים עושים כאשר הם רואים נשים.
 
פיתוח מצוינות - סיפור האישי של סטיב גיובס משחר היותו סטודנט ועד לפיתוח המקינטוש עשר שנים מאוחר יותר. 

 
גרפולוגיה – חתימות של מתכנתים/ות הם בעצם הIP של כל אחד ואחת מהם. 
הפתענו בקשר שבין כתב היד והביליניג לבין כתב יש אשר מבטא CRM. התייחסנו למשמעות של הכתיבה בשפת האם. הפעילות נמשכה כאשר העובדים עלו כתבו וחתמו על גבי הלוח ואנחנו ערכנו את הפענוח.
גרפולוגיה היא כלי נהדר במיוחד שיש גרפולוגים פוטנציאלים בין הקהל.  
 
להזמנת סדנאות חוויה וחיזוק התקשורת הבין אישית בין עובדי היי טיק ניתן ליצור קשר בטלפונים הבאים: במשרד 03-5590868 או ישירות לנייד 050-5711160 (ניתן עד 22:00).
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.