אחרי שהחלפנו מבטים בואו נדבר

ערב מחלקה לצוות עובדים הוא ההכרה הן מצד ההנהלה והן מצד ראש הצוות בתרומתם של העובדים לתוצאות בארגון. הפקה של אירוע חברתי צריכה מחשבה ויכולת ביצועית. לפניכם מגוון של רעיונות כיצד ניתן לערוך ערב למחלקה בצורה הטובה ביותר תוך בחירת הפעילות המתאימה ביותר.
 
כללים להפקת ערב עובדים
א.רשמו מהם המטרות והתוצאות שהייתם רוצים כי יופקו בסיום האירוע.
ב.פתחו את לוח השנה העברי ואת היומן המחשב, באיפד, או באיפון וסמנו שלושה ימים שיכולים להתאים.
ג.יחד עם העובדים והמנהלים קבוע יום למפגש, עדכנו את כל מי שצריך להגיע.
ד.בירור התקציב מול הגורמים הרלבנטיים או קביעת סכום כסף אחיד בהתאם להכרות שלכם עם העובדים והעובדות וסוג התפקיד שלהם בארגון.
ה. קביעת מיקום למפגש – היתרון של בית פרטי הוא בזה שהעובדים מרגישים יותר מחויבות להגיע וכן ניתן לערוך הפעלה יותר חופשית מאשר בפרייבט רום במסעדה.
מקומות נוספים : לופט / ווילה לאירועים, מסעדה פרייבט רום, מועדון /פאב, אולם אירועים, אולם הופעות, אולם סרטים, באולינג, בית מלון, פארק בציבורי, יאכטה, מאהל בדואי.
ו.סגנון התפריט – במידה וצריך להביא אוכל, חשבו האם אתם רוצים לעשות ארוחה בשרית או חלבית. אם החלטתם ללכת על ארוחה חלבית ניתן לבקש מגוון של פסטות, גבינות ולחמים טעמים, במידה ואתם הולכים על ארוחה בשרית זכרו כי הכמות הממוצעת לאדם היא שלוש מאות גרם מנת בשר. במסעדה  מאוד חשוב לבדוק את סוג הכשרות.
ז.פעילות חברתית – צריכה להיות במרכז הערב. על פי המטרות שהגדרתם בחרו את הפעילות המתאימה ביותר וכן בהתאם לאפיון של העובדים והעובדות.
ח.ביום האירוע ניתן לקשט את המשרד עם בלונים בכדי להכניס את העובדים לאווירה. בנוסף שלחו הודעות SMS ובהם הכתובת המדויקת ונקודת ציון. (הדבר יחסוך לפחות טלפון אחד בערב).
 
פעילות חברתית
פעילות חברתית בערב עובדים צריכה להיות דינאמית שמפעילה ומשתפת את כולם.
הרצאה מרתקת יכולה להתאים אך לא יכולה להוות תחליף לפעילות עם דינאמיקה קבוצתית.  יש לנו מספר הצעות שיכולות לעניין אתכם ואתכן :
1.סדנת גרפולוגיה – הכתיבה מתרגמת את דיבור הלב. נעלה את העובדות אל הלוח לחתום ונבדוק עד כמה הרושם הראשוני נכון, נבקש לצייר ציורים ונבדוק את מצב היצרים, ניתן טיפים על עצים ודרך האותיות נגלה את אלה "שחופרים".
2. סדנת יוגה צחוק – נתפרע ונצחק עד שהבטן תתפקע, דרך מעגלי צחוק, פנטומימה וג'יבריש, משחקי זוגות וקבוצה נדאג שהחיוך לא ירד לשנייה.
3. שפת גוף ומשחקי גיבוש – תפקיד הרושם הראשוני בלבוש, תכשיטים ולחיצת יד, סימנים לעצבנות וחוסר יושר, נתמקד בשפת גוף שבין גברים לנשים ונעצים את האווירה דרך משחקים לחיזוק התקשורת בין העובדים.
4.אימפרוביזציה – משחקי אסוציאציה ואלתור שיגרמו להרבה מאוד צחוק, הקהל הופך להיות שותף פעיל כי הוא נותן את הרעיונות לפעילות, נערוך תחרות שבה נגלה מי השחקן הטוב במשרד. 
5.סדנה משלהבת - מופע חשפנות על פי כתב היד ושפת הגוף בצירוף משחקי תיאטרון.
 
להזמנת ערב עובדים והרצאות ניתן ליצור קשר בטלפונים הבאים :
משרד 03-5590868 או ישירות לנייד 050-5711160 (ניתן עד 22:00 בלילה).
ניתן להתקשר למשרד 03-5590868 ישיר לנייד 050-5711160
borderImg
emailIcon
יצירת קשר ראשוני
שם
דוא''ל
טלפון
שאלה
true
אני מסכים לקבל עדכונים במייל
שלח
יצירת קשר מידי
050-5711160
טלפון קווי
5590868
ת.ד. 18050 אזור 58003
intrestingIcon
קראת הרווחת !!
רעיונות לערב גיבוש עובדים – חוויה פורצת דרך לצוותים
בחירה נכונה של פעילות חברתית לצוות: מציאת מקומות לאירועים, קייטרינג, משחקי גיבוש לעובדים, סדנאות, הרצאות, הופעות ומגוון אדיר של רעיונות לערב גיבוש עובדים תמצאו במאמר זה. ניתן לאמץ את העצות לימי גיבוש וכיף, כנסים, סמינרים, ולכל אירוע חברה... ערב גיבוש נועד לספק שלושה צריכים עיקריים : א: הצורך של עובדים להיפגש מחוץ לשעות העבודה בכדי לחזק את ההכרות, להתמודד מול עייפות ושחיקה לחדד את שיתוף הפעלה וליהנות יחד. . ב: הצורך של ראש הצוות לתגמל את המחלקה והצוות להראות דאגה כלפי העובדים ורצון להיחשף באופן אישי. ג: הצורך של ההנהלה להראות כי היא משקיע בעובדיה ויוצרת תחושת משפחתיות בעבודה כחלק מתרבות ארגונית חזקה ! חשיבות עבודת צוות משותפת אין ספק כי ההצלחות הגדולות כיום של חברות וארגונים נועצות בעבודה מעולה של הצוות. החוקר ג'ון קוטר טוען כי צוות תכליתי מורכב בצורה הנכונה, ושבין חבריה שרור אמון. החוקרים ארתור, שמיר והאוס מדגישים כי צוות איכותי מתפתח לאורך זמן תוך גילוי של זהות משותפת כלפי אחראיות, יעדים ומטרות. שיתוף הפעולה ואופטימיזציה של מערכת יחסים ומקצועיות יביאו את הצוות למצב שבו השלם גדול מסך חלקיו (סינרגיה צוותית). ההבדל בין סדנת עבדות צוות לערב גיבוש סדנת עבודת צוות מתמקדת באותם כשלים אשר גורמים לעובדים לא לממש את הפוטנציאל שלהם תוך התמקדות בפיתוח יחסי אנוש תקינים ובנורמות עבודה מוסכמות וחיבור לחזון ולמטרות של הארגון. ערב גיבוש נתפס בישראל כמקור לשחרור,כיף, חוויה והנאה ודרך לפעילות חברתית מרעננת הפקת ערב גיבוש מוצלח לעובדים בשמונה שלבים א.קביעת קונספט - רשמו מהם היעדים, המטרות והתוצאות המקוות של פעילות גיבוש.....
peopleIcon
חברות שנהנו
פלאפון
בנק פועלים
בנק יהב
שרותי בריאות כללית
חי אלקטרוניקה
ויזה כאל
מכבי שירותי בריאות
© האתר עוצב ונבנה ע"י חברת קומסטאר פיתוח מערכות כל הזכויות שמורות
.