אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר
 
ביום שלישי 7.9.2010 נקראנו לערוך סדנת גיבוש לחברת אמדוקס בחוות התבלינים באשתאול שליד ירושלים. בין ריחות תבלינים וארוחת בוקר על טהרת הגבינות ישבו מתכנתי ומתכנתות אמדוקס "מהפזורה בארץ" אשר כללה את רעננה, שדרות, וחיפה. חלק מהעובדים קיבלו אותות הצטיינות, היו גם כאלה שנפרדו, מטרתנו הייתה לגבש בין העובדים ובין קטעי קישור סטנד אפ העברנו מספר נושאים מרתקים.
 
באותו יום התפרסמה בעיתונות ההודעה כי דב בהרב פרש מתפקידו כמנכ"ל החברה לאחר שמונה שנים, ואת מקומו ירש אלי גלמן אשר נמצא באמדוקס משנת 1987 והתחביב שלו הוא... שיט מפרשיות. חברת אמדוקס עוסקת בבילניג (פתרונות חיוב ללקוחות) ובCRM (מערכות לניהול קשרי לקוחות).
 
תקשורת בין אישית – הדגמנו את שפת הגוף על פי הרושם הראשוני והקבלנו למשמעות החומרה והתוכנה.  ואת חשיבות לחיצות הידיים הדגמנו עם דן שהסכים לעמוד מול כולם. שפת גוף קשורה לסיטואציה ולתרבות לכן הבאנו דוגמאות מהעולם.
 
ערכנו משחקי החלפת מבטים, תופסת הידיים, ולא שכחנו את תחרות הפידבק (הגברים קיבלו הנחה). הדרישה היחידה הייתה שכל אחד ואחת יעמדו מול מישהו / מישהי לו מוכר. התייחסנו למבני הישיבה שבין "עזרת נשים" ל"עזרת גברים" ומה גברים עושים כאשר הם רואים נשים.
 
פיתוח מצוינות - סיפור האישי של סטיב גיובס משחר היותו סטודנט ועד לפיתוח המקינטוש עשר שנים מאוחר יותר. 

 
גרפולוגיה – חתימות של מתכנתים/ות הם בעצם הIP של כל אחד ואחת מהם. 
הפתענו בקשר שבין כתב היד והביליניג לבין כתב יש אשר מבטא CRM. התייחסנו למשמעות של הכתיבה בשפת האם. הפעילות נמשכה כאשר העובדים עלו כתבו וחתמו על גבי הלוח ואנחנו ערכנו את הפענוח.
גרפולוגיה היא כלי נהדר במיוחד שיש גרפולוגים פוטנציאלים בין הקהל.  
 
להזמנת סדנאות חוויה וחיזוק התקשורת הבין אישית בין עובדי היי טיק ניתן ליצור קשר בטלפונים הבאים: במשרד 03-5590868 או ישירות לנייד 050-5711160 (ניתן עד 22:00).
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
ערבי גיבוש / ערב גיבוש - פעילות משחררת מחברת ומצחיקה מאוד
ערבי גיבוש לצוות, לקבוצות, לחברות. רעיונות, הרצאות, סדנאות, אטרקציות, הופעות, 050-5711160 יובל בן בסט. משחק אלתור, גרפולוג לערב גיבוש, מפעיל סדנת צחוק, שפת גוף בזוגיות, תיפוף, אימפרוביזציה ויצירתיות, משחקי חברה, פיתוח עבודת צוות, תחרויות, פעילויות. אין כמו ערבי גיבוש לקבוצות להדגיש את החזון המטרות והיעדים (בקצרה) לצד ערב שכולו חוויה וכיף לעובדות ולעובדים. כאשר החזון הוא למען מטרה נעלה, כזה שיכול לעזור לאנשים אחרים, ההתגייסות של הצוות וההשקעה הפיזית והנפשית שהם יסכימו להשקיע תהיה רבה לאין ערך מתוספת משכורת. ערב חברתי לעובדים יכול לקדם את המוטיבציה מול ראש הצוות. כאשר העובדים/ות יראו וירגישו עד כמה המנהל/ת עשו הכל כדי שהאירוע יהיה מוצלח. הזמנת הרצאה או סדנה בנושא מוטיבציה יכולה להתאים במיוחד אם יש סקרנות בקרב העובדים/ות לתחום זה. יש לשקול ולהתייעץ אם זה באמת התוכן המתאים עבור ערב גיבוש, כי בסוף המטרה היא החוויה, השחרור, הכיף, הצחוק, "ותחושת הביחד".
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.